Video: Ревізор у Житомирі чекали унікальні знахідки: радянський привид і йорж із Середньовіччя
<p><strong>Ревізор із Тищенком повертається на місця бойової слави: сьогодні в програмі перевіряли готель-привид «Ялинка» в Житомирі, у якому вперше побувала Ольга Фреймут. Виглядав готель, як занедбана будівля в Прип'яті. Чи змогли його воскресити?</strong></p><p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor/9-sezon" target="_blank">Ревізор із Тищенком 9 сезон</a> 6 випуск від 05.11.2018 у Житомирі Микола взявся перевіряти паб Ланселот. Городяни дуже тепло й позитивно відгукуються про цей заклад: відзначають привітний персонал із почуттям гумору, оригінальний стиль і смачну їжу. Чи готують тут на такій самій затишній кухні? На жаль, команду Ревізора 2018 це приміщення злякало.</p><p><strong>Дивись Ревізор у Житомирі: до чого паб призвела дотепність його власника та персоналу</strong></p><p>Кухня в середньовічному пабі виглядала, як у сімейному гуртожитку. Робочих поверхонь і ящиків для зберігання начиння та продуктів дуже мало. Тому приміщення неабияк захаращене. Речі й спеції лежать прямо на витяжках, а на тих полицях, що є, все впереміш. Тут же і крихти від старої їжі, і осівший жир, і пил. Команда Ревізор із Тищенком у 6 випуску знайшла на лампі під витяжкою прилиплих до жиру мурах і мошок. Продукти в холодильниках теж у повному безладі. І апогей – живі таргани на кухні пабу!</p><p>Але, мабуть, шеф-кухарю все одно. Він виправдовується тим, що працює в цьому місці лише 2 місяці і ще не встиг змінити все. Що ж персонал дійсно дотепний і до всього ставиться філософськи.</p><p>Дивись онлайн Ревізор із Тищенком 6 випуск і дізнайся, які ще «артефакти» знайшов ведучий у залі закладу? Чи спробував він їжу, приготовану на занедбаній кухні? І який був вердикт команди?</p><p><strong>Повторна ревізія в готелі «Ялинка»: радянський привид залишається жити?</strong></p><p>Ревізор 2018 приїхав до готелю «Ялинка», який п'ять років тому вже пережив перевірку Ольги Фреймут. Тоді журналісти надивилися тут жахів! Було відчуття, що будівля пустує ще з розвалу СРСР. Стіни були суцільно вкриті грибком із мокрою штукатуркою, на підлозі – побита плитка, всюди бруд і товстий шар пилу. Туалет в іржі і зі стійким характерним запахом. Справжній кошмар! Що змінилося?</p><p>У шоу Ревізор із Тищенком випуск 6 шеф-редактор Ганна Жижа і ведучий із перших кроків помітили приємні зміни – капітальний ремонт! Усередині дуже затишно та світло. Персонал привітний. Навіть директор Ольга швидко приїхала на роботу й покликала дивитися номер. Тищенко переконався – всередині готелю немає навіть спогадів про старий кошмар. Але табличку Ревізор 2018 не залишив. Чому? Дізнайся в новому випуску!</p><p><strong>Дивись онлайн Ревізор із Тищенком 9 сезон 6 випуск від 05.11.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor/9-sezon/vypusk-5" target="_blank"><strong>Ревізор із Тищенком 5 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Ревізор у Житомирі чекали унікальні знахідки: радянський привид і йорж із Середньовіччя

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 9
Сезон 9
Сезон 8

Ревізор у Житомирі чекали унікальні знахідки: радянський привид і йорж із Середньовіччя

Ревізор із Тищенком повертається на місця бойової слави: сьогодні в програмі перевіряли готель-привид «Ялинка» в Житомирі, у якому вперше побувала Ольга Фреймут. Виглядав готель, як занедбана будівля в Прип'яті. Чи змогли його воскресити?

У шоу Ревізор із Тищенком 9 сезон 6 випуск від 05.11.2018 у Житомирі Микола взявся перевіряти паб Ланселот. Городяни дуже тепло й позитивно відгукуються про цей заклад: відзначають привітний персонал із почуттям гумору, оригінальний стиль і смачну їжу. Чи готують тут на такій самій затишній кухні? На жаль, команду Ревізора 2018 це приміщення злякало.

Дивись Ревізор у Житомирі: до чого паб призвела дотепність його власника та персоналу

Кухня в середньовічному пабі виглядала, як у сімейному гуртожитку. Робочих поверхонь і ящиків для зберігання начиння та продуктів дуже мало. Тому приміщення неабияк захаращене. Речі й спеції лежать прямо на витяжках, а на тих полицях, що є, все впереміш. Тут же і крихти від старої їжі, і осівший жир, і пил. Команда Ревізор із Тищенком у 6 випуску знайшла на лампі під витяжкою прилиплих до жиру мурах і мошок. Продукти в холодильниках теж у повному безладі. І апогей – живі таргани на кухні пабу!

Але, мабуть, шеф-кухарю все одно. Він виправдовується тим, що працює в цьому місці лише 2 місяці і ще не встиг змінити все. Що ж персонал дійсно дотепний і до всього ставиться філософськи.

Дивись онлайн Ревізор із Тищенком 6 випуск і дізнайся, які ще «артефакти» знайшов ведучий у залі закладу? Чи спробував він їжу, приготовану на занедбаній кухні? І який був вердикт команди?

Повторна ревізія в готелі «Ялинка»: радянський привид залишається жити?

Ревізор 2018 приїхав до готелю «Ялинка», який п'ять років тому вже пережив перевірку Ольги Фреймут. Тоді журналісти надивилися тут жахів! Було відчуття, що будівля пустує ще з розвалу СРСР. Стіни були суцільно вкриті грибком із мокрою штукатуркою, на підлозі – побита плитка, всюди бруд і товстий шар пилу. Туалет в іржі і зі стійким характерним запахом. Справжній кошмар! Що змінилося?

У шоу Ревізор із Тищенком випуск 6 шеф-редактор Ганна Жижа і ведучий із перших кроків помітили приємні зміни – капітальний ремонт! Усередині дуже затишно та світло. Персонал привітний. Навіть директор Ольга швидко приїхала на роботу й покликала дивитися номер. Тищенко переконався – всередині готелю немає навіть спогадів про старий кошмар. Але табличку Ревізор 2018 не залишив. Чому? Дізнайся в новому випуску!

Дивись онлайн Ревізор із Тищенком 9 сезон 6 випуск від 05.11.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Ревізор із Тищенком 5 випуск.