Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ревізор знайомиться з м'ясниками: хто вбив останнього кенгуру в Ромнах?
<p>Ірина Хоменко вирушила в маленьке містечко Ромни, яке в минулі часи прославилося своїм Іллінським ярмарком. Що представляють собою магазини і ринки цього міста в наш час? Дивіться прямо зараз на сайті Teleportal.ua</p> <p>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor-mag/sezon-3">Ревізор: Магазини 3 сезон</a> 5 випуск від 18.03.2019 Ірина Хоменко зіткнулася з неймовірно величезною кількістю протермінованої продукції! Як можна запустити магазин до такої міри?</p> <p><strong>Проект Ревізор: Магазини в Ромнах покаже вам такі точки:</strong></p> <ul> <li>невеликий продуктовий магазин формату «біля дому»;</li> <li>магазин овочів, фруктів та іншої корисної для здоров'я продукції;</li> <li>міні-маркет при в'їзді у місто;</li> <li>місцевий ринок.</li> </ul> <p>Які несподівані сюрпризи виявила Ірина Хоменко у складських приміщеннях? Хто купує гнилі помідори по акції? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму Ревізор: Магазини випуск 5 онлайн.</p> <p><strong>Ірина Хоменко відвідала магазин, де дуже люблять продуктові раритети.</strong></p> <p>Місцеві жителі хвалять цю точку за близькість до будинку і хороший асортимент, але сувора Ірина не стала б робити поспішних висновків. На складі вона виявила гори протермінованої продукції і вікову пил. Некондиційний товар зберігається не тільки у відведеному для цього місці, але і в морозилках! Як один маленький магазинчик може списувати так багато продуктів? Дізнайтеся прямо зараз.</p> <p><strong>Ведуча проекту Ревізор: Магазини 2019 дізналася, </strong><strong>чи так вже корисні товари з «вітамінного» магазину.</strong></p> <p>Сюди люди заходять, щоб купити свіжі овочі і фрукти, а ще – горішки та корисні солодощі для дітей. Але у Ірини Хоменко, як зазвичай, виникло безліч запитань. Адже як можуть бути корисними і безпечними фрукти, якщо вони зберігаються на складі разом із будівельною сумішшю? А в торговому залі Ірину чекало ще одне розчарування... Дивіться у програмі Ревізор: Магазини випуск 5, що дуже сильно обурило ведучу.</p> <p><strong>Прогулянка на ринок </strong><strong>дуже збадьорила ведучу.</strong></p> <p>Ірина Хоменко познайомилася зі специфічним гумором м'ясників. Хто вбив останнього кенгуру в Ромнах, а хто - б'ється зі свинями? Дізнайтеся всі подробиці прямо зараз – дивіться проект Ревізор: Магазини 3 сезон 5 випуск від 18.03.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor-mag/sezon-3/vipusk-4">Ревізор: Магазини 3 сезон 4 випуск</a></p>

Ревізор знайомиться з м'ясниками: хто вбив останнього кенгуру в Ромнах?

Всі випуски | Сезон 3

Ревізор знайомиться з м'ясниками: хто вбив останнього кенгуру в Ромнах?

Ірина Хоменко вирушила в маленьке містечко Ромни, яке в минулі часи прославилося своїм Іллінським ярмарком. Що представляють собою магазини і ринки цього міста в наш час? Дивіться прямо зараз на сайті Teleportal.ua

У програмі Ревізор: Магазини 3 сезон 5 випуск від 18.03.2019 Ірина Хоменко зіткнулася з неймовірно величезною кількістю протермінованої продукції! Як можна запустити магазин до такої міри?

Проект Ревізор: Магазини в Ромнах покаже вам такі точки:

  • невеликий продуктовий магазин формату «біля дому»;
  • магазин овочів, фруктів та іншої корисної для здоров'я продукції;
  • міні-маркет при в'їзді у місто;
  • місцевий ринок.

Які несподівані сюрпризи виявила Ірина Хоменко у складських приміщеннях? Хто купує гнилі помідори по акції? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму Ревізор: Магазини випуск 5 онлайн.

Ірина Хоменко відвідала магазин, де дуже люблять продуктові раритети.

Місцеві жителі хвалять цю точку за близькість до будинку і хороший асортимент, але сувора Ірина не стала б робити поспішних висновків. На складі вона виявила гори протермінованої продукції і вікову пил. Некондиційний товар зберігається не тільки у відведеному для цього місці, але і в морозилках! Як один маленький магазинчик може списувати так багато продуктів? Дізнайтеся прямо зараз.

Ведуча проекту Ревізор: Магазини 2019 дізналася, чи так вже корисні товари з «вітамінного» магазину.

Сюди люди заходять, щоб купити свіжі овочі і фрукти, а ще – горішки та корисні солодощі для дітей. Але у Ірини Хоменко, як зазвичай, виникло безліч запитань. Адже як можуть бути корисними і безпечними фрукти, якщо вони зберігаються на складі разом із будівельною сумішшю? А в торговому залі Ірину чекало ще одне розчарування... Дивіться у програмі Ревізор: Магазини випуск 5, що дуже сильно обурило ведучу.

Прогулянка на ринок дуже збадьорила ведучу.

Ірина Хоменко познайомилася зі специфічним гумором м'ясників. Хто вбив останнього кенгуру в Ромнах, а хто - б'ється зі свинями? Дізнайтеся всі подробиці прямо зараз – дивіться проект Ревізор: Магазини 3 сезон 5 випуск від 18.03.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Ревізор: Магазини 3 сезон 4 випуск