Video: Ревізор по лаштунками кінотеатру
<p><strong>Ревізор у Чернігові провів одну з найцікавіших спецперевірок: дізнайся, як працює кінотеатр зсередини та наскільки чистий бар, де роблять головні ласощі закладу – попкорн. Не пропусти перевірку сервісу в дорогому заміському комплексі, а також дотримання норм гігієни в салонах краси північного міста.</strong></p><p>Шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor/9-sezon" target="_blank">Ревізор із Миколою Тищенком 9 сезон</a> 7 випуск від 12.11.2018 прийшло в гості до одного із найбільш атмосферних закладів Чернігова – паб «Українське підпілля». Користувачі глобальної мережі, в основному, позитивно відгукуються і про їжу, і про персонал. У залі тут завжди повно людей. Ревізор 2018 теж вирішив оцінити національний колорит пабу.</p><p><strong>«Залягти на дно» не вийшло: дивись, що знайшов Ревізор із Тищенком у 7 випуску</strong></p><p>Кухарі розбіглися, коли на кухні з'явився Ревізор. І не дарма! Перше, що впадало в очі Миколі Тищенку та знімальній групі – дуже брудна підлога, прямо як в окопі. Дощем безлад не виправдаєш – на вулиці була суха погода, а під ногами на кухні – стійкий шар бруду. Ганчірки не першої свіжості сушилися поряд із плитою, де готується м'ясо. На витяжці – жирні патьоки та шматки кіптяви. Обробні дошки брудні й у грибку!</p><p><strong>Дивись онлайн Ревізор із Тищенком 7 випуск: як не потрібно зберігати продукти</strong></p><p>Звичайно, про стікери на кухні пабу навіть не було й мови. Але не це найстрашніше: персонал тут забув, що м'ясо потрібно зберігати в холодильнику й із кришкою! Контейнери переповнені. На робочому столі все впереміш – продукти, обрізки, крихти, надкушений шоколадний батончик і недопитий чай.</p><p>Не пропусти в шоу Ревізор 2018 випуск 7, як власниця сама готувала Тищенку м'ясо! Дізнайся, як вона прокоментувала побачене на кухні?</p><p><strong>Несподівана перевірка популярної по всій Україні мережі кінотеатрів Мультиплекс</strong></p><p>Ревізор у Чернігові зайшов до одного з філіалів кінотеатру. Знімальна група ретельно перевірила барк, де роблять попкорн, хот-доги й напої. Обрадували стікери з датою і часом на всій продукції, а булочки зберігали в окремих контейнерах, як і спеції для попкорну. Привітний персонал показав журнал смаження попкорну та сертифікат якості кокосового масла, у якому смажать ласощі. Але підкачали з прибиранням і обслуговуванням без рукавичок! Не сподобався Ревізору з Миколою Тищенко у випуску 7 і метод, яким солять попкорн.</p><p>Хочеш дізнатися більше про перевірки?</p><p><strong>Дивись онлайн Ревізор із Тищенком 9 сезон 7 випуск від 12.11.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor/9-sezon/vypusk-6" target="_blank"><strong>Ревізор із Тищенком 6 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Ревізор по лаштунками кінотеатру

)
Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 9
Сезон 9
Сезон 8

Ревізор по лаштунками кінотеатру

Ревізор у Чернігові провів одну з найцікавіших спецперевірок: дізнайся, як працює кінотеатр зсередини та наскільки чистий бар, де роблять головні ласощі закладу – попкорн. Не пропусти перевірку сервісу в дорогому заміському комплексі, а також дотримання норм гігієни в салонах краси північного міста.

Шоу Ревізор із Миколою Тищенком 9 сезон 7 випуск від 12.11.2018 прийшло в гості до одного із найбільш атмосферних закладів Чернігова – паб «Українське підпілля». Користувачі глобальної мережі, в основному, позитивно відгукуються і про їжу, і про персонал. У залі тут завжди повно людей. Ревізор 2018 теж вирішив оцінити національний колорит пабу.

«Залягти на дно» не вийшло: дивись, що знайшов Ревізор із Тищенком у 7 випуску

Кухарі розбіглися, коли на кухні з'явився Ревізор. І не дарма! Перше, що впадало в очі Миколі Тищенку та знімальній групі – дуже брудна підлога, прямо як в окопі. Дощем безлад не виправдаєш – на вулиці була суха погода, а під ногами на кухні – стійкий шар бруду. Ганчірки не першої свіжості сушилися поряд із плитою, де готується м'ясо. На витяжці – жирні патьоки та шматки кіптяви. Обробні дошки брудні й у грибку!

Дивись онлайн Ревізор із Тищенком 7 випуск: як не потрібно зберігати продукти

Звичайно, про стікери на кухні пабу навіть не було й мови. Але не це найстрашніше: персонал тут забув, що м'ясо потрібно зберігати в холодильнику й із кришкою! Контейнери переповнені. На робочому столі все впереміш – продукти, обрізки, крихти, надкушений шоколадний батончик і недопитий чай.

Не пропусти в шоу Ревізор 2018 випуск 7, як власниця сама готувала Тищенку м'ясо! Дізнайся, як вона прокоментувала побачене на кухні?

Несподівана перевірка популярної по всій Україні мережі кінотеатрів Мультиплекс

Ревізор у Чернігові зайшов до одного з філіалів кінотеатру. Знімальна група ретельно перевірила барк, де роблять попкорн, хот-доги й напої. Обрадували стікери з датою і часом на всій продукції, а булочки зберігали в окремих контейнерах, як і спеції для попкорну. Привітний персонал показав журнал смаження попкорну та сертифікат якості кокосового масла, у якому смажать ласощі. Але підкачали з прибиранням і обслуговуванням без рукавичок! Не сподобався Ревізору з Миколою Тищенко у випуску 7 і метод, яким солять попкорн.

Хочеш дізнатися більше про перевірки?

Дивись онлайн Ревізор із Тищенком 9 сезон 7 випуск від 12.11.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Ревізор із Тищенком 6 випуск.