Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ревізор у Тернополі: Ірина Хоменко рятує тортики та цуценят
<p>Ведуча проекту Ревізор: Магазини <a href="https://teleportal.ua/person/irina-khomenko">Ірина Хоменко</a> вирушила до Тернополя не заради знаменитих музичних фестивалів. Вона, як завжди, пустилася в рейд по магазинах, супермаркетах і ринках. Що вона там виявила? Дивіться прямо зараз!</p> <p>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor-mag/sezon-3">Ревізор: Магазини 3 сезон</a> 7 випуск від 01.04.2019 Ірина Хоменко не тільки розвідала асортимент місцевих торгових точок, а й влаштувала спецперевірку на пташиному ринку. Таргани в м'ясному павільйоні, жорстоке поводження із тваринами і парне козине молоко – які ще сюрпризи підготував для ревізора Тернопіль?</p> <p>У 7 випуску програми Ревізор: Магазини Ірина Хоменко перевірила:</p> <ul> <li>ринок;</li> <li>супермаркет великої європейської мережі;</li> <li>гастроном формату «біля дома»;</li> <li>пташиний ринок.</li> </ul> <p>У цьому випуску Іра Хоменко рятувала тортики і цуценят, як справжня героїня! Дивіться у програмі Ревізор: магазини 2019, які ще подвиги зробила ведуча під час перевірок.</p> <p><strong>Багато хто вважає ринок найкращим місцем для покупки «натуральних» продуктів - м'яса, молока, овочів. Але чи так це?</strong></p> <p>Ірина Хоменко перевірила м'ясний павільйон на місцевому ринку. У 7 випуску програми Ревізор: Магазини вас очікують кров, кишки і повне беззаконня! Чому з тарганами не борються, а пропонують їм горілку? Які продукти незаконно продавати на ринку? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться проект Ревізор: Магазини випуск 7 випуск онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p><strong>Ірина Хоменко звикла до жахів, які творяться за прилавками начебто пристойних магазинів. Але ось жорстокого поводження з тваринами ведуча винести не змогла...</strong></p> <p>Раз на тиждень на місцевий авторинок привозять тварин на продаж. Купувати кішечок і собачок на пташиних ринках – це завжди ризик, адже мало хто може надати документи про здоров'я тварин. Тут Ірина Хоменко отримала детальну консультацію про шлюбні справи і стала свідком страшного злочину. Поки ревізор на варті – ніхто не має права кривдити цуценят! Дивіться спецперевірку на пташиному ринку з Іриною Хоменко в програмі Ревізор: магазини 3 сезон 7 випуск від 01.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua прямо зараз.</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск у Львові, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor-mag/sezon-3/vipusk-6">Ревізор: Магазини 3 сезон 6 випуск</a>.</p>

Ревізор у Тернополі: Ірина Хоменко рятує тортики та цуценят

Всі випуски | Сезон 3

Ревізор у Тернополі: Ірина Хоменко рятує тортики та цуценят

Ведуча проекту Ревізор: Магазини Ірина Хоменко вирушила до Тернополя не заради знаменитих музичних фестивалів. Вона, як завжди, пустилася в рейд по магазинах, супермаркетах і ринках. Що вона там виявила? Дивіться прямо зараз!

У програмі Ревізор: Магазини 3 сезон 7 випуск від 01.04.2019 Ірина Хоменко не тільки розвідала асортимент місцевих торгових точок, а й влаштувала спецперевірку на пташиному ринку. Таргани в м'ясному павільйоні, жорстоке поводження із тваринами і парне козине молоко – які ще сюрпризи підготував для ревізора Тернопіль?

У 7 випуску програми Ревізор: Магазини Ірина Хоменко перевірила:

  • ринок;
  • супермаркет великої європейської мережі;
  • гастроном формату «біля дома»;
  • пташиний ринок.

У цьому випуску Іра Хоменко рятувала тортики і цуценят, як справжня героїня! Дивіться у програмі Ревізор: магазини 2019, які ще подвиги зробила ведуча під час перевірок.

Багато хто вважає ринок найкращим місцем для покупки «натуральних» продуктів - м'яса, молока, овочів. Але чи так це?

Ірина Хоменко перевірила м'ясний павільйон на місцевому ринку. У 7 випуску програми Ревізор: Магазини вас очікують кров, кишки і повне беззаконня! Чому з тарганами не борються, а пропонують їм горілку? Які продукти незаконно продавати на ринку? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться проект Ревізор: Магазини випуск 7 випуск онлайн на сайті Teleportal.ua!

Ірина Хоменко звикла до жахів, які творяться за прилавками начебто пристойних магазинів. Але ось жорстокого поводження з тваринами ведуча винести не змогла...

Раз на тиждень на місцевий авторинок привозять тварин на продаж. Купувати кішечок і собачок на пташиних ринках – це завжди ризик, адже мало хто може надати документи про здоров'я тварин. Тут Ірина Хоменко отримала детальну консультацію про шлюбні справи і стала свідком страшного злочину. Поки ревізор на варті – ніхто не має права кривдити цуценят! Дивіться спецперевірку на пташиному ринку з Іриною Хоменко в програмі Ревізор: магазини 3 сезон 7 випуск від 01.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua прямо зараз.

Якщо ви пропустили попередній випуск у Львові, то дивіться за посиланням Ревізор: Магазини 3 сезон 6 випуск.