Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ревізор у Львові: скандинавські походеньки та зустріч із катом
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Команда проєкту <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor/sezon-10">«Ревізор із Панковою» 10 сезон</a> 2 випуск від 14.10.19 із плановим візитом інспекції чистоти відвідали справжню культурну столицю України – Львів. Його називають містом кави, кориці, неспішних прогулянок і привітних та інтелігентних людей. Однак чи стане місто Лева для Юлії Панкової галицьким раєм? Відповідь уже за мить!</span></p><p style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Чи те все золото, що блищить: ревізія нової відпочинкової бази «Бухта Вікінгів»</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Ще не потрапивши до західної столиці України, знімальна група програми «Ревізор» 2019 почала перевірку заміського комплексу «Бухта Вікінгів». У соціальних мережах відпочинкову базу називають львівським Едемом: тут можна і порелаксувати, й активно відпочити, і смачно поїсти! Та чи не прибріхують гості?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Уже на порозі нахваленої «Бухти Вікінгів» Юлію Панкову чекав неприємний сюрприз: на рецепції не було жодної інформації про номери, послуги та ціни! А адміністратор Катерина від хвилювання недогледіла резервування Юлі. Чи пробачить ведуча відпочинковому комплексу перший недолік? Та які сюрпризи чекали на Юлію Панкову в номері? Покаже перевірка у 2 випуску проєкту «Ревізор» 2019 у Львові.</span></p><p style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Перша львівська грильова ресторація м’яса та справедливості: чи пахне тут справедливістю від персоналу?</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>А наступна перевірка в проєкті «Ревізор із Панковою» 10 сезон 2 випуск почалася дуже несподівано. <a href="https://teleportal.ua/person/yuliya-pankova">Юлія Панкова</a> забажала поласувати м’ясцем від ката! А це можна зробити тільки в одному закладі – у «Першій львівській грильовій ресторації м’яса та справедливости». Та спершу команда провела невеличку провокацію – крадіжку пальто. Буцімто за розмовами та трапезою верхній одяг Юлії Панкової вкрала неввічлива гостя й за сумісництвом адміністратор програми. Цікаво, як відреагувало керівництво ресторації на витівку ревізора?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Дивіться онлайн проєкт «Ревізор» у Львові 10 сезон 2 випуск від 14.10.19 на сайті Teleportal.ua та побачте, як катували Юлію Панкову за її хитрий план!</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили перевірку в Ужгороді? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor/sezon-10/vypusk-1">«Ревізор із Панковою» 10 сезон 1 випуск</a>.</span></p>

Ревізор у Львові: скандинавські походеньки та зустріч із катом

Всі випуски | Сезон 10

Ревізор у Львові: скандинавські походеньки та зустріч із катом

Команда проєкту «Ревізор із Панковою» 10 сезон 2 випуск від 14.10.19 із плановим візитом інспекції чистоти відвідали справжню культурну столицю України – Львів. Його називають містом кави, кориці, неспішних прогулянок і привітних та інтелігентних людей. Однак чи стане місто Лева для Юлії Панкової галицьким раєм? Відповідь уже за мить!

 

Чи те все золото, що блищить: ревізія нової відпочинкової бази «Бухта Вікінгів»

Ще не потрапивши до західної столиці України, знімальна група програми «Ревізор» 2019 почала перевірку заміського комплексу «Бухта Вікінгів». У соціальних мережах відпочинкову базу називають львівським Едемом: тут можна і порелаксувати, й активно відпочити, і смачно поїсти! Та чи не прибріхують гості?

Уже на порозі нахваленої «Бухти Вікінгів» Юлію Панкову чекав неприємний сюрприз: на рецепції не було жодної інформації про номери, послуги та ціни! А адміністратор Катерина від хвилювання недогледіла резервування Юлі. Чи пробачить ведуча відпочинковому комплексу перший недолік? Та які сюрпризи чекали на Юлію Панкову в номері? Покаже перевірка у 2 випуску проєкту «Ревізор» 2019 у Львові.

 

Перша львівська грильова ресторація м’яса та справедливості: чи пахне тут справедливістю від персоналу?

А наступна перевірка в проєкті «Ревізор із Панковою» 10 сезон 2 випуск почалася дуже несподівано. Юлія Панкова забажала поласувати м’ясцем від ката! А це можна зробити тільки в одному закладі – у «Першій львівській грильовій ресторації м’яса та справедливости». Та спершу команда провела невеличку провокацію – крадіжку пальто. Буцімто за розмовами та трапезою верхній одяг Юлії Панкової вкрала неввічлива гостя й за сумісництвом адміністратор програми. Цікаво, як відреагувало керівництво ресторації на витівку ревізора?

 

Дивіться онлайн проєкт «Ревізор» у Львові 10 сезон 2 випуск від 14.10.19 на сайті Teleportal.ua та побачте, як катували Юлію Панкову за її хитрий план!

Пропустили перевірку в Ужгороді? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Ревізор із Панковою» 10 сезон 1 випуск.