Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Ревізор із Панковою

Сезон 10
Вибрати сезон
Сезон 10
Сезон 9
Сезон 8

Неякісне обслуговування, антисанітарія у готелях та ресторанах, несмачна їжа… Програма «Ревізор» допоможе навести лад у закладах громадського рівня! Від білої рукавички ще ніхто не наважився втекти!

Всі випуски: Сезон 10

Ревізор із Панковою

Неякісне обслуговування, антисанітарія у готелях та ресторанах, несмачна їжа… Програма «Ревізор» допоможе навести лад у закладах громадського рівня! Від білої рукавички ще ніхто не наважився втекти!


«Ревізор» з Юлією Панковою та Миколою Тищенко — це соціальний проект власної розробки Нового каналу, покликаний захистити всіх громадян від неякісних послуг у ресторанах і кафе, готелях і хостелах, а також у розважальних центрах. Важливо зауважити: програма не співпрацює із закладами, у яких проводить ревізію, не рекламує їх та не отримує кошти за візити та зйомку випусків! Усі витрати компенсує Новий канал, щоб показати реальність, як вона є.


Як обирають місце перевірки в проекті «Ревізор» (Новий канал)?

Основний критерій підбору будь-якого закладу — негативні відгуки глядачів або прохання переконатися у якості обслуговування. Навіть ви самі можете звернутися до команди шоу «Ревізор» онлайн у соцмережах або написати листа на офіційну поштову адресу. Тільки після ретельного вивчення того чи іншого закладу знімальна група та ведуча реаліті-шоу «Ревізор» (новий сезон з Панковою) озброюється білими рукавичками, документами, що узаконюють діяльність журналістів, і вирушає на нищівну перевірку готельно-ресторанного бізнесу!

Особливу увагу в проекті «Ревізор» з Миколою Тищенко та Юлією Панковою приділяють найдорожчим закладам, які організовують свою роботу за принципом «високий рівень послуг — висока оплата». Бо інколи трапляється, що престижні ресторани ховають на своїх кухнях неабиякий безлад и порушення.

Проект «Ревізор» руйнує найголовніший стереотип кожного українця: не все те золото, що блищить. Часом найдешевші заклади показують найкращий результат і складають потужну конкуренцію іншим. Слідкуйте за кожним розслідуванням охоронців чистоти й комфорту — дивіться всі сезони «Ревізор» з Тищенко та новий сезон «Ревізора» з Панковою на сайті Teleportal.ua.


Кожна ревізія — надважке випробування для команди

Перевірки шоу «Ревізор» рідко коли відбуваються без криків, скандалів, погроз та ушкодження дорогого знімального обладнання. Ба більше, під час «оборони» власники бізнесу та їхні охоронці можуть пускати в хід кулаки й побиття ногами! Проте ніщо не може зупинити відчайдушних ревізорів Панкову і Тищенка на шляху до правди. Попри всі перешкоди, перевірка якості обслуговування завжди відбувається, хоча з деяким хитрощами!


Професійні секрети знімальної групи «Ревізор» з Юлією Панковою і Миколою Тищенко

Для того, щоб підприємці впустили ревізора до свого закладу, команда наважується на:

  • виклик таємних ревізорів;
  • завчасне бронювання готелю на чуже ім’я;
  • співпрацю з поліцією.

За всі сезони «Ревізора» шеф-редактор Анна Жижа вивчила всі брудні та хитрі прийоми персоналу готельно-ресторанного бізнесу. Тому жінка разом із ведучими Тищенко і Панковою готова до всіх непередбачених ситуацій.


Ведучі проекту «Ревізор» Нового каналу

Витримати психологічний тиск і підкуп власників бізнесу змогли тільки професіонали своєї справи! Ними стали:

  • Ольга Фреймут;
  • Вадим Абрамов;
  • Микола Тищенко;
  • ведуча нового сезону «Ревізор» 2019 Юлія Панкова.


Винагорода за чистоту, професійне обслуговування та смачні страви

Усі заклади, які показали себе гідно під час ревізії, незмінно отримують таблички з написом «Ревізор рекомендує». Але є й такі, що зруйнували свою репутацію тотальною антисанітарією й поганим обслуговуванням. Для них програма приготувала дещо особливе — «чорну мітку», яка сигналізує про те, що заклад може підірвати ваше здоров’я!


Дивіться онлайн новий «Ревізор» 2019 з Юлією Панковою, а також «Ревізор» з Тищенко на сайті Teleportal.ua. Забезпечте собі комфортний відпочинок і якісні послуги