Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ревізор в Полтаві: як Ірина Хоменко лізла через прилавок і викликала поліцію
<p style="text-align:justify">Проект <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor-mag/sezon-3">«Ревізор: Магазини» 3 сезон</a> 14 випуск від 20.05.2019 відправився в Полтаву. Ірину Хоменко тут зустрічали обіймами, поцілунками і... грубою чоловічою силою! Як ведуча намагалася перелізти через прилавок і боролася з більшим супротивником – дивіться в 14 випуску проекту «Ревізор: Магазини» 2019. І найголовніше питання: чи знайшла Іра знамениті полтавські галушки?</p> <p style="text-align:justify"><strong><a href="https://teleportal.ua/person/irina-khomenko">Ірина Хоменко</a> та її команда перевірили:</strong></p> <ul> <li style="text-align:justify">ринок;</li> <li style="text-align:justify">цілодобовий супермаркет;</li> <li style="text-align:justify">гастроном біля університету;</li> <li style="text-align:justify">магазин вірменської кулінарії.</li> </ul> <p style="text-align:justify"><strong>Як не отруїтися шашликами? Скільки потрібно грошей бідному студенту, щоб перекусити біля рідного вузу? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму «Ревізор: Магазини» випуск 14 онлайн.</strong></p> <p style="text-align:justify">Жителі Полтави зустріли Ірину Хоменко бурею емоцій. Хтось радів і ліз обніматися, а хтось – намагався виштовхати ведучу проекту «Ревізор: Магазини» з приміщення.</p> <p style="text-align:justify">На ринку Іра побачила, як дійсно повинна виглядати попка телиці, дізналася, як робиться свіжовичавлений гранатовий сік і зустріла дуже хворих продавців. Побачивши Хоменко, вони починали скаржитися на хворі зуби та горло, а тиск підскакував до космічних висот. І не дарма – адже ведуча підготувала для продавців полтавського ринку неприємний сюрприз! Який – дізнайтесь у програмі «Ревізор: Магазини» випуск 14.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Іра Хоменко, її команда і таємні покупці стоять на сторожі українського споживача, незважаючи на складності.</strong></p> <p style="text-align:justify">Команда проекту «Ревізор: Магазини» в Полтаві заглянула на вогник у місцеву шашличну. Вірмени славляться своєю гостинністю, але Ірина його чомусь не помітила – їй відмовилися відкривати двері в кухню! Рішуча журналістка зібралася перелізти через прилавок, але тут з'явився чоловік, який ніжно представився «Володенькою». Незважаючи на зменшувально-пестливе ім`я, бугай силою відтягнув Ірину від прилавка. Ведучій довелося викликати поліцію, щоб нарешті провести ревізію.</p> <p style="text-align:justify">Як пройшла перевірка в негостинній шашличній? І який неприємний факт про цей самий заклад з'ясував таємний покупець? Не пропустіть перевірку в Полтаві – дивіться програму «Ревізор: Магазини» 3 сезон 14 випуск від 20.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили перевірку в Кропивницькому, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor-mag/sezon-3/vypusk-13">«Ревізор: Магазини» 3 сезон 13 випуск</a>.</p>

Ревізор в Полтаві: як Ірина Хоменко лізла через прилавок і викликала поліцію

Всі випуски | Сезон 3

Ревізор в Полтаві: як Ірина Хоменко лізла через прилавок і викликала поліцію

Проект «Ревізор: Магазини» 3 сезон 14 випуск від 20.05.2019 відправився в Полтаву. Ірину Хоменко тут зустрічали обіймами, поцілунками і... грубою чоловічою силою! Як ведуча намагалася перелізти через прилавок і боролася з більшим супротивником – дивіться в 14 випуску проекту «Ревізор: Магазини» 2019. І найголовніше питання: чи знайшла Іра знамениті полтавські галушки?

Ірина Хоменко та її команда перевірили:

  • ринок;
  • цілодобовий супермаркет;
  • гастроном біля університету;
  • магазин вірменської кулінарії.

Як не отруїтися шашликами? Скільки потрібно грошей бідному студенту, щоб перекусити біля рідного вузу? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму «Ревізор: Магазини» випуск 14 онлайн.

Жителі Полтави зустріли Ірину Хоменко бурею емоцій. Хтось радів і ліз обніматися, а хтось – намагався виштовхати ведучу проекту «Ревізор: Магазини» з приміщення.

На ринку Іра побачила, як дійсно повинна виглядати попка телиці, дізналася, як робиться свіжовичавлений гранатовий сік і зустріла дуже хворих продавців. Побачивши Хоменко, вони починали скаржитися на хворі зуби та горло, а тиск підскакував до космічних висот. І не дарма – адже ведуча підготувала для продавців полтавського ринку неприємний сюрприз! Який – дізнайтесь у програмі «Ревізор: Магазини» випуск 14.

Іра Хоменко, її команда і таємні покупці стоять на сторожі українського споживача, незважаючи на складності.

Команда проекту «Ревізор: Магазини» в Полтаві заглянула на вогник у місцеву шашличну. Вірмени славляться своєю гостинністю, але Ірина його чомусь не помітила – їй відмовилися відкривати двері в кухню! Рішуча журналістка зібралася перелізти через прилавок, але тут з'явився чоловік, який ніжно представився «Володенькою». Незважаючи на зменшувально-пестливе ім`я, бугай силою відтягнув Ірину від прилавка. Ведучій довелося викликати поліцію, щоб нарешті провести ревізію.

Як пройшла перевірка в негостинній шашличній? І який неприємний факт про цей самий заклад з'ясував таємний покупець? Не пропустіть перевірку в Полтаві – дивіться програму «Ревізор: Магазини» 3 сезон 14 випуск від 20.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили перевірку в Кропивницькому, то дивіться за посиланням «Ревізор: Магазини» 3 сезон 13 випуск.