Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ревізор у Кропивницькому: Іра Хоменко ризикує здоров'ям заради улюбленої роботи
<p style="text-align:justify">У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor-mag/sezon-3">«Ревізор: Магазини» 3 сезон</a> 13 випуск від 13.05.2019 <a href="https://teleportal.ua/person/irina-khomenko">Ірина Хоменко</a> відвідала Кропивницький. Тут на неї чекали юрми тарганів, небезпечна домашня консервація і виклики поліції.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Ведуча проекту «Ревізор: Магазини» в Кропивницькому відвідала:</strong></p> <ul> <li style="text-align:justify">найбільший гіпермаркет міста;</li> <li style="text-align:justify">офіційний ринок;</li> <li style="text-align:justify">магазин парфумерії та косметики;</li> <li style="text-align:justify">гастроном.</li> </ul> <p style="text-align:justify">У програмі «Ревізор: Магазини» випуск 13 Ірина Хоменко проводила ревізію в гіпермаркеті. Спочатку здавалося, що там все прекрасно – до того самого моменту, поки ведуча не побачила трупи невинно вбитих тарганів прямо в пекарському цеху! У гіпермаркеті не надто звертають увагу на комах, що снують туди-сюди. Чи не запропонують вам слойку з тарганами, замість смачної шпинатної начинки? Дивіться, що з'ясувала команда програми «Ревізор: Магазини» у Кропивницькому.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Харчові продукти – не єдиний товар, який може нашкодити вашому здоров'ю.</strong></p> <p style="text-align:justify">Ірина Хоменко перевірила магазин парфумерії та косметики. Лишай, краснуха і шкірні кліщі – ось далеко не повний перелік того, що можна «підхопити» в такому місці. Яка небезпека криється в тестерах кремів і губної помади? Чому потрібно бути гранично обережним при виборі декоративної косметики? Дізнайтеся разом із програмою «Ревізор: Магазини» 2019. Крім того, Ірина Хоменко поділилася порадами, як правильно обирати парфуми.</p> <p style="text-align:justify"><strong>У Кропивницькому активно борються зі стихійними ринками.</strong></p> <p style="text-align:justify">Ведуча проекту «Ревізор: Магазини» 2019 перевірила, чи безпечно купувати на ринках, де торгують офіційно. Які заборонені товари знайшла ведуча? Чому в жодному не можна купувати продукти «з рук» і домашню консервацію? Дізнайтеся прямо зараз –дивіться передачу «Ревізор: Магазини» 3 сезон 13 випуск від 13.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили ревізію в Сумах, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor-mag/sezon-3/vypusk-12">«Ревізор: Магазини» 3 сезон 12 випуск</a>.</p>

Ревізор у Кропивницькому: Іра Хоменко ризикує здоров'ям заради улюбленої роботи

Всі випуски | Сезон 3

Ревізор у Кропивницькому: Іра Хоменко ризикує здоров'ям заради улюбленої роботи

У програмі «Ревізор: Магазини» 3 сезон 13 випуск від 13.05.2019 Ірина Хоменко відвідала Кропивницький. Тут на неї чекали юрми тарганів, небезпечна домашня консервація і виклики поліції.

Ведуча проекту «Ревізор: Магазини» в Кропивницькому відвідала:

  • найбільший гіпермаркет міста;
  • офіційний ринок;
  • магазин парфумерії та косметики;
  • гастроном.

У програмі «Ревізор: Магазини» випуск 13 Ірина Хоменко проводила ревізію в гіпермаркеті. Спочатку здавалося, що там все прекрасно – до того самого моменту, поки ведуча не побачила трупи невинно вбитих тарганів прямо в пекарському цеху! У гіпермаркеті не надто звертають увагу на комах, що снують туди-сюди. Чи не запропонують вам слойку з тарганами, замість смачної шпинатної начинки? Дивіться, що з'ясувала команда програми «Ревізор: Магазини» у Кропивницькому.

Харчові продукти – не єдиний товар, який може нашкодити вашому здоров'ю.

Ірина Хоменко перевірила магазин парфумерії та косметики. Лишай, краснуха і шкірні кліщі – ось далеко не повний перелік того, що можна «підхопити» в такому місці. Яка небезпека криється в тестерах кремів і губної помади? Чому потрібно бути гранично обережним при виборі декоративної косметики? Дізнайтеся разом із програмою «Ревізор: Магазини» 2019. Крім того, Ірина Хоменко поділилася порадами, як правильно обирати парфуми.

У Кропивницькому активно борються зі стихійними ринками.

Ведуча проекту «Ревізор: Магазини» 2019 перевірила, чи безпечно купувати на ринках, де торгують офіційно. Які заборонені товари знайшла ведуча? Чому в жодному не можна купувати продукти «з рук» і домашню консервацію? Дізнайтеся прямо зараз –дивіться передачу «Ревізор: Магазини» 3 сезон 13 випуск від 13.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили ревізію в Сумах, то дивіться за посиланням «Ревізор: Магазини» 3 сезон 12 випуск.