Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ревізор у Вінниці: волохатий сир на ринку і таємне життя курки гриль
<p>Ірина Хоменко приїхала з ревізією до Вінниці. Вона перевірила один з найкращих ринків України, магазинчик відомого виробника курятини і величезний гіпермаркет. Чи вийшло у цих торгових точок зберегти репутацію перед обличчям грізного ревізора?</p> <p>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor-mag/sezon-3">Ревізор: Магазини 3 сезон</a> 2 випуск від 25.02.2019 Ірина Хоменко вчергове показала телеглядачам, чому потрібно дивитися не на вивіску відомого виробника, а на реальну якість продукції. На жаль, іноді регалії і нагороди нічого не значать - навіть у найвідоміших торгових мереж і великих супермаркетів бувають проколи!</p> <p><strong>У програмі Ревізор: Магазини випуск 2 ведуча Ірина Хоменко вирушила за наступним маршрутом:</strong></p> <ul> <li>один з найвідоміших гіпермаркетів Вінниці;</li> <li>гастроном;</li> <li>дуже титулований ринок;</li> <li>торгова точка одного з найбільших виробників курятини в Україні.</li> </ul> <p>Що вона там побачила? Ревізор: Магазини показує Вінниці правду!</p> <p>В одному з найбільших і найвідоміших гіпермаркетів Вінниці на перший погляд все добре. А на другий...</p> <p>Ірину Хоменко спочатку приємно порадувала її перша ревізія: кухарі в рукавичках, все чисто, є всі необхідні маркування. Але чому персонал так спокійно і навіть доброзичливо ставиться до тарганів, які снують по стінах? Які ще неприємні сюрпризи очікували Ірину Хоменко в програмі Ревізор: Магазини 2 випуск? Дивіться прямо зараз на сайті Teleportal.ua!</p> <p><strong>Ірина Хоменко відвідала один з найкращих ринків України.</strong></p> <p>У 2014 році один з ринків Вінниці отримав звання «найкращого в країні». Чи підтверджує він свій титул зараз? Програма Ревізор: Магазини 2019 не дивиться на нагороди п'ятирічної давності!</p> <p>Знаменитий ринок зустрів Ірину Хоменко волохатим сиром, відсутністю холодильників і строгим попередженням – «не гадити». Що ж діється на цьому супер-ринку? Дивіться у програмі Ревізор: Магазини 2 випуск.</p> <p><strong>Ірина Хоменко перевірила магазин, який працює під відомою франшизою.</strong></p> <p>Тисячі українців купують курятину в магазинах під знайомою вивіскою. У програмі Ревізор: магазини 2019 ведуча з'ясувала, як зберігають, готують і продають м'ясо птиці в одній з таких торгових точок. Які сюрпризи вона виявила в холодильнику і на кухні? Як готуються улюблені багатьма «курочки-гриль»? Дивіться у програмі Ревізор: Магазини 3 сезон 2 випуск від 25.02.2019 на сайті Teleportal.ua!</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor-mag/sezon-3/vipusk-1">Ревізор: Магазини 3 сезон 1 випуск</a></p>

Ревізор у Вінниці: волохатий сир на ринку і таємне життя курки гриль

Всі випуски | Сезон 3

Ревізор у Вінниці: волохатий сир на ринку і таємне життя курки гриль

Ірина Хоменко приїхала з ревізією до Вінниці. Вона перевірила один з найкращих ринків України, магазинчик відомого виробника курятини і величезний гіпермаркет. Чи вийшло у цих торгових точок зберегти репутацію перед обличчям грізного ревізора?

У програмі Ревізор: Магазини 3 сезон 2 випуск від 25.02.2019 Ірина Хоменко вчергове показала телеглядачам, чому потрібно дивитися не на вивіску відомого виробника, а на реальну якість продукції. На жаль, іноді регалії і нагороди нічого не значать - навіть у найвідоміших торгових мереж і великих супермаркетів бувають проколи!

У програмі Ревізор: Магазини випуск 2 ведуча Ірина Хоменко вирушила за наступним маршрутом:

  • один з найвідоміших гіпермаркетів Вінниці;
  • гастроном;
  • дуже титулований ринок;
  • торгова точка одного з найбільших виробників курятини в Україні.

Що вона там побачила? Ревізор: Магазини показує Вінниці правду!

В одному з найбільших і найвідоміших гіпермаркетів Вінниці на перший погляд все добре. А на другий...

Ірину Хоменко спочатку приємно порадувала її перша ревізія: кухарі в рукавичках, все чисто, є всі необхідні маркування. Але чому персонал так спокійно і навіть доброзичливо ставиться до тарганів, які снують по стінах? Які ще неприємні сюрпризи очікували Ірину Хоменко в програмі Ревізор: Магазини 2 випуск? Дивіться прямо зараз на сайті Teleportal.ua!

Ірина Хоменко відвідала один з найкращих ринків України.

У 2014 році один з ринків Вінниці отримав звання «найкращого в країні». Чи підтверджує він свій титул зараз? Програма Ревізор: Магазини 2019 не дивиться на нагороди п'ятирічної давності!

Знаменитий ринок зустрів Ірину Хоменко волохатим сиром, відсутністю холодильників і строгим попередженням – «не гадити». Що ж діється на цьому супер-ринку? Дивіться у програмі Ревізор: Магазини 2 випуск.

Ірина Хоменко перевірила магазин, який працює під відомою франшизою.

Тисячі українців купують курятину в магазинах під знайомою вивіскою. У програмі Ревізор: магазини 2019 ведуча з'ясувала, як зберігають, готують і продають м'ясо птиці в одній з таких торгових точок. Які сюрпризи вона виявила в холодильнику і на кухні? Як готуються улюблені багатьма «курочки-гриль»? Дивіться у програмі Ревізор: Магазини 3 сезон 2 випуск від 25.02.2019 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Ревізор: Магазини 3 сезон 1 випуск