Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Стерильний пил і таргани, як у всіх: Тищенко приїхав у Херсон
<p><strong>Ревізор в Херсоні: хто дякував Богові, що Тищенко, нарешті, приїхав до нього в заклад і як виглядає стерильна пил? Не пропусти першу в історії проекту перевірку тату-салону!</strong></p><p><br></p><p>Знайомитися з Херсоном ведучий Ревізор із Тищенком 10 випуск від 03.12.2018 почав із найбільш креативного закладу міста – душевного пабу «Требуйте везде». Незвичайна назва йде корінням у філософію пабу: персонал виконує всі бажання клієнта на вимогу. Усередині гостей чекає оригінальний інтер'єр із використанням різних написів, популярних в інтернеті стікерів і національної символіки.</p><p>Але хороші враження команди Ревізор 2018 на цьому закінчилися. Кухня виявилася дуже маленьким приміщенням, яке більше нагадує підсобку. За поверхнями працював лише один кухар. Він зізнався, що самоучка і на кухні тільки півроку. При цьому всі старші колеги звільнилися, обравши роботу на суднах. Як же він справляється сам?</p><p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor/9-sezon" target="_blank">Ревізор із Тищенком 9 сезон</a> 10 випуск Анна Жижа переконалася, що ніяк. Усюди виднілися бруд і жир: на почорнілих від довгого життя дерев'яних лопатках, на чорному грилі та такій самій чорній сітці для фритюру, у всіх щілинах між стільницями й стінами. У витяжці – жир, що капає, і мертві комахи. Микола Тищенко назвав кухню суцільною недоробкою.</p><p>Дивись онлайн Ревізор із Тищенком 10 випуск і дізнайся, що на всі «знахідки» сказав власник закладу? І що Ревізор побачив у холодильнику?</p><p><br></p><p><strong>Чи безпечні тату-салони?</strong></p><p>Ревізор краси Олена Філонова в шоу Ревізор у Херсоні дісталася й до тату-салону. Дівчина потрапила у справжнє царство пилу! Бруд була на робочому столі, у витяжці, на підвісних лампах і на лопатях вентилятора. Майстер відповів, що це не хірургічний кабінет і продемонстрував кварцову лампу, яка нібито вбиває всі мікроби. Але чи вистачає її на таке запилене приміщення?</p><p>На фарбу документів не було, як і медичної книжки самого майстра, яка «десь є». Як у таких салонах стерилізують прилади? Чи дійсно використовуються одноразові голки? І де знайти прайс?</p><p><br></p><p><strong>Дивись онлайн Ревізор із Тищенком 10 випуск від 03.12.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor/9-sezon/vypusk-9" target="_blank"><strong>Ревізор із Тищенком 9 сезон 9 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Стерильний пил і таргани, як у всіх: Тищенко приїхав у Херсон

Всі випуски | Сезон 9

Стерильний пил і таргани, як у всіх: Тищенко приїхав у Херсон

Ревізор в Херсоні: хто дякував Богові, що Тищенко, нарешті, приїхав до нього в заклад і як виглядає стерильна пил? Не пропусти першу в історії проекту перевірку тату-салону!


Знайомитися з Херсоном ведучий Ревізор із Тищенком 10 випуск від 03.12.2018 почав із найбільш креативного закладу міста – душевного пабу «Требуйте везде». Незвичайна назва йде корінням у філософію пабу: персонал виконує всі бажання клієнта на вимогу. Усередині гостей чекає оригінальний інтер'єр із використанням різних написів, популярних в інтернеті стікерів і національної символіки.

Але хороші враження команди Ревізор 2018 на цьому закінчилися. Кухня виявилася дуже маленьким приміщенням, яке більше нагадує підсобку. За поверхнями працював лише один кухар. Він зізнався, що самоучка і на кухні тільки півроку. При цьому всі старші колеги звільнилися, обравши роботу на суднах. Як же він справляється сам?

У шоу Ревізор із Тищенком 9 сезон 10 випуск Анна Жижа переконалася, що ніяк. Усюди виднілися бруд і жир: на почорнілих від довгого життя дерев'яних лопатках, на чорному грилі та такій самій чорній сітці для фритюру, у всіх щілинах між стільницями й стінами. У витяжці – жир, що капає, і мертві комахи. Микола Тищенко назвав кухню суцільною недоробкою.

Дивись онлайн Ревізор із Тищенком 10 випуск і дізнайся, що на всі «знахідки» сказав власник закладу? І що Ревізор побачив у холодильнику?


Чи безпечні тату-салони?

Ревізор краси Олена Філонова в шоу Ревізор у Херсоні дісталася й до тату-салону. Дівчина потрапила у справжнє царство пилу! Бруд була на робочому столі, у витяжці, на підвісних лампах і на лопатях вентилятора. Майстер відповів, що це не хірургічний кабінет і продемонстрував кварцову лампу, яка нібито вбиває всі мікроби. Але чи вистачає її на таке запилене приміщення?

На фарбу документів не було, як і медичної книжки самого майстра, яка «десь є». Як у таких салонах стерилізують прилади? Чи дійсно використовуються одноразові голки? І де знайти прайс?


Дивись онлайн Ревізор із Тищенком 10 випуск від 03.12.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Ревізор із Тищенком 9 сезон 9 випуск.