Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ревізор в Дніпрі: ведучу закрили в супермаркеті і довели до сліз
<p>Нова ведуча проекту Ревізор: Магазини пройшла бойове хрещення. У першому ж випуску сезону їй довелося писати заяву в поліцію!</p> <p>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor-mag/sezon-3">Ревізор: Магазини 3 сезон</a> 1 випуск від 18.02.2019 нова ведуча Ірина Хоменко вирушила в перевіркою у Дніпро. Там вона побувала в:</p> <ul> <li>супермаркеті;</li> <li>зоомагазині;</li> <li>маленькому гастрономі;</li> <li>на центральному ринку міста.</li> </ul> <p><strong>Ірина Хоменко навіть не здогадувалася, яким насиченим буде її перший день в ролі ведучої проекту Ревізор: Магазини 2019!</strong></p> <p>У програмі Ревізор: Магазини випуск 1 ведучу спробували виставити з першого ж супермаркету, куди вона нагрянула з перевіркою. Ірина показала всі свої документи і почала перевіряти продукцію, коли в магазин з'явився розлючений директор. Так як в супермаркеті не було світла, він вирішив закрити його... разом із ревізором всередині! Такого ставлення Ірина Хоменко точно не очікувала, адже це вже не порушення правил зберігання продуктів, а ціла кримінальна стаття. Дивіться у програмі Ревізор: Магазини 1 випуск, як ведуча вибиралася з закритого приміщення.</p> <p><strong>Наступним пунктом в програмі Ірини Хоменко був найбільший зоомагазин Дніпра.</strong></p> <p>Люди зазвичай не шкодують грошей для своїх улюбленців. Продукція для тварин часто стоїть дуже дорого, так що ніхто не хоче напоротися на неякісний корм або іграшки. І найголовніше - як тут утримують тварин? Дивіться у програмі Ревізор: Магазини 1 випуск.</p> <p><strong>Найбільшим стресом </strong><strong>у 1 випуску програми Ревізор: Магазини 2019 для </strong><strong>ведучої став похід на місцевий центральний ринок.</strong></p> <p>Мало того, що охорона і адміністрація заважали Ірині Хоменко виконувати свою роботу - вони ще й викликали поліцію. Працівники ринку і місцеві роззяви так агресивно не давали ведучій знімати сюжет для проекту Ревізор: Магазини, що просто довели її до сліз! Що трапилося на центральному ринку Дніпра? Чому Ірині Хоменко після перевірки довелося писати заяву в поліцію? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться програму Ревізор: Магазини 3 сезон 1 випуск від 18.02.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua</p>

Ревізор в Дніпрі: ведучу закрили в супермаркеті і довели до сліз

Всі випуски | Сезон 3

Ревізор в Дніпрі: ведучу закрили в супермаркеті і довели до сліз

Нова ведуча проекту Ревізор: Магазини пройшла бойове хрещення. У першому ж випуску сезону їй довелося писати заяву в поліцію!

У програмі Ревізор: Магазини 3 сезон 1 випуск від 18.02.2019 нова ведуча Ірина Хоменко вирушила в перевіркою у Дніпро. Там вона побувала в:

  • супермаркеті;
  • зоомагазині;
  • маленькому гастрономі;
  • на центральному ринку міста.

Ірина Хоменко навіть не здогадувалася, яким насиченим буде її перший день в ролі ведучої проекту Ревізор: Магазини 2019!

У програмі Ревізор: Магазини випуск 1 ведучу спробували виставити з першого ж супермаркету, куди вона нагрянула з перевіркою. Ірина показала всі свої документи і почала перевіряти продукцію, коли в магазин з'явився розлючений директор. Так як в супермаркеті не було світла, він вирішив закрити його... разом із ревізором всередині! Такого ставлення Ірина Хоменко точно не очікувала, адже це вже не порушення правил зберігання продуктів, а ціла кримінальна стаття. Дивіться у програмі Ревізор: Магазини 1 випуск, як ведуча вибиралася з закритого приміщення.

Наступним пунктом в програмі Ірини Хоменко був найбільший зоомагазин Дніпра.

Люди зазвичай не шкодують грошей для своїх улюбленців. Продукція для тварин часто стоїть дуже дорого, так що ніхто не хоче напоротися на неякісний корм або іграшки. І найголовніше - як тут утримують тварин? Дивіться у програмі Ревізор: Магазини 1 випуск.

Найбільшим стресом у 1 випуску програми Ревізор: Магазини 2019 для ведучої став похід на місцевий центральний ринок.

Мало того, що охорона і адміністрація заважали Ірині Хоменко виконувати свою роботу - вони ще й викликали поліцію. Працівники ринку і місцеві роззяви так агресивно не давали ведучій знімати сюжет для проекту Ревізор: Магазини, що просто довели її до сліз! Що трапилося на центральному ринку Дніпра? Чому Ірині Хоменко після перевірки довелося писати заяву в поліцію? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться програму Ревізор: Магазини 3 сезон 1 випуск від 18.02.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua