Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Жахи в ресторані Кропивницького: кухня плаває в жирі, а готують із простроченого
<p><strong>Ревізор Тищенко провів шокуючу перевірку ресторану азіатської кухні в Кропивницькому – такого не побачиш і в страшному сні: стіни, жовті від жиру, у холодильниках у відкритому вигляді зберігається м'ясо, молокопродукти та овочі, а дати на упаковках вказують, що все це давно протухло!</strong></p><p>Команда проекту <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor/9-sezon" target="_blank">Ревізор із Тищенком 9 сезон</a> 4 випуск від 22.10.2018 приїхала з перевірками в Кропивницький – рідне місто шеф-редактора шоу Ревізор 2018 Анни Жижи. Місцем першої ревізії обрали ресторан авторської кухні «Інь-Янь». Гостей він приймає вже 4 роки. А в інтернеті з'явилося вже досить багато нарікань на тутешню їжу.</p><p><strong>Усе найцікавіше почалося вже з порога кухні – тут заявили, що не кликали до себе Ревізора.</strong> </p><p>І не дарма, адже знімальна група шоу Ревізор із Тищенком 4 випуск знайшла грубі порушення норм гігієни: плита була у жирі та кіптяві, стіни й навіть металеві гачки для кухонних приладів закоптилися, жир капав із витяжки на плиту й навіть зі стелі! У повітрі витав неприємний запах фритюру. Заступник керівника заявила, що генеральне прибирання проводять раз у 2-3 тижні. Це занадто довгий термін! До того ж не схоже, що його дотримуються.</p><p>Дивись онлайн у Ревізорі з Миколою Тищенком 4 випуск, що і як зберігалося в холодильниках закладу? Під час перевірки знайшлися контейнери, стінки яких також були заляпані старим жиром. Неймовірно, але в них зберігалися свіжі продукти!</p><p>Невідомий Юрій, який представився зацікавленою особою, у 4 випуску Ревізор із Тищенком спробував вигнати знімальну групу з кухні. Він навіть викликав поліцію для цієї бравої справи. Але правоохоронні органи після перевірки документів, зробили висновок, що дії журналістів не порушують закон.</p><p><strong>Потемнілий тунець на ролах, пригорілий рис, креветки, загиблі в маринаді з імбиру, і вінець столу – гнилий салат – дивись Ревізор у Кропивницькому й дізнайся, чим у ресторані азіатської кухні пригощали Тищенка!</strong></p><p>У проекті Ревізор із Тищенком 9 сезон 4 випуск дізнайся, чим закінчилася перевірка молодого готелю «Маєток». І що Микола Тищенко назвав готельним десертом? Не пропусти ревізію найбільш респектабельного ресторану Кропивницького і спортивного залу! А також дізнайся, як пройшла перевірка спа-студії в Олени Філонової.</p><p><strong>Дивись онлайн Ревізор із Тищенком 4 випуск від 22.10.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись</strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor/9-sezon/vypusk-3" target="_blank"><strong> Ревізор із Тищенком 9 сезон 3 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Жахи в ресторані Кропивницького: кухня плаває в жирі, а готують із простроченого

Всі випуски | Сезон 9

Жахи в ресторані Кропивницького: кухня плаває в жирі, а готують із простроченого

Ревізор Тищенко провів шокуючу перевірку ресторану азіатської кухні в Кропивницькому – такого не побачиш і в страшному сні: стіни, жовті від жиру, у холодильниках у відкритому вигляді зберігається м'ясо, молокопродукти та овочі, а дати на упаковках вказують, що все це давно протухло!

Команда проекту Ревізор із Тищенком 9 сезон 4 випуск від 22.10.2018 приїхала з перевірками в Кропивницький – рідне місто шеф-редактора шоу Ревізор 2018 Анни Жижи. Місцем першої ревізії обрали ресторан авторської кухні «Інь-Янь». Гостей він приймає вже 4 роки. А в інтернеті з'явилося вже досить багато нарікань на тутешню їжу.

Усе найцікавіше почалося вже з порога кухні – тут заявили, що не кликали до себе Ревізора.

І не дарма, адже знімальна група шоу Ревізор із Тищенком 4 випуск знайшла грубі порушення норм гігієни: плита була у жирі та кіптяві, стіни й навіть металеві гачки для кухонних приладів закоптилися, жир капав із витяжки на плиту й навіть зі стелі! У повітрі витав неприємний запах фритюру. Заступник керівника заявила, що генеральне прибирання проводять раз у 2-3 тижні. Це занадто довгий термін! До того ж не схоже, що його дотримуються.

Дивись онлайн у Ревізорі з Миколою Тищенком 4 випуск, що і як зберігалося в холодильниках закладу? Під час перевірки знайшлися контейнери, стінки яких також були заляпані старим жиром. Неймовірно, але в них зберігалися свіжі продукти!

Невідомий Юрій, який представився зацікавленою особою, у 4 випуску Ревізор із Тищенком спробував вигнати знімальну групу з кухні. Він навіть викликав поліцію для цієї бравої справи. Але правоохоронні органи після перевірки документів, зробили висновок, що дії журналістів не порушують закон.

Потемнілий тунець на ролах, пригорілий рис, креветки, загиблі в маринаді з імбиру, і вінець столу – гнилий салат – дивись Ревізор у Кропивницькому й дізнайся, чим у ресторані азіатської кухні пригощали Тищенка!

У проекті Ревізор із Тищенком 9 сезон 4 випуск дізнайся, чим закінчилася перевірка молодого готелю «Маєток». І що Микола Тищенко назвав готельним десертом? Не пропусти ревізію найбільш респектабельного ресторану Кропивницького і спортивного залу! А також дізнайся, як пройшла перевірка спа-студії в Олени Філонової.

Дивись онлайн Ревізор із Тищенком 4 випуск від 22.10.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Ревізор із Тищенком 9 сезон 3 випуск.