Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ревізор у Києві: гастрономічні жахи та секс-перевірка БДСМ-готелю
<p style="text-align: justify;"><span>Уперше в історії проєкту знімальна група <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor/sezon-10">«Ревізор із Юлією Панковою» 10 сезон</a> 5 випуск від 04.11.2019 вирушила на перевірку нічного сервісу столиці України! Цікаво, чим здивував Київ після опівночі? Та що приховує місто під яскравими вогнями? Усі деталі розповість Юлія Панкова.</span></p><p style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Бургер за 300 гривень із соусом із бруду, жиру, дводенною котлетою та тарганами!</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Журналісти програми почали нічний ревізорський рейд із найпопулярнішого закладу «The Burger». Ресторан настільки відомий, що навіть після 00:00 важко знайти вільний столик. У чому секрет успіху? Відповідь проста –  заклад розташований у самісінькому центрі міста та пропонує киянам і гостям міста понад десять видів найсмачніших бургерів. Однак чи не грішить персонал якістю обслуговування в нічний час? На полювання за брудом вийшла головна експертка чистоти програми Нового каналу «Ревізор» 2019 в Києві!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>На кухні «The Burger» <a href="https://teleportal.ua/person/yuliya-pankova">Юлія Панкова</a> застала самотнього кухаря Владислава, брудні поверхні, відсутність стікерів і жирну витяжку… А в холодильнику – сире м’ясо, яке пролежало аж цілих два дні за норми 12 годин. Шок! Кухарі поставили під загрозу здоров’я клієнтів і свою репутацію. Чи знайшов персонал виправдання та переконав Юлію у зворотному? Покаже 5 випуск проєкту «Ревізор із Юлією Панковою» в Києві.</span></p><p style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Без табу: пікантна ревізія першого БДСМ-готелю України</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>А чим далі в ліс, тим більше дров! Інспекція чистоти вперше за усі сезони програми вирушила до готелю для сексуальних рольових ігор. Cherry Twins – незвичайний заклад, який за рік свого існування встиг наробити багато галасу! А щоб залишитися інкогніто, Юлія Панкова у програмі Нового каналу «Ревізор» 10 сезон 5 випуск скористалася послугою «Конфіденційність», одягнула червону маску та перевірила всі секс-штучки кімнати домінаторів. Хочете дізнатися, чи стерильно та безпечно в готелі? Тоді дивіться онлайн проєкт «Ревізор із Панковою» 10 сезон 5 випуск від 04.11.19 на сайті Teleportal.ua!</span></p><p style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили перевірку Мукачева? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor/sezon-10/vypusk-4">«Ревізор із Панковою» 10 сезон 4 випуск</a> і дізнайтеся, куди піти, що з’їсти та де зупинитися в перлині Закарпаття!</span></p>

Ревізор у Києві: гастрономічні жахи та секс-перевірка БДСМ-готелю

Всі випуски | Сезон 10

Ревізор у Києві: гастрономічні жахи та секс-перевірка БДСМ-готелю

Уперше в історії проєкту знімальна група «Ревізор із Юлією Панковою» 10 сезон 5 випуск від 04.11.2019 вирушила на перевірку нічного сервісу столиці України! Цікаво, чим здивував Київ після опівночі? Та що приховує місто під яскравими вогнями? Усі деталі розповість Юлія Панкова.

 

Бургер за 300 гривень із соусом із бруду, жиру, дводенною котлетою та тарганами!

Журналісти програми почали нічний ревізорський рейд із найпопулярнішого закладу «The Burger». Ресторан настільки відомий, що навіть після 00:00 важко знайти вільний столик. У чому секрет успіху? Відповідь проста –  заклад розташований у самісінькому центрі міста та пропонує киянам і гостям міста понад десять видів найсмачніших бургерів. Однак чи не грішить персонал якістю обслуговування в нічний час? На полювання за брудом вийшла головна експертка чистоти програми Нового каналу «Ревізор» 2019 в Києві!

На кухні «The Burger» Юлія Панкова застала самотнього кухаря Владислава, брудні поверхні, відсутність стікерів і жирну витяжку… А в холодильнику – сире м’ясо, яке пролежало аж цілих два дні за норми 12 годин. Шок! Кухарі поставили під загрозу здоров’я клієнтів і свою репутацію. Чи знайшов персонал виправдання та переконав Юлію у зворотному? Покаже 5 випуск проєкту «Ревізор із Юлією Панковою» в Києві.

 

Без табу: пікантна ревізія першого БДСМ-готелю України

А чим далі в ліс, тим більше дров! Інспекція чистоти вперше за усі сезони програми вирушила до готелю для сексуальних рольових ігор. Cherry Twins – незвичайний заклад, який за рік свого існування встиг наробити багато галасу! А щоб залишитися інкогніто, Юлія Панкова у програмі Нового каналу «Ревізор» 10 сезон 5 випуск скористалася послугою «Конфіденційність», одягнула червону маску та перевірила всі секс-штучки кімнати домінаторів. Хочете дізнатися, чи стерильно та безпечно в готелі? Тоді дивіться онлайн проєкт «Ревізор із Панковою» 10 сезон 5 випуск від 04.11.19 на сайті Teleportal.ua!

 

Пропустили перевірку Мукачева? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Ревізор із Панковою» 10 сезон 4 випуск і дізнайтеся, куди піти, що з’їсти та де зупинитися в перлині Закарпаття!