Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Цирковий артист в інвалідному візку і принцеса
<p>У 8 випуску проекту Половинки-2 до експертів програми звернувся молодий хлопець Мишко. Це багатограннf і різнобічно розвинена людина, артист цирку "Кобзов", веселий, активний і позитивний. Єдиний недолік - він інвалід. Йому запропонували познайомитися з чарівною дівчиною Еммою. Але Мишко настільки захопився розповідями про себе, що на побаченні навіть нічого не дізнався про її життя.</p><p>Ще одна пара - викладач інформатики Аня. Дівчина любить займатися спортом і музикою. Аня прийшла в програму, щоб знайти собі хлопця, оскільки за свої 25 років у неї не було навіть жодного побачення. Після зустрічі з хлопцем, яку організували на програмі, відкрилися причини. Експерти програми вирішили влаштувати для Ані психологічний експеримент.</p><p>Дивіться, що з цього вийшло онлайн реаліті Половинки-2 випуск 8.</p>

Цирковий артист в інвалідному візку і принцеса

Всі випуски: дивись з початку сезону

Цирковий артист в інвалідному візку і принцеса

У 8 випуску проекту Половинки-2 до експертів програми звернувся молодий хлопець Мишко. Це багатограннf і різнобічно розвинена людина, артист цирку "Кобзов", веселий, активний і позитивний. Єдиний недолік - він інвалід. Йому запропонували познайомитися з чарівною дівчиною Еммою. Але Мишко настільки захопився розповідями про себе, що на побаченні навіть нічого не дізнався про її життя.

Ще одна пара - викладач інформатики Аня. Дівчина любить займатися спортом і музикою. Аня прийшла в програму, щоб знайти собі хлопця, оскільки за свої 25 років у неї не було навіть жодного побачення. Після зустрічі з хлопцем, яку організували на програмі, відкрилися причини. Експерти програми вирішили влаштувати для Ані психологічний експеримент.

Дивіться, що з цього вийшло онлайн реаліті Половинки-2 випуск 8.