Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Що може зіпсувати стосунки - інвалідність чи поганий характер?
<p>У проекті Половинки-2 випуск 5 нові учасники! Євген впевнений, що саме інвалідність заважає йому влаштувати особисте життя. У нього за плечима вже було кілька невдалих шлюбів і в усьому він звинувачує своїх обраниць. Чоловік вважає себе цілком адекватною і порядною людиною, а побудувати стосунки заважає тільки інвалідний візок. Експерти запропонували йому зустрітися з Наталею - чарівною пампушкою. Яким насправді виявиться Євген і як складуться стосунки у пари?</p><p>А ось у Влада і Оксани на проекті Половинки-2 склалася інша історія. У хлопця рідкісне генетичне захворювання і він дуже соромиться своєї зовнішності. Влад хоче справжньої і щирої любові, але дівчата в ньому бачать тільки "жилетку". Оксана ж завжди вибирала собі гарних юнаків, тільки стосунки не складалися. Чим завоює прихильність дівчини Влад і в чому сокровенному він їй прізнанается?</p><p>Дивіться 5 випуск реаліті Половинки-2 онлайн.</p>

Що може зіпсувати стосунки - інвалідність чи поганий характер?

Всі випуски: дивись з початку сезону

Що може зіпсувати стосунки - інвалідність чи поганий характер?

У проекті Половинки-2 випуск 5 нові учасники! Євген впевнений, що саме інвалідність заважає йому влаштувати особисте життя. У нього за плечима вже було кілька невдалих шлюбів і в усьому він звинувачує своїх обраниць. Чоловік вважає себе цілком адекватною і порядною людиною, а побудувати стосунки заважає тільки інвалідний візок. Експерти запропонували йому зустрітися з Наталею - чарівною пампушкою. Яким насправді виявиться Євген і як складуться стосунки у пари?

А ось у Влада і Оксани на проекті Половинки-2 склалася інша історія. У хлопця рідкісне генетичне захворювання і він дуже соромиться своєї зовнішності. Влад хоче справжньої і щирої любові, але дівчата в ньому бачать тільки "жилетку". Оксана ж завжди вибирала собі гарних юнаків, тільки стосунки не складалися. Чим завоює прихильність дівчини Влад і в чому сокровенному він їй прізнанается?

Дивіться 5 випуск реаліті Половинки-2 онлайн.