Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ревізор у Львові: як купити смачні сувеніри близьким і нікого не отруїти?
<p>Львів – популярне туристичне місто, як серед українців, так і серед іноземців. Він славиться не тільки пам'ятками, а й смачною їжею – пивом, кавою, шоколадом. Але чи варто купувати і везти своїм близьким смачні сувеніри?</p> <p style="text-align:justify">У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor-mag/sezon-3">Ревізор: Магазини 3 сезон</a> 6 випуск від 25.03.2019 Ірина Хоменко прогулялася по мальовничому Львову і перевірила різні торгові точки. Де купують продукти місцеві? Які делікатеси пропонують туристам? Ведуча нарешті знайшла, де можна купити легендарне сало в шоколаді і... гречку по 13 гривень! Дивіться докладніше в програмі Ревізор: магазини 6 випуск.</p> <p>У Львові команда Ревізор: Магазини 2019 відвідала:</p> <ul> <li>магазин їстівних сувенірів</li> <li>соціальну ярмарок</li> <li>елітний супермаркет</li> <li>великий оптово-роздрібний ринок</li> </ul> <p>Які недоліки знайшла Ірина Хоменко в кожному з цих місць? А в якому – повноцінне порушення закону? Дізнайтеся прямо зараз!</p> <p><strong>Туристи вважають своїм священним обов'язком привезти рідним щось зі Львова – шоколад ручної роботи, каву або інші делікатеси. Ірина Хоменко перевірила магазин, де як раз і продаються такі речі.</strong></p> <p>У магазині було дуже красиво – дерев'яні шухлядки, красива упаковка, спокусливий шоколад... Але чи так все прекрасно, коли справа доходить до чистоти і температури зберігання продуктів? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться у програмі Ревізор: Магазини випуск 6, в яких умовах зберігаються ексклюзивні продукти.</p> <p><strong>Ірина Хоменко знайшла дуже дивний елітний супермаркет.</strong></p> <p>Там не було ні одного продавця і жодного покупця. Зате бруд був присутній у надлишку... В яких умовах зберігаються дорогі фуа-гра і хамон? Як не відправитися на лікарняне ліжко за свої ж гроші, прикупивши «елітних» делікатесів? Загляньте за прилавок разом із Іриною Хоменко в програмі Ревізор: магазини випуск 6!</p> <p>Де у Львові купити дешеву гречку і дорогого свіжого тунця? Як виглядає желе з самогону? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму Ревізор: Магазини 3 сезон 6 випуск від 25.03.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor-mag/sezon-3/vipusk-5">Ревізор: Магазини 3 сезон 5 випуск</a></p>

Ревізор у Львові: як купити смачні сувеніри близьким і нікого не отруїти?

Всі випуски | Сезон 3

Ревізор у Львові: як купити смачні сувеніри близьким і нікого не отруїти?

Львів – популярне туристичне місто, як серед українців, так і серед іноземців. Він славиться не тільки пам'ятками, а й смачною їжею – пивом, кавою, шоколадом. Але чи варто купувати і везти своїм близьким смачні сувеніри?

У програмі Ревізор: Магазини 3 сезон 6 випуск від 25.03.2019 Ірина Хоменко прогулялася по мальовничому Львову і перевірила різні торгові точки. Де купують продукти місцеві? Які делікатеси пропонують туристам? Ведуча нарешті знайшла, де можна купити легендарне сало в шоколаді і... гречку по 13 гривень! Дивіться докладніше в програмі Ревізор: магазини 6 випуск.

У Львові команда Ревізор: Магазини 2019 відвідала:

  • магазин їстівних сувенірів
  • соціальну ярмарок
  • елітний супермаркет
  • великий оптово-роздрібний ринок

Які недоліки знайшла Ірина Хоменко в кожному з цих місць? А в якому – повноцінне порушення закону? Дізнайтеся прямо зараз!

Туристи вважають своїм священним обов'язком привезти рідним щось зі Львова – шоколад ручної роботи, каву або інші делікатеси. Ірина Хоменко перевірила магазин, де як раз і продаються такі речі.

У магазині було дуже красиво – дерев'яні шухлядки, красива упаковка, спокусливий шоколад... Але чи так все прекрасно, коли справа доходить до чистоти і температури зберігання продуктів? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться у програмі Ревізор: Магазини випуск 6, в яких умовах зберігаються ексклюзивні продукти.

Ірина Хоменко знайшла дуже дивний елітний супермаркет.

Там не було ні одного продавця і жодного покупця. Зате бруд був присутній у надлишку... В яких умовах зберігаються дорогі фуа-гра і хамон? Як не відправитися на лікарняне ліжко за свої ж гроші, прикупивши «елітних» делікатесів? Загляньте за прилавок разом із Іриною Хоменко в програмі Ревізор: магазини випуск 6!

Де у Львові купити дешеву гречку і дорогого свіжого тунця? Як виглядає желе з самогону? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму Ревізор: Магазини 3 сезон 6 випуск від 25.03.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Ревізор: Магазини 3 сезон 5 випуск