Video: Ревизор в Умани: грязь и тараканы в центре, золото и дорогие камни на окраине
<p><strong>Ревізор із Тищенко приїхав у гості до Умані! Микола зайшов перевірити, як живе ресторан-бістро, який нагородили табличкою у 2015 році, і дізнався, як виглядає справжній кошерний готель! А Олена Філонова робила б'юті-процедури в ретро-перукарні, яка існує із часів СРСР.</strong></p><p>Журналісти шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor/9-sezon" target="_blank">Ревізор із Тищенком 9 сезон</a> 5 випуск в Умані від 29.10.2018 звернули увагу на кількість незадоволених відгуків у мережі. Бістро Пан Кабан, якому Вадим Абрамов три роки тому вручив табличку, на думку користувачів, зіпсувалося: із фаст-фуду заклад перетворився в ресторан, ціни на ту саму продукцію стали вище, страви зараз готують дуже довго, а в рахунок автоматично включають живу музику та обслуговування.</p><p><strong>Команда Ревізора 2018 вирішила, що настав час для повторної перевірки!</strong></p><p>«Дівчата, у нас ревізор», - слова адміністратора звучали невпевнено та безрадісно. Микола Тищенко, коли увійшов на кухню, відразу запримітив їдкий запах різноманітної їжі – погано працює витяжка. І, дійсно, з неї звисали шматки пилу та сажі! Плита теж не відставала: на ній красувався шар жиру й бруду. Ведучий шоу Ревізор із Тищенком випуск 5 знайшов також старий пил й іржу на пароконвектоматі. Шокуючий факт! Але текло прямо з розетки.</p><p>Дивись онлайн Ревізор із Тищенком 5 випуск і дізнайся, що з побаченого на кухні довело Анну Жижу до сліз! Несподівані відкриття: команда проекту знайшла на кухні закладу старі футболки, які використовували, як ганчірки, і навіть ковдру! Як цей жах буде пояснювати персонал?</p><p>Кошерно на 100%! Дивись у проекті Ревізор із Тищенком 9 сезон 5 випуск перевірку закритого готелю для хасидів.</p><p>Ревізор в Умані не обійшов стороною й хасидських квартал. Тут не зовсім зручно, серед будівництва, розташувався готель Орот. Українцю пожити в ньому зась – тут гостюють тільки «свої». Команда Ревізор 2018 не знайшла адміністратора, зате зустріла господаря. Знімальна група очікувала, що її відразу виженуть, але журналістів несподівано пустили на кухню, пригостили кошерним хлібом мацою і дозволили провести ревізію в кімнаті.</p><p>Дивись у шоу Ревізор із Миколою Тищенком випуск 5, де під час перевірки знайшли золото й дорогоцінне каміння? Дізнайся, звідки привозять продукти для приготування їжі? І чи зміг ревізор рекомендувати цей готель?</p><p>Не пропусти відкриття нового напрямку перевірок: Микола Тищенко в 5 випуску провів ревізію траси Е95 на Умань. А Олена Філонова стала клієнткою Центральної жіночої перукарні.</p><p>Дивись онлайн Ревізор із Тищенком 9 сезон 5 випуск від 29.10.2018 на сайті Teleportal.ua.</p><p>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor/9-sezon/vypusk-4" target="_blank">Ревізор із Тищенком 4 випуск</a>.</p>

Ревизор в Умани: грязь и тараканы в центре, золото и дорогие камни на окраине

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 9
Сезон 9
Сезон 8

Ревизор в Умани: грязь и тараканы в центре, золото и дорогие камни на окраине

Ревізор із Тищенко приїхав у гості до Умані! Микола зайшов перевірити, як живе ресторан-бістро, який нагородили табличкою у 2015 році, і дізнався, як виглядає справжній кошерний готель! А Олена Філонова робила б'юті-процедури в ретро-перукарні, яка існує із часів СРСР.

Журналісти шоу Ревізор із Тищенком 9 сезон 5 випуск в Умані від 29.10.2018 звернули увагу на кількість незадоволених відгуків у мережі. Бістро Пан Кабан, якому Вадим Абрамов три роки тому вручив табличку, на думку користувачів, зіпсувалося: із фаст-фуду заклад перетворився в ресторан, ціни на ту саму продукцію стали вище, страви зараз готують дуже довго, а в рахунок автоматично включають живу музику та обслуговування.

Команда Ревізора 2018 вирішила, що настав час для повторної перевірки!

«Дівчата, у нас ревізор», - слова адміністратора звучали невпевнено та безрадісно. Микола Тищенко, коли увійшов на кухню, відразу запримітив їдкий запах різноманітної їжі – погано працює витяжка. І, дійсно, з неї звисали шматки пилу та сажі! Плита теж не відставала: на ній красувався шар жиру й бруду. Ведучий шоу Ревізор із Тищенком випуск 5 знайшов також старий пил й іржу на пароконвектоматі. Шокуючий факт! Але текло прямо з розетки.

Дивись онлайн Ревізор із Тищенком 5 випуск і дізнайся, що з побаченого на кухні довело Анну Жижу до сліз! Несподівані відкриття: команда проекту знайшла на кухні закладу старі футболки, які використовували, як ганчірки, і навіть ковдру! Як цей жах буде пояснювати персонал?

Кошерно на 100%! Дивись у проекті Ревізор із Тищенком 9 сезон 5 випуск перевірку закритого готелю для хасидів.

Ревізор в Умані не обійшов стороною й хасидських квартал. Тут не зовсім зручно, серед будівництва, розташувався готель Орот. Українцю пожити в ньому зась – тут гостюють тільки «свої». Команда Ревізор 2018 не знайшла адміністратора, зате зустріла господаря. Знімальна група очікувала, що її відразу виженуть, але журналістів несподівано пустили на кухню, пригостили кошерним хлібом мацою і дозволили провести ревізію в кімнаті.

Дивись у шоу Ревізор із Миколою Тищенком випуск 5, де під час перевірки знайшли золото й дорогоцінне каміння? Дізнайся, звідки привозять продукти для приготування їжі? І чи зміг ревізор рекомендувати цей готель?

Не пропусти відкриття нового напрямку перевірок: Микола Тищенко в 5 випуску провів ревізію траси Е95 на Умань. А Олена Філонова стала клієнткою Центральної жіночої перукарні.

Дивись онлайн Ревізор із Тищенком 9 сезон 5 випуск від 29.10.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Ревізор із Тищенком 4 випуск.