Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ревізор в Чернівцях: обійми для Ірини Хоменко та пожежний квест
<p>Чернівці завжди славилися своїми ярмарками і магазинами. Ірина Хоменко вирушила в це місто з перевіркою, щоб поставити свою незалежну оцінку. Чи отримає хтось заповітну зелену табличку? Або ж ревізора відштовхнуть смердючі склади і брудні холодильники?</p> <p>Ведуча проекту <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor-mag/sezon-3">Ревізор: Магазини 3 сезон</a> 3 випуск від 04.03.2019 безстрашно кидається назустріч грубим продавцям, запускає свої руки в найбрудніші щілини і спілкується з копченою рибою - все заради того, щоб покупці були спокійні.</p> <p><strong>У Чернівцях команда проекту Ревізор: Магазини відвідала наступні точки:</strong></p> <ul> <li>супермаркет-гастрономію з претензією на щось елітне;</li> <li>невеликий гастроном біля лікарні;</li> <li>магазин квітів;</li> <li>один з найбільших ринків України.</li> </ul> <p>Які порушення вдалося виявити Ірині Хоменко? Дивіться у програмі Ревізор: Магазини 3 випуск онлайн!</p> <p><strong>Людський фактор ніхто не відміняв.</strong></p> <p>Перша перевірка проекту Ревізор: Магазини в місті Чернівці пройшла в недешевому супермаркеті, який нещодавно відзначив свій перший міні-ювілей – йому виповнилося п'ять років. Магазин виглядає дуже симпатично, але все там так чудово? Дивіться онлайн прямо зараз! Що ховається за красивими вітринами? Чому миючий засіб і м'ясо лежать в такій небезпечній близькості один від одного? Дивіться у програмі Ревізор: Магазини 3 випуск.</p> <p><strong>Маленький гастроном біля медустанови – прямий шлях назад на лікарняне ліжко.</strong></p> <p>Теплі йогурти і вітрини із землею та волоссям – ось, що зустрічає покупців у невеликому магазинчику біля лікарні в Чернівцях. Саме в такі невеликі гастрономи найчастіше і заходять родичі пацієнтів перед візитом. Але що, якщо там продаються не найнебезпечніші продукти? Програма Ревізор: Магазини 2019 поспішає попередити про можливі проблеми!</p> <p><strong>Ірина Хоменко перевіряє не тільки продукти - квіти і килими теж потрібно зберігати за всіма правилами.</strong></p> <p>Так, ведуча проекту Ревізор: Магазини в Чернівцях відвідала один з найбільших ринків України. У березні 2018 року тут була велика пожежа. Чи дотримуються заходів безпеки після того інциденту? Ірина Хоменко спробувала це з'ясувати, незважаючи на опір продавців. Її навіть спробували виштовхати силою! Дивіться, як ведуча проходила справжній квест із перевірки пожежної безпеки в програмі Ревізор: Магазини 3 сезон 3 випуск від 04.03.2019 на сайті Teleportal.ua</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor-mag/sezon-3/vipusk-2">Ревізор: Магазини 3 сезон 2 випуск</a></p>

Ревізор в Чернівцях: обійми для Ірини Хоменко та пожежний квест

Всі випуски | Сезон 3

Ревізор в Чернівцях: обійми для Ірини Хоменко та пожежний квест

Чернівці завжди славилися своїми ярмарками і магазинами. Ірина Хоменко вирушила в це місто з перевіркою, щоб поставити свою незалежну оцінку. Чи отримає хтось заповітну зелену табличку? Або ж ревізора відштовхнуть смердючі склади і брудні холодильники?

Ведуча проекту Ревізор: Магазини 3 сезон 3 випуск від 04.03.2019 безстрашно кидається назустріч грубим продавцям, запускає свої руки в найбрудніші щілини і спілкується з копченою рибою - все заради того, щоб покупці були спокійні.

У Чернівцях команда проекту Ревізор: Магазини відвідала наступні точки:

  • супермаркет-гастрономію з претензією на щось елітне;
  • невеликий гастроном біля лікарні;
  • магазин квітів;
  • один з найбільших ринків України.

Які порушення вдалося виявити Ірині Хоменко? Дивіться у програмі Ревізор: Магазини 3 випуск онлайн!

Людський фактор ніхто не відміняв.

Перша перевірка проекту Ревізор: Магазини в місті Чернівці пройшла в недешевому супермаркеті, який нещодавно відзначив свій перший міні-ювілей – йому виповнилося п'ять років. Магазин виглядає дуже симпатично, але все там так чудово? Дивіться онлайн прямо зараз! Що ховається за красивими вітринами? Чому миючий засіб і м'ясо лежать в такій небезпечній близькості один від одного? Дивіться у програмі Ревізор: Магазини 3 випуск.

Маленький гастроном біля медустанови – прямий шлях назад на лікарняне ліжко.

Теплі йогурти і вітрини із землею та волоссям – ось, що зустрічає покупців у невеликому магазинчику біля лікарні в Чернівцях. Саме в такі невеликі гастрономи найчастіше і заходять родичі пацієнтів перед візитом. Але що, якщо там продаються не найнебезпечніші продукти? Програма Ревізор: Магазини 2019 поспішає попередити про можливі проблеми!

Ірина Хоменко перевіряє не тільки продукти - квіти і килими теж потрібно зберігати за всіма правилами.

Так, ведуча проекту Ревізор: Магазини в Чернівцях відвідала один з найбільших ринків України. У березні 2018 року тут була велика пожежа. Чи дотримуються заходів безпеки після того інциденту? Ірина Хоменко спробувала це з'ясувати, незважаючи на опір продавців. Її навіть спробували виштовхати силою! Дивіться, як ведуча проходила справжній квест із перевірки пожежної безпеки в програмі Ревізор: Магазини 3 сезон 3 випуск від 04.03.2019 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Ревізор: Магазини 3 сезон 2 випуск