Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ревізор у Борисполі: топ-5 способів, як обрати молочну продукцію
<p>Візит проекту Ревізор: Магазини в Борисполі пройшов весело – з поліцією, скандалами і експериментами. Хто попався на гарячому? Дізнайтеся прямо зараз!</p> <p>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor-mag/sezon-3">Ревізор: Магазини 3 сезон</a> 9 випуск від 15.04.2019 Ірині Хоменко знову довелося відстоювати своє право займатися журналістською діяльністю.</p> <p>Незважаючи на опір продавців і адміністрації, ревізор успішно провела кілька перевірок. А щоб вам, глядачам, було цікавіше, Ірина підсилала таємних покупців і навіть одного таємного продавця. Дивіться у програмі Ревізор: Магазини випуск 9 онлайн, як пройшов експеримент.</p> <p>У Борисполі Ірина Хоменко перевірила:</p> <ul> <li>м'ясний павільйон місцевого ринку;</li> <li>старий гастроном;</li> <li>спеціалізований магазин молочних продуктів;</li> <li>магазин європейських делікатесів.</li> </ul> <p>Дивіться у програмі Ревізор: Магазини 9 випуск, як Ірина Хоменко спілкувалася з поліцією, боролася з копченою куркою незрозумілого походження і стояла на сторожі здорового способу життя української молоді.</p> <p><strong>Перевірка на ринку пройшла весело – директор не дозволяв знімати.</strong></p> <p>Ірину та її команду не хотіли пускати ні за прилавок, ні в торговий зал. Директор вимагав вимкнути камеру і пред'явити дозвіл на зйомку ... У команди Ревізор: Магазини 2019 із документами все в порядку, а от як щодо продавців? Дізнайтеся прямо зараз!</p> <p><strong>Син Ірини Хоменко дуже любить кисломолочну продукцію, тому до її якості ведуча відноситься особливо строго.</strong></p> <p>У програмі Ревізор: Магазини випуск 9 ведуча відвідала спеціалізований магазин, де продають виключно «молочку». Як вибрати якісні продукти для себе і своєї сім'ї? Спеціально для проекту Ревізор: Магазини Ірина Хоменко поділилася перевіреними способами. Вибирайте продукти з розумом!</p> <p>Що купує свекор Ірини Хоменко в бориспільському гастрономі? Чим небезпечні смачні мариновані огірочки? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму Ревізор: Магазини 3 сезон 9 випуск від 15.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p>Якщо ви пропустили випуск про ревізію в Рівному, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor-mag/sezon-3/vipusk-8">Ревізор: Магазини 3 сезон 8 випуск</a>.</p>

Ревізор у Борисполі: топ-5 способів, як обрати молочну продукцію

Всі випуски | Сезон 3

Ревізор у Борисполі: топ-5 способів, як обрати молочну продукцію

Візит проекту Ревізор: Магазини в Борисполі пройшов весело – з поліцією, скандалами і експериментами. Хто попався на гарячому? Дізнайтеся прямо зараз!

У програмі Ревізор: Магазини 3 сезон 9 випуск від 15.04.2019 Ірині Хоменко знову довелося відстоювати своє право займатися журналістською діяльністю.

Незважаючи на опір продавців і адміністрації, ревізор успішно провела кілька перевірок. А щоб вам, глядачам, було цікавіше, Ірина підсилала таємних покупців і навіть одного таємного продавця. Дивіться у програмі Ревізор: Магазини випуск 9 онлайн, як пройшов експеримент.

У Борисполі Ірина Хоменко перевірила:

  • м'ясний павільйон місцевого ринку;
  • старий гастроном;
  • спеціалізований магазин молочних продуктів;
  • магазин європейських делікатесів.

Дивіться у програмі Ревізор: Магазини 9 випуск, як Ірина Хоменко спілкувалася з поліцією, боролася з копченою куркою незрозумілого походження і стояла на сторожі здорового способу життя української молоді.

Перевірка на ринку пройшла весело – директор не дозволяв знімати.

Ірину та її команду не хотіли пускати ні за прилавок, ні в торговий зал. Директор вимагав вимкнути камеру і пред'явити дозвіл на зйомку ... У команди Ревізор: Магазини 2019 із документами все в порядку, а от як щодо продавців? Дізнайтеся прямо зараз!

Син Ірини Хоменко дуже любить кисломолочну продукцію, тому до її якості ведуча відноситься особливо строго.

У програмі Ревізор: Магазини випуск 9 ведуча відвідала спеціалізований магазин, де продають виключно «молочку». Як вибрати якісні продукти для себе і своєї сім'ї? Спеціально для проекту Ревізор: Магазини Ірина Хоменко поділилася перевіреними способами. Вибирайте продукти з розумом!

Що купує свекор Ірини Хоменко в бориспільському гастрономі? Чим небезпечні смачні мариновані огірочки? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму Ревізор: Магазини 3 сезон 9 випуск від 15.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили випуск про ревізію в Рівному, то дивіться за посиланням Ревізор: Магазини 3 сезон 8 випуск.