Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Чому дівчина з ідеальною зовнішністю не може знайти собі хорошого чоловіка?
<p>У реаліті-шоу Половинки-2 випуск 9 звернулася Євгенія. У дівчини ідеальна зовнішність, в яку вона інвестувала чимало грошей. Але з особистим життям у неї не складається. Її стосунки нетривалі, чоловіки не бачать в ній супутницю життя. Експерти влаштували їй зустріч з Ігорем, який і вирішив перевірити її на щирість і витривалість.</p><p>Інша пара проекту - Юра і Софія. Хлопець захоплюється музикою, веде активний спосіб життя, але побудувати відносини з дівчатами заважає те, що він інвалід-візочник. Чи виправдає його очікування дівчина, яку вибрали експерти програми?</p><p>Дивіться, як склалися стосунки у пар в реаліті Половинки-2 випуск 9 онлайн.</p>

Чому дівчина з ідеальною зовнішністю не може знайти собі хорошого чоловіка?

Всі випуски: дивись з початку сезону

Чому дівчина з ідеальною зовнішністю не може знайти собі хорошого чоловіка?

У реаліті-шоу Половинки-2 випуск 9 звернулася Євгенія. У дівчини ідеальна зовнішність, в яку вона інвестувала чимало грошей. Але з особистим життям у неї не складається. Її стосунки нетривалі, чоловіки не бачать в ній супутницю життя. Експерти влаштували їй зустріч з Ігорем, який і вирішив перевірити її на щирість і витривалість.

Інша пара проекту - Юра і Софія. Хлопець захоплюється музикою, веде активний спосіб життя, але побудувати відносини з дівчатами заважає те, що він інвалід-візочник. Чи виправдає його очікування дівчина, яку вибрали експерти програми?

Дивіться, як склалися стосунки у пар в реаліті Половинки-2 випуск 9 онлайн.