Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Одеські пригоди ревізора: гумор, бійка і чорноморська рибка
<p style="text-align:justify">В Одесі ревізора зустріли, як і треба, з гумором. Команда проекту зустріла кількох колоритних персонажів і навіть вплуталася в бійку.</p> <p style="text-align:justify"><strong>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor-mag/sezon-3">«Ревізор: Магазини» 3 сезон</a> 11 випуск від 29.04.2019 Ірина Хоменко перевірила якість продукції в одеських магазинах і супермаркетах. Хто отримав заповітну зелену табличку?</strong></p> <p style="text-align:justify">Ведуча проекту «Ревізор: Магазини» 2019 перевірила:</p> <ul> <li style="text-align: justify;">гастрономічний бутик;</li> <li style="text-align: justify;">магазин іграшок;</li> <li style="text-align: justify;">супермаркет біля аеропорту;</li> <li style="text-align: justify;">старий ринок.</li> </ul> <p style="text-align:justify">Команда проекту «Ревізор: Магазини» зустрілася з чисто одеським гумором і легким шахрайством. А один з продавців навіть спробував напасти на оператора! Не пропустіть одеські пригоди Ірини Хоменко – дивіться програму «Ревізор: Магазини» 11 випуск онлайн.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Ірина Хоменко – не тільки телеведуча, а й турботлива мати, тому вона дуже вибаглива до дитячих товарів.</strong></p> <p style="text-align:justify">У магазині іграшок команду проекту «Ревізор: Магазини» 3 сезон очікував не дуже теплий прийом. Ірина попросила покликати адміністратора, а замість цього персонал магазину... викликав поліцію! Як виявилося, дитячі товари продають виключно суворі люди. Чому працівникам заборонено давати інтерв'ю пресі? Дивіться у програмі «Ревізор: магазини» випуск 11.</p> <p style="text-align:justify">Один з найбільших супермаркетів Одеси теж зустрів ревізора без радості.</p> <p style="text-align:justify">Кухарі побачили Ірину Хоменко зі знімальною групою і... втекли, кинувши їжу на плиті! Невже через проект «Ревізор: Магазини» 2019 підгоріли чиїсь смачні котлети?</p> <p style="text-align:justify"><strong>Звичайно ж, у приморському місті Ірина Хоменко вирушила перевіряти рибу.</strong></p> <p style="text-align:justify">Ви знали, що недобросовісні продавці можуть підфарбовувати зябра? Не забувайте перевіряти чорноморську рибку на свіжість – а Іра покаже, як це правильно робити. Дивіться програму «Ревізор: Магазини» 3 сезон 11 випуск від 29.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua і купуйте тільки найякісніші продукти.</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили перевірку в Херсоні, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor-mag/sezon-3/vypusk-10">«Ревізор: Магазини» 3 сезон 10 випуск</a>.</p>

Одеські пригоди ревізора: гумор, бійка і чорноморська рибка

Всі випуски | Сезон 3

Одеські пригоди ревізора: гумор, бійка і чорноморська рибка

В Одесі ревізора зустріли, як і треба, з гумором. Команда проекту зустріла кількох колоритних персонажів і навіть вплуталася в бійку.

У програмі «Ревізор: Магазини» 3 сезон 11 випуск від 29.04.2019 Ірина Хоменко перевірила якість продукції в одеських магазинах і супермаркетах. Хто отримав заповітну зелену табличку?

Ведуча проекту «Ревізор: Магазини» 2019 перевірила:

  • гастрономічний бутик;
  • магазин іграшок;
  • супермаркет біля аеропорту;
  • старий ринок.

Команда проекту «Ревізор: Магазини» зустрілася з чисто одеським гумором і легким шахрайством. А один з продавців навіть спробував напасти на оператора! Не пропустіть одеські пригоди Ірини Хоменко – дивіться програму «Ревізор: Магазини» 11 випуск онлайн.

Ірина Хоменко – не тільки телеведуча, а й турботлива мати, тому вона дуже вибаглива до дитячих товарів.

У магазині іграшок команду проекту «Ревізор: Магазини» 3 сезон очікував не дуже теплий прийом. Ірина попросила покликати адміністратора, а замість цього персонал магазину... викликав поліцію! Як виявилося, дитячі товари продають виключно суворі люди. Чому працівникам заборонено давати інтерв'ю пресі? Дивіться у програмі «Ревізор: магазини» випуск 11.

Один з найбільших супермаркетів Одеси теж зустрів ревізора без радості.

Кухарі побачили Ірину Хоменко зі знімальною групою і... втекли, кинувши їжу на плиті! Невже через проект «Ревізор: Магазини» 2019 підгоріли чиїсь смачні котлети?

Звичайно ж, у приморському місті Ірина Хоменко вирушила перевіряти рибу.

Ви знали, що недобросовісні продавці можуть підфарбовувати зябра? Не забувайте перевіряти чорноморську рибку на свіжість – а Іра покаже, як це правильно робити. Дивіться програму «Ревізор: Магазини» 3 сезон 11 випуск від 29.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua і купуйте тільки найякісніші продукти.

Якщо ви пропустили перевірку в Херсоні, то дивіться за посиланням «Ревізор: Магазини» 3 сезон 10 випуск.