Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ревізор у Трускавці: неідеальна розкіш, зміна професії та другий шанс
<p style="text-align: justify;"><span>Юлія Панкова в програмі Нового каналу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor/sezon-10">«Ревізор із Панковою» 10 сезон</a> 3 випуск від 21.10.19 приїхала до популярного міста-курорту Трускавця, щоб підлікуватися цілющою «Нафтусею», подихати гірським повітрям і заразом провести інспекцію чистоти. Цікаво, чи витримає курортне містечко перевірку столичної команди? Дізнаємося вже за мить у 3 випуску проєкту «Ревізор» у Трускавці!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Ловись рибка велика та маленька: Юлія Панкова змінила професію</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дорогу до першого трускавецького закладу не назвеш легкою! Форельник «Хата рибака» розташований на окраїні містечка, а туди ще не дійшла цивілізація: розбиті дороги, калюжі, багнюка… Однак це не стало перешкодою на шляху відчайдушної Юлії Панкової. Ба більше, ведуча шоу «Ревізор» 2019 проїхалася на КамАЗі. Справжній екстрим по-трускавецьки!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Попри всі перепони, знімальна група таки провела ревізію у форельнику. Щоб скрупульозно перевірити сервіс «Хати рибака», <a href="https://teleportal.ua/person/yuliya-pankova">Юлія Панкова</a>:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>на декілька хвилин стала рибалкою;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>влаштувала тест-драйв форельним вагам;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>провела ревізію вбиральні та кухні;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>посмакувала власним уловом.</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Однак чи зміг форельник довести прискіпливій команді проєкту «Ревізор із Панковою» в Трускавці, що він гідний найвищої відзнаки? Відповідь – далі!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Дорого-багато: ревізія найдорожчого готелю Трускавця – Mirotel Resort&Spa</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Юлії Панковій захотілося шику, блиску та luxury-life. А це можливо тільки у 5-зірковому «Mirotel Resort&Spa». Подейкують, що готель – найкращий спа-комплекс у Трускавці! Та чи так це? Покаже перевірка ревізора.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Усміхнений персонал, але волосся та наліт у душовій кабінці… Блиск кахлю, але грибок у водостоках… Чи припустимо таке для п’ятизіркового готелю? Дивіться онлайн проєкт «Ревізор» у Трускавці 10 сезон 3 випуск від 21.10.19 на сайті Teleportal.ua та дізнайтеся результати перевірки «Mirotel Resort&Spa»!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили перевірку готельно-ресторанного бізнесу в старовинному Львові? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor/sezon-10/vypusk-2">«Ревізор із Панковою» 10 сезон 2 випуск</a>.</span></p>

Ревізор у Трускавці: неідеальна розкіш, зміна професії та другий шанс

Всі випуски | Сезон 10

Ревізор у Трускавці: неідеальна розкіш, зміна професії та другий шанс

Юлія Панкова в програмі Нового каналу «Ревізор із Панковою» 10 сезон 3 випуск від 21.10.19 приїхала до популярного міста-курорту Трускавця, щоб підлікуватися цілющою «Нафтусею», подихати гірським повітрям і заразом провести інспекцію чистоти. Цікаво, чи витримає курортне містечко перевірку столичної команди? Дізнаємося вже за мить у 3 випуску проєкту «Ревізор» у Трускавці!

Ловись рибка велика та маленька: Юлія Панкова змінила професію

Дорогу до першого трускавецького закладу не назвеш легкою! Форельник «Хата рибака» розташований на окраїні містечка, а туди ще не дійшла цивілізація: розбиті дороги, калюжі, багнюка… Однак це не стало перешкодою на шляху відчайдушної Юлії Панкової. Ба більше, ведуча шоу «Ревізор» 2019 проїхалася на КамАЗі. Справжній екстрим по-трускавецьки!

Попри всі перепони, знімальна група таки провела ревізію у форельнику. Щоб скрупульозно перевірити сервіс «Хати рибака», Юлія Панкова:

  • на декілька хвилин стала рибалкою;
  • влаштувала тест-драйв форельним вагам;
  • провела ревізію вбиральні та кухні;
  • посмакувала власним уловом.

Однак чи зміг форельник довести прискіпливій команді проєкту «Ревізор із Панковою» в Трускавці, що він гідний найвищої відзнаки? Відповідь – далі!

Дорого-багато: ревізія найдорожчого готелю Трускавця – Mirotel Resort&Spa

Юлії Панковій захотілося шику, блиску та luxury-life. А це можливо тільки у 5-зірковому «Mirotel Resort&Spa». Подейкують, що готель – найкращий спа-комплекс у Трускавці! Та чи так це? Покаже перевірка ревізора.

Усміхнений персонал, але волосся та наліт у душовій кабінці… Блиск кахлю, але грибок у водостоках… Чи припустимо таке для п’ятизіркового готелю? Дивіться онлайн проєкт «Ревізор» у Трускавці 10 сезон 3 випуск від 21.10.19 на сайті Teleportal.ua та дізнайтеся результати перевірки «Mirotel Resort&Spa»!

Пропустили перевірку готельно-ресторанного бізнесу в старовинному Львові? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Ревізор із Панковою» 10 сезон 2 випуск.