Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ревізор у Миргороді: совковий сервіс європейського курорту
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor/sezon-10">«Ревізор із Юлією Панковою» 10 сезон</a> 7 випуск від 18.11.2019 завітало в гості до одного з найпопулярніших міст для відпочинку й оздоровлення – до Миргорода. Та, як завжди, вартовій чистоти та якості Юлії Панковій ніколи було ходити бюветами і процедурами. Адже вона мала куди серйознішу місію: зробити так, аби після миргородського відпочинку ви не потрапили в руки медичних працівників! Залишайтеся з нами та дивіться, як Ревізор у Миргороді (2019) наробила шуму в найпопулярніших готельних і ресторанних закладах міста.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Повторна перевірка ресторації «Козацькі розваги» довела адміністратора до істерики!</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span><a href="https://teleportal.ua/person/yuliya-pankova">Юлія Панкова</a> без попередження прийшла до закладу, який чотири роки тому отримав найвищу відзнаку чистоти та якості сервісу – табличку ревізора. Ресторація «Козацькі розваги» так вразила вимогливого Вадима Абрамова, що він без вагань назвав ресторан найкращим у місті. Однак у 7 випуску програми Нового каналу «Ревізор із Юлією Панковою» в Миргороді персоналу потрібно було добряче постаратися, щоб відвоювати нову табличку та залишити стару…</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Заклад, який на всю Україну порекомендував ревізор, повинен бути ідеальним! Але ця історія не про «Козацькі розваги»: обвітрений майонез, не накрита пекінська капуста, відсутність стікерів… Але й це не найстрашніше! Засмальцьована витяжка, зіпсутий фарш, черпаки в готових стравах. Які ще сюрпризи в «найкращому ресторані» знайшла команда проєкту «Ревізор» (2019) у Миргороді? І головне: чи пробачила Панкова неуважність персоналу та залишила в ресторації дві таблички? Відповідь – просто зараз!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Дивіться онлайн шоу «Ревізор із Юлією Панковою» 10 сезон 7 випуск від 18.11.19 на сайті Teleportal.ua та дізнайтеся:</span></strong></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>Чому універсам «Хвилинка» став для ревізора ворогом?</span></li><li style="text-align: justify;"><span>Які неєвропейські сюрпризи знайшла Панкова на європейській кухні санаторію «Полтава»?</span></li><li style="text-align: justify;"><span>Хто довів Філонову до задоволення?</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили перевірку в Кам’янці-Подільському? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor/sezon-10/vypusk-6">«Ревізор із Панковою» 10 сезон 6 випуск</a>.</span></p>

Ревізор у Миргороді: совковий сервіс європейського курорту

Всі випуски | Сезон 10

Ревізор у Миргороді: совковий сервіс європейського курорту

Шоу «Ревізор із Юлією Панковою» 10 сезон 7 випуск від 18.11.2019 завітало в гості до одного з найпопулярніших міст для відпочинку й оздоровлення – до Миргорода. Та, як завжди, вартовій чистоти та якості Юлії Панковій ніколи було ходити бюветами і процедурами. Адже вона мала куди серйознішу місію: зробити так, аби після миргородського відпочинку ви не потрапили в руки медичних працівників! Залишайтеся з нами та дивіться, як Ревізор у Миргороді (2019) наробила шуму в найпопулярніших готельних і ресторанних закладах міста.

Повторна перевірка ресторації «Козацькі розваги» довела адміністратора до істерики!

Юлія Панкова без попередження прийшла до закладу, який чотири роки тому отримав найвищу відзнаку чистоти та якості сервісу – табличку ревізора. Ресторація «Козацькі розваги» так вразила вимогливого Вадима Абрамова, що він без вагань назвав ресторан найкращим у місті. Однак у 7 випуску програми Нового каналу «Ревізор із Юлією Панковою» в Миргороді персоналу потрібно було добряче постаратися, щоб відвоювати нову табличку та залишити стару…

Заклад, який на всю Україну порекомендував ревізор, повинен бути ідеальним! Але ця історія не про «Козацькі розваги»: обвітрений майонез, не накрита пекінська капуста, відсутність стікерів… Але й це не найстрашніше! Засмальцьована витяжка, зіпсутий фарш, черпаки в готових стравах. Які ще сюрпризи в «найкращому ресторані» знайшла команда проєкту «Ревізор» (2019) у Миргороді? І головне: чи пробачила Панкова неуважність персоналу та залишила в ресторації дві таблички? Відповідь – просто зараз!

Дивіться онлайн шоу «Ревізор із Юлією Панковою» 10 сезон 7 випуск від 18.11.19 на сайті Teleportal.ua та дізнайтеся:

  • Чому універсам «Хвилинка» став для ревізора ворогом?
  • Які неєвропейські сюрпризи знайшла Панкова на європейській кухні санаторію «Полтава»?
  • Хто довів Філонову до задоволення?

Пропустили перевірку в Кам’янці-Подільському? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Ревізор із Панковою» 10 сезон 6 випуск.