Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ревізор у Полтаві: Тищенко носив на руках адміністраторів, а Філонова підмітала в салоні краси
<p><strong>За що Тищенко розкритикував страви в одному з найдорожчих й авторитетних ресторанів Полтави? Як насправді роблять манікюр на стійках швидкого обслуговування? І що ховається на кухні АЗС? Дивись прямо зараз!</strong></p><p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor/9-sezon" target="_blank">Ревізор із Тищенком 9 сезон</a> 3 випуск від 15.10.2018 хвиля перевірок прокотилася Полтавою – серцем українських традицій. Тут Микола Тищенко провів ревізії найдорожчих ресторану та готелю, заїхав поїсти на автозаправну станцію, а Олена Філонова зробила швидкий манікюр. Чи залишилися ведучі задоволені тутешніми послугами – дивись онлайн у шоу Ревізор із Тищенком 3 випуск.</p><p>Перший гастрономічний ресторан вищого класу в м. Полтаві глядачі проекту Ревізор 2018 хвалять за талановитого шеф-кухаря, але скаржаться на завищені ціни. Микола Тищенко, на жаль, самого шефа не застав, зате познайомився з моторним су-шефом Іриною. Впоратися з Тищенко – зовсім нелегке завдання. Чи змогла це зробити дівчина? Дивись Ревізор у Полтаві!</p><p><strong>Миколу Тищенка вразила чиста плита, але засмутила витяжка, яку вимивають раз на місяць.</strong> Питання виникли й до чистоти мийки, а вимитий, за словами господині, посуд мав розводи від води та стояв під раковиною на брудній полиці. У шоу Ревізор із Тищенком 9 сезон 3 випуск у ході перевірки виплила відсутність стікерів і назв на контейнерах – улюблені помилки ревізора. А в холодильнику валялося тарталіні, яке перетворилося на лід!</p><p><strong>У проекті Ревізор із Тищенко 9 сезон 3 випуск дивись онлайн, як Микола Тищенко фліртував з офіціанткою та змусив її зробити «ластівку», а адміністратора гастрономічного ресторану носив на руках!</strong></p><p>Неймовірно, але факт! Дивись у Ревізорі 2018 перевірку Олени Філонової сервісу швидкого манікюру в Полтаві: майстри не миють руки та не стерилізують інструменти! Під ногами – дводенний бруд, а на робочих місцях особисті речі упереміш з обладнанням. У персоналу немає медичних книжок! Які ще жахи виявила Філонова?</p><p><strong>Дивись онлайн Ревізор із Тищенком 9 сезон 3 випуск від 15.10.2018 на сайті Teleportal.ua!</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor/9-sezon/vypusk-2" target="_blank"><strong>Ревізор із Тищенком 9 сезон 2 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Ревізор у Полтаві: Тищенко носив на руках адміністраторів, а Філонова підмітала в салоні краси

Всі випуски | Сезон 9

Ревізор у Полтаві: Тищенко носив на руках адміністраторів, а Філонова підмітала в салоні краси

За що Тищенко розкритикував страви в одному з найдорожчих й авторитетних ресторанів Полтави? Як насправді роблять манікюр на стійках швидкого обслуговування? І що ховається на кухні АЗС? Дивись прямо зараз!

У шоу Ревізор із Тищенком 9 сезон 3 випуск від 15.10.2018 хвиля перевірок прокотилася Полтавою – серцем українських традицій. Тут Микола Тищенко провів ревізії найдорожчих ресторану та готелю, заїхав поїсти на автозаправну станцію, а Олена Філонова зробила швидкий манікюр. Чи залишилися ведучі задоволені тутешніми послугами – дивись онлайн у шоу Ревізор із Тищенком 3 випуск.

Перший гастрономічний ресторан вищого класу в м. Полтаві глядачі проекту Ревізор 2018 хвалять за талановитого шеф-кухаря, але скаржаться на завищені ціни. Микола Тищенко, на жаль, самого шефа не застав, зате познайомився з моторним су-шефом Іриною. Впоратися з Тищенко – зовсім нелегке завдання. Чи змогла це зробити дівчина? Дивись Ревізор у Полтаві!

Миколу Тищенка вразила чиста плита, але засмутила витяжка, яку вимивають раз на місяць. Питання виникли й до чистоти мийки, а вимитий, за словами господині, посуд мав розводи від води та стояв під раковиною на брудній полиці. У шоу Ревізор із Тищенком 9 сезон 3 випуск у ході перевірки виплила відсутність стікерів і назв на контейнерах – улюблені помилки ревізора. А в холодильнику валялося тарталіні, яке перетворилося на лід!

У проекті Ревізор із Тищенко 9 сезон 3 випуск дивись онлайн, як Микола Тищенко фліртував з офіціанткою та змусив її зробити «ластівку», а адміністратора гастрономічного ресторану носив на руках!

Неймовірно, але факт! Дивись у Ревізорі 2018 перевірку Олени Філонової сервісу швидкого манікюру в Полтаві: майстри не миють руки та не стерилізують інструменти! Під ногами – дводенний бруд, а на робочих місцях особисті речі упереміш з обладнанням. У персоналу немає медичних книжок! Які ще жахи виявила Філонова?

Дивись онлайн Ревізор із Тищенком 9 сезон 3 випуск від 15.10.2018 на сайті Teleportal.ua!

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Ревізор із Тищенком 9 сезон 2 випуск.