Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Асексуал в пошуках любові
<p>У проект Половинки-2 випуск 7 прийшов незвичайний учасник. Хлопець на ім'я Луна називає себе асексуалом і андрогіном. Він дуже хоче зустріти споріднену душу, при цьому відкидає фізичні стосунки, заперечує свою стать і веде чернечий спосіб життя. Експерти програми познайомили його з Вікою - повною його протилежністю. Дівчина звикла жити на повну, в задоволеннях собі не відмовляє. Чи зможуть "ангел" і "демон" знайти спільну мову?</p><p>Інша пара - Віктор і Яніна. Чоловік після нещасного випадку на будівництві став інвалідом, а дружина незабаром пішла він нього. Чи зможе Яніна повернути йому віру в справжні стосунки?</p><p>Дивіться докладніше онлайн реаліті Половинки-2 випуск 7.</p>

Асексуал в пошуках любові

Всі випуски: дивись з початку сезону

Асексуал в пошуках любові

У проект Половинки-2 випуск 7 прийшов незвичайний учасник. Хлопець на ім'я Луна називає себе асексуалом і андрогіном. Він дуже хоче зустріти споріднену душу, при цьому відкидає фізичні стосунки, заперечує свою стать і веде чернечий спосіб життя. Експерти програми познайомили його з Вікою - повною його протилежністю. Дівчина звикла жити на повну, в задоволеннях собі не відмовляє. Чи зможуть "ангел" і "демон" знайти спільну мову?

Інша пара - Віктор і Яніна. Чоловік після нещасного випадку на будівництві став інвалідом, а дружина незабаром пішла він нього. Чи зможе Яніна повернути йому віру в справжні стосунки?

Дивіться докладніше онлайн реаліті Половинки-2 випуск 7.