Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ревізор у Сумах: цвіла їжа для студентів і пташиний послід на ринку
<p style="text-align:justify">Ірина Хоменко відвідала Суми. Існує легенда, що колись тут знайшли три мисливські сумки з золотом, і саме на ці гроші було побудовано місто. Якими багатствами зустрічають Суми зараз? Дивіться у програмі <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor-mag/sezon-3">«Ревізор: Магазини» 3 сезон</a> випуск 12 від 06.05.2019.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Що виявила <a href="https://teleportal.ua/person/irina-khomenko">Ірина Хоменко</a> під час ревізії в Сумах – золоте ставлення до покупця або брудні холодильники?</strong></p> <p style="text-align:justify">Ведуча проекту «Ревізор: Магазини» 2019 відвідала:</p> <ul> <li style="text-align:justify">супермаркет;</li> <li style="text-align:justify">магазин у спальному районі;</li> <li style="text-align:justify">спеціалізований магазин сирів;</li> <li style="text-align:justify">найбільший ринок міста.</li> </ul> <p style="text-align:justify">Які жахи зустрічали Ірину Хоменко в холодильниках начебто пристойного супермаркету? Чому продаж червоної ікри для деяких торгових точок – це гроші на вітер? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму «Ревізор: Магазини» випуск 12.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Чим у нас годують студентів?</strong></p> <p style="text-align:justify">Ірина Хоменко провела перевірку в одному з невеликих магазинчиків, куди часто заходять студенти. Молодь буває не сильно перебірливою ​​в їжі, але ж це не означає, що їм можна продавати запліснявілі продукти... Дивіться в передачі «Ревізор: Магазини» випуск 12, що знайшлося в холодильниках.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Ірина Хоменко відвідала спеціалізований магазин сирів.</strong></p> <p style="text-align:justify">Хороший сир – задоволення недешеве і часто по-справжньому ексклюзивне. У Сумах команда проекту Ревізор: Магазини на власні очі побачила такі чудеса, як алкогольний сир і цукерки з в'яленими томатами. Всі ці делікатеси виглядають дуже смачно і спокусливо, але чи безпечно їх купувати? Дивіться у програмі «Ревізор: Магазини» випуск 12.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Чи не обважують сумчан на ринках?</strong></p> <p style="text-align:justify">Ірина Хоменко та її знаменита еталонна гирька обійшли кілька торгових точок. Чи не обманюють покупців?</p> <p style="text-align:justify">А ще ведуча проекту «Ревізор: Магазини» 2019 підіслала людину зі своєї команди до однієї з продавчинь. Чи корисно купувати «натуральні травки», щоб поправити здоров'я? Чому не варто прислухатися до порад бабусь, які продають такі «ліки»? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму «Ревізор: Магазини» 3 сезон 12 випуск від 06.05.2019 на сайті Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили ревізію в Одесі, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor-mag/sezon-3/vypusk-11">«Ревізор: Магазини» 3 сезон 11 випуск</a>.</p>

Ревізор у Сумах: цвіла їжа для студентів і пташиний послід на ринку

Всі випуски | Сезон 3

Ревізор у Сумах: цвіла їжа для студентів і пташиний послід на ринку

Ірина Хоменко відвідала Суми. Існує легенда, що колись тут знайшли три мисливські сумки з золотом, і саме на ці гроші було побудовано місто. Якими багатствами зустрічають Суми зараз? Дивіться у програмі «Ревізор: Магазини» 3 сезон випуск 12 від 06.05.2019.

Що виявила Ірина Хоменко під час ревізії в Сумах – золоте ставлення до покупця або брудні холодильники?

Ведуча проекту «Ревізор: Магазини» 2019 відвідала:

  • супермаркет;
  • магазин у спальному районі;
  • спеціалізований магазин сирів;
  • найбільший ринок міста.

Які жахи зустрічали Ірину Хоменко в холодильниках начебто пристойного супермаркету? Чому продаж червоної ікри для деяких торгових точок – це гроші на вітер? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму «Ревізор: Магазини» випуск 12.

Чим у нас годують студентів?

Ірина Хоменко провела перевірку в одному з невеликих магазинчиків, куди часто заходять студенти. Молодь буває не сильно перебірливою ​​в їжі, але ж це не означає, що їм можна продавати запліснявілі продукти... Дивіться в передачі «Ревізор: Магазини» випуск 12, що знайшлося в холодильниках.

Ірина Хоменко відвідала спеціалізований магазин сирів.

Хороший сир – задоволення недешеве і часто по-справжньому ексклюзивне. У Сумах команда проекту Ревізор: Магазини на власні очі побачила такі чудеса, як алкогольний сир і цукерки з в'яленими томатами. Всі ці делікатеси виглядають дуже смачно і спокусливо, але чи безпечно їх купувати? Дивіться у програмі «Ревізор: Магазини» випуск 12.

Чи не обважують сумчан на ринках?

Ірина Хоменко та її знаменита еталонна гирька обійшли кілька торгових точок. Чи не обманюють покупців?

А ще ведуча проекту «Ревізор: Магазини» 2019 підіслала людину зі своєї команди до однієї з продавчинь. Чи корисно купувати «натуральні травки», щоб поправити здоров'я? Чому не варто прислухатися до порад бабусь, які продають такі «ліки»? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму «Ревізор: Магазини» 3 сезон 12 випуск від 06.05.2019 на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили ревізію в Одесі, то дивіться за посиланням «Ревізор: Магазини» 3 сезон 11 випуск.