Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ревізор у Херсоні: елітна антисанітарія і криваві поклади
<p style="text-align:justify">Не все так прекрасно в «благополучному граді» Херсоні! <a href="https://teleportal.ua/person/irina-khomenko">Ірина Хоменко</a> під час перевірок виявила багато неприємних сюрпризів. Цвіль, миші і заборонена продукція – це явно не те, чого бажає покупець.</p> <p style="text-align:justify">У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor-mag/sezon-3">«Ревізор: Магазини» 3 сезон</a> 10 випуск від 22.04.2019 Іра Хоменко боролася із забороненими продуктами.</p> <p style="text-align:justify">Контрабанда з далекого зарубіжжя і несанкціоновані ковбаси з області – ось, що чекало ведучу проекта «Ревізор: Магазини» в Херсоні.</p> <p style="text-align:justify">Ірина Хоменко та її команда провели перевірки в:</p> <ul> <li style="text-align:justify">гастрономі навпроти дитячої лікарні;</li> <li style="text-align:justify">супермаркеті;</li> <li style="text-align:justify">магазині елітних продуктів;</li> <li style="text-align:justify">м'ясному павільйоні ринку.</li> </ul> <p style="text-align:justify">Які продукти беруть хворим дітям? Як купувати м'ясо, якщо в області бушує африканська чума свиней? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму «Ревізор: Магазини» випуск 10.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Ревізія – найкращий подарунок на день народження!</strong></p> <p style="text-align:justify">Іра Хоменко та її команда нагрянули в дуже дивний гастроном, де не було жодного досвідченого продавця. Кого не спитай – лише стажисти і практиканти, а один із них – ще й іменинник. У самому магазині твориться повне беззаконня! Там продають гнилі мандарини та лимони, які точно не варто брати хворим дітям. І це не єдина проблема – дивіться докладніше у програмі «Ревізор: Магазини» випуск 10.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Дорого – не означає якісно.</strong></p> <p style="text-align:justify">У 10 випуску програми «Ревізор: Магазини» Ірина Хоменко провела перевірки в недорогому супермаркеті і магазині елітних продуктів. Де виявилося більше порушень?</p> <p style="text-align:justify">Ніхто не обрадувався ревізору. І там, і там Ірину намагалися не пустити на склад.</p> <p style="text-align:justify">Продавці супермаркету не посоромилися нахабно збрехати ведучій проекту «Ревізор: Магазини» 2019. У «елітному» магазині Іру зустріли ще більш суворо – ведучій довелося ледь не з боєм пробиватися у складське приміщення! Що приховує власник? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму «Ревізор: Магазини» 3 сезон 10 випуск від 22.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили ревізію в Борисполі, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor-mag/sezon-3/vypusk-9">«Ревізор: Магазини» 3 сезон 9 випуск</a>.</p>

Ревізор у Херсоні: елітна антисанітарія і криваві поклади

Всі випуски | Сезон 3

Ревізор у Херсоні: елітна антисанітарія і криваві поклади

Не все так прекрасно в «благополучному граді» Херсоні! Ірина Хоменко під час перевірок виявила багато неприємних сюрпризів. Цвіль, миші і заборонена продукція – це явно не те, чого бажає покупець.

У програмі «Ревізор: Магазини» 3 сезон 10 випуск від 22.04.2019 Іра Хоменко боролася із забороненими продуктами.

Контрабанда з далекого зарубіжжя і несанкціоновані ковбаси з області – ось, що чекало ведучу проекта «Ревізор: Магазини» в Херсоні.

Ірина Хоменко та її команда провели перевірки в:

  • гастрономі навпроти дитячої лікарні;
  • супермаркеті;
  • магазині елітних продуктів;
  • м'ясному павільйоні ринку.

Які продукти беруть хворим дітям? Як купувати м'ясо, якщо в області бушує африканська чума свиней? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму «Ревізор: Магазини» випуск 10.

Ревізія – найкращий подарунок на день народження!

Іра Хоменко та її команда нагрянули в дуже дивний гастроном, де не було жодного досвідченого продавця. Кого не спитай – лише стажисти і практиканти, а один із них – ще й іменинник. У самому магазині твориться повне беззаконня! Там продають гнилі мандарини та лимони, які точно не варто брати хворим дітям. І це не єдина проблема – дивіться докладніше у програмі «Ревізор: Магазини» випуск 10.

Дорого – не означає якісно.

У 10 випуску програми «Ревізор: Магазини» Ірина Хоменко провела перевірки в недорогому супермаркеті і магазині елітних продуктів. Де виявилося більше порушень?

Ніхто не обрадувався ревізору. І там, і там Ірину намагалися не пустити на склад.

Продавці супермаркету не посоромилися нахабно збрехати ведучій проекту «Ревізор: Магазини» 2019. У «елітному» магазині Іру зустріли ще більш суворо – ведучій довелося ледь не з боєм пробиватися у складське приміщення! Що приховує власник? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму «Ревізор: Магазини» 3 сезон 10 випуск від 22.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили ревізію в Борисполі, то дивіться за посиланням «Ревізор: Магазини» 3 сезон 9 випуск.