Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Ревізор в Ужгороді: цвіт сакури, бруд і сльози персоналу
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Зустрічайте довгоочікувану прем’єру головного проєкту про чистоту <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor/sezon-10">«Ревізор із Панковою» 10 сезон</a> 1 випуск від 07.10.19. Нову ведучу Юлію Панкову в туристичному сезоні програми чекають десятки скандальних та карколомних перевірок, де вона зазирне в кожну шпаринку. Окрім звичних інспекцій громадських місць, на вас чекає спецрубрика «Ревізор краси», де <a href="https://teleportal.ua/person/olena-filonova">Олена Філонова</a> ризикуватиме власною красою заради вашої. Від їхніх рукавичок точно не сховається жоден заклад!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Гастрономічний шок: жаб’ячі лапки з присмаком бруду</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Знімальна група вирішила розпочати сезон драйвових, гучних і несподіваних перевірок програми «Ревізор» 2019 в Ужгороді. В 1 випуску Юлію Панкову привабила корчма «Підкова». Чим? Це чи не єдине місце в місті, де можна за декілька хвилин потрапити до романтичної Франції та скуштувати жаб’ячі лапки! Але що найбільше вразило нового ревізора, так це відсутність негативних відгуків про якість обслуговування та смак їжі. Подивимося, чи все так ідеально в закарпатській «Підкові»…</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span><a href="https://teleportal.ua/person/yuliya-pankova">Юлія Панкова</a> часу не гаяла та відразу попрямувала до святої святих кожного ресторану – до кухні. Перше, що в програмі «Ревізор» (07.10.19) потрапило під приціл ведучої:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>засмальцьований фритюр;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>брудна витяжка;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>безлад у холодильнику.</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Та чи не зіпсувала антисанітарія гастрономічну подорож Юлії до Франції? Подробиці вже за мить!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Домашня пекарня зустріла зовсім не по-домашньому</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>«Ревізор із Панковою» у 1 випуску 10 сезону вирушив на центральну вулицю Ужгорода. В одній зі старовинних будівель розташувалася кафе-пекарня «La Bouchée» (Ля Буше), де пропонують найсвіжішу домашню випічку. Однак Юлію Панкову разом зі знімальною групою зустріли не надто приязно. Наполоханий персонал то тікав із кухні, то мовчки вислуховував претензії ведучої, то виправдовувався. Та чи було за що? І головне: чи отримала кафе-пекарня найвищу нагороду від ревізора? Дивіться онлайн 1 випуск проєкту «Ревізор» 2019 в Ужгороді з Юлією Панковою на сайті Teleportal.ua та дізнайтеся більше про ужгородські заклади.</span></p>

Ревізор в Ужгороді: цвіт сакури, бруд і сльози персоналу

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 10
Сезон 10
Сезон 9
Сезон 8

Ревізор в Ужгороді: цвіт сакури, бруд і сльози персоналу

Зустрічайте довгоочікувану прем’єру головного проєкту про чистоту «Ревізор із Панковою» 10 сезон 1 випуск від 07.10.19. Нову ведучу Юлію Панкову в туристичному сезоні програми чекають десятки скандальних та карколомних перевірок, де вона зазирне в кожну шпаринку. Окрім звичних інспекцій громадських місць, на вас чекає спецрубрика «Ревізор краси», де Олена Філонова ризикуватиме власною красою заради вашої. Від їхніх рукавичок точно не сховається жоден заклад!

Гастрономічний шок: жаб’ячі лапки з присмаком бруду

Знімальна група вирішила розпочати сезон драйвових, гучних і несподіваних перевірок програми «Ревізор» 2019 в Ужгороді. В 1 випуску Юлію Панкову привабила корчма «Підкова». Чим? Це чи не єдине місце в місті, де можна за декілька хвилин потрапити до романтичної Франції та скуштувати жаб’ячі лапки! Але що найбільше вразило нового ревізора, так це відсутність негативних відгуків про якість обслуговування та смак їжі. Подивимося, чи все так ідеально в закарпатській «Підкові»…

Юлія Панкова часу не гаяла та відразу попрямувала до святої святих кожного ресторану – до кухні. Перше, що в програмі «Ревізор» (07.10.19) потрапило під приціл ведучої:

  • засмальцьований фритюр;
  • брудна витяжка;
  • безлад у холодильнику.

Та чи не зіпсувала антисанітарія гастрономічну подорож Юлії до Франції? Подробиці вже за мить!

Домашня пекарня зустріла зовсім не по-домашньому

«Ревізор із Панковою» у 1 випуску 10 сезону вирушив на центральну вулицю Ужгорода. В одній зі старовинних будівель розташувалася кафе-пекарня «La Bouchée» (Ля Буше), де пропонують найсвіжішу домашню випічку. Однак Юлію Панкову разом зі знімальною групою зустріли не надто приязно. Наполоханий персонал то тікав із кухні, то мовчки вислуховував претензії ведучої, то виправдовувався. Та чи було за що? І головне: чи отримала кафе-пекарня найвищу нагороду від ревізора? Дивіться онлайн 1 випуск проєкту «Ревізор» 2019 в Ужгороді з Юлією Панковою на сайті Teleportal.ua та дізнайтеся більше про ужгородські заклади.