Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Дівчина з чоловічим характером пробує знайти свого чоловіка?
<p>У реаліті Половинки-2 випуску 6 прийшла колишня учасниця проекту "Від пацанки до панянки" Настя. Дівчина працює тілоохоронцем і знає, як убити людину, але не знає, як любити. Їй потрібен чоловік, з яким вона відчує себе бажаною. Експерти влаштували для неї два побачення, але Настя вирішила все взяти в свої руки. На одному з побачень вона перебрала з алкоголем і стала приставати до хлопця. Експертам програми Половинки-2 довелося покарати дівчину, влаштувавши їй випробування.</p><p>Ще одна пара - Людмила та Олексій. У дівчини вроджене захворювання і стосунки з чоловіками не складаються. А у завзятого мотогонщика Олексія після аварії травмована рука, але він не впадає у відчай. Яке зізнання хлопця шокувало дівчину і чи буде вона продовжувати з ним стосунки?</p><p>Дивіться докладніше історії пар в 6 випуску шоу Половинки-2 онлайн.</p>

Дівчина з чоловічим характером пробує знайти свого чоловіка?

Всі випуски: дивись з початку сезону

Дівчина з чоловічим характером пробує знайти свого чоловіка?

У реаліті Половинки-2 випуску 6 прийшла колишня учасниця проекту "Від пацанки до панянки" Настя. Дівчина працює тілоохоронцем і знає, як убити людину, але не знає, як любити. Їй потрібен чоловік, з яким вона відчує себе бажаною. Експерти влаштували для неї два побачення, але Настя вирішила все взяти в свої руки. На одному з побачень вона перебрала з алкоголем і стала приставати до хлопця. Експертам програми Половинки-2 довелося покарати дівчину, влаштувавши їй випробування.

Ще одна пара - Людмила та Олексій. У дівчини вроджене захворювання і стосунки з чоловіками не складаються. А у завзятого мотогонщика Олексія після аварії травмована рука, але він не впадає у відчай. Яке зізнання хлопця шокувало дівчину і чи буде вона продовжувати з ним стосунки?

Дивіться докладніше історії пар в 6 випуску шоу Половинки-2 онлайн.