Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ревізор у Павлограді: кава з тарганами і гнилі банани
<p>Ревізор магазинів Ірина Хоменко вирушила в Павлоград, та не сама, а з підкріпленням. До неї приєдналася українська співачка Ірина Федишин. Обидві жінки – турботливі мами, тому їм краще прострочену продукцію не продавати... Всі ж розуміють, на що здатна незадоволена мати?</p> <p>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor-mag/sezon-3">Ревізор: магазини 3 сезон </a>4 випуск від 11.03.2019 ви разом з ведучою Іриною Хоменко побуваєте в Павлограді. На жаль, це місто зовсім не обрадувало її ні якістю сервісу, ні свіжістю продуктів.</p> <p>У Павлограді ведуча Ревізор: магазини 3 сезон відвідала:</p> <ul> <li>ринок;</li> <li>рибний магазин;</li> <li>невеликий супермаркет сімейного формату;</li> <li>гастроном біля школи.</li> </ul> <p>До Ірини Хоменко приєдналися Ірина Федишин, яка як раз приїхала в Павлоград на концерт. У програмі Ревізор: магазини 3 сезон 4 випуск ви побачите, які продукти співачка зазвичай купує дітям.</p> <p><strong>Перша зупинка - ринок.</strong></p> <p>Ірина Хоменко побачила моторошну для ревізора картину - неприкриті продукти; сир, який набирають голими руками; відсутність холодильників. А ще команда проекту Ревізор: магазини 3 сезон зустріла таємничу жінку Галю, яка навідріз відмовилася показувати, що у неї під прилавком. Що ж приховує звичайна продавщиця Павлоградського ринку? Дивіться у програмі Ревізор: магазини випуск 4 прямо зараз.</p> <p><strong>Ірина Хоменко зустріла саму безстрашну продавщицю міста!</strong></p> <p>Жінка не соромиться повторно використовувати пластикову тару – вона абсолютно спокійно відпускає товар покупцям в брудних відрах. А справжнім кошмаром для Ірини Хоменко став туалет... Дивіться у програмі Ревізор: магазини випуск 4, що вона там виявила.</p> <p><strong>Гастроном неподалік однієї зі шкіл Павлограда </strong><strong>шокував ведучу проекту Ревізор: Магазини</strong><strong>.</strong></p> <p>Цьому магазину вже 17 років, але це ж не привід нехтувати елементарними правилами безпеки? Таргани повзають прямо по фруктам і овочам, більш того – Ірина Хоменко виявила мертву комаху в кавоварці! Дивіться шокуючу перевірку в програмі Ревізор: магазини 3 сезон 4 випуск від 11.03.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor-mag/sezon-3/vipusk-3">Ревізор: магазини 3 сезон 3 випуск</a></p>

Ревізор у Павлограді: кава з тарганами і гнилі банани

Всі випуски | Сезон 3

Ревізор у Павлограді: кава з тарганами і гнилі банани

Ревізор магазинів Ірина Хоменко вирушила в Павлоград, та не сама, а з підкріпленням. До неї приєдналася українська співачка Ірина Федишин. Обидві жінки – турботливі мами, тому їм краще прострочену продукцію не продавати... Всі ж розуміють, на що здатна незадоволена мати?

У програмі Ревізор: магазини 3 сезон 4 випуск від 11.03.2019 ви разом з ведучою Іриною Хоменко побуваєте в Павлограді. На жаль, це місто зовсім не обрадувало її ні якістю сервісу, ні свіжістю продуктів.

У Павлограді ведуча Ревізор: магазини 3 сезон відвідала:

  • ринок;
  • рибний магазин;
  • невеликий супермаркет сімейного формату;
  • гастроном біля школи.

До Ірини Хоменко приєдналися Ірина Федишин, яка як раз приїхала в Павлоград на концерт. У програмі Ревізор: магазини 3 сезон 4 випуск ви побачите, які продукти співачка зазвичай купує дітям.

Перша зупинка - ринок.

Ірина Хоменко побачила моторошну для ревізора картину - неприкриті продукти; сир, який набирають голими руками; відсутність холодильників. А ще команда проекту Ревізор: магазини 3 сезон зустріла таємничу жінку Галю, яка навідріз відмовилася показувати, що у неї під прилавком. Що ж приховує звичайна продавщиця Павлоградського ринку? Дивіться у програмі Ревізор: магазини випуск 4 прямо зараз.

Ірина Хоменко зустріла саму безстрашну продавщицю міста!

Жінка не соромиться повторно використовувати пластикову тару – вона абсолютно спокійно відпускає товар покупцям в брудних відрах. А справжнім кошмаром для Ірини Хоменко став туалет... Дивіться у програмі Ревізор: магазини випуск 4, що вона там виявила.

Гастроном неподалік однієї зі шкіл Павлограда шокував ведучу проекту Ревізор: Магазини.

Цьому магазину вже 17 років, але це ж не привід нехтувати елементарними правилами безпеки? Таргани повзають прямо по фруктам і овочам, більш того – Ірина Хоменко виявила мертву комаху в кавоварці! Дивіться шокуючу перевірку в програмі Ревізор: магазини 3 сезон 4 випуск від 11.03.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Ревізор: магазини 3 сезон 3 випуск