Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ревізор у Чернівцях: бутерброд із сальмонелою та брехливий персонал
<p style="text-align: justify;">У головному проєкті про якість готельно-ресторанного бізнесу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor/sezon-10">«Ревізор із Юлією Панковою» 10 сезон</a> 8 випуск від 25.11.19 інспекція чистоти вирушила на перевірку до маленького українського Відня – Чернівців. Про подорож до цього міста мріють і українці, й іноземці. Та чи безпечно тут туристам? Дізнавалася <a href="https://teleportal.ua/person/yuliya-pankova">Юлія Панкова</a>.</p><p style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong>Легендарний чернівецький бутерброд із додаванням сальмонели</strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;">Ревізор у Чернівцях (2019) не зможе пройти повз закладу, за стравами якого вишиковуються величезні черги. Бар «Мальва» знаходиться в історичному центрі міста та понад 25 років не перестає тішити своїх гостей смачними та гарячими бутербродами! Юлю Панкову давно запрошували провести ревізію в кафе через часті випадки отруєнь. Що ж приховує фірмовий чернівецький бутерброд від бару «Мальва»?</p><p style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;">Відповідь не змусить вас чекати! У 8 випуску програми «Ревізор із Юлією Панковою» в Чернівцях знімальна група відкрила секрет легенди: булочки для бутербродів потрібно зберігати в брудних картонних ящиках, припудрити їх пилом і додати ковбасу без дати виготовлення. Ледь не забули – зберігати страву треба біля немитих яєць. Здається, такий рецепт гарячого бутерброду може угробити пів міста! Як таку недбалість пояснили шеф-кухарка бару «Мальва» та його власники? Відповідь – уже за мить!</p><p style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong>Гірка правда про салон «Африканський шик»!</strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><a href="https://teleportal.ua/person/olena-filonova">Олена Філонова</a> в проєкті Нового каналу «Ревізор» 10 сезон 8 випуск у Чернівцях провела б’юті перевірку одного з найпопулярніших салонів краси «Африканський шик». Сюди ревізора краси заманив унікальний самурайський масаж і негативні відгуки клієнтів. І не дарма! Уже з перших хвилин перебування Філонової в салоні персонал придумуватиме різні відмовки, аби тільки ревізор не переступила поріг закладу. Чому адміністратори нахабно оббрехали Олену? Можливо, вони мають що приховувати? Дізнайтеся просто зараз – дивіться онлайн проєкт «Ревізор із Юлією Панковою» 10 сезон 8 випуск від 25.11.19 на сайті Teleportal.ua!</p><p style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;">Пропустили перевірку курортного Миргорода? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor/sezon-10/vypusk-7">«Ревізор із Юлією Панковою» 10 сезон 7 випуск</a>.</p>

Ревізор у Чернівцях: бутерброд із сальмонелою та брехливий персонал

Всі випуски | Сезон 10

Ревізор у Чернівцях: бутерброд із сальмонелою та брехливий персонал

У головному проєкті про якість готельно-ресторанного бізнесу «Ревізор із Юлією Панковою» 10 сезон 8 випуск від 25.11.19 інспекція чистоти вирушила на перевірку до маленького українського Відня – Чернівців. Про подорож до цього міста мріють і українці, й іноземці. Та чи безпечно тут туристам? Дізнавалася Юлія Панкова.

 

Легендарний чернівецький бутерброд із додаванням сальмонели

Ревізор у Чернівцях (2019) не зможе пройти повз закладу, за стравами якого вишиковуються величезні черги. Бар «Мальва» знаходиться в історичному центрі міста та понад 25 років не перестає тішити своїх гостей смачними та гарячими бутербродами! Юлю Панкову давно запрошували провести ревізію в кафе через часті випадки отруєнь. Що ж приховує фірмовий чернівецький бутерброд від бару «Мальва»?

 

Відповідь не змусить вас чекати! У 8 випуску програми «Ревізор із Юлією Панковою» в Чернівцях знімальна група відкрила секрет легенди: булочки для бутербродів потрібно зберігати в брудних картонних ящиках, припудрити їх пилом і додати ковбасу без дати виготовлення. Ледь не забули – зберігати страву треба біля немитих яєць. Здається, такий рецепт гарячого бутерброду може угробити пів міста! Як таку недбалість пояснили шеф-кухарка бару «Мальва» та його власники? Відповідь – уже за мить!

 

Гірка правда про салон «Африканський шик»!

Олена Філонова в проєкті Нового каналу «Ревізор» 10 сезон 8 випуск у Чернівцях провела б’юті перевірку одного з найпопулярніших салонів краси «Африканський шик». Сюди ревізора краси заманив унікальний самурайський масаж і негативні відгуки клієнтів. І не дарма! Уже з перших хвилин перебування Філонової в салоні персонал придумуватиме різні відмовки, аби тільки ревізор не переступила поріг закладу. Чому адміністратори нахабно оббрехали Олену? Можливо, вони мають що приховувати? Дізнайтеся просто зараз – дивіться онлайн проєкт «Ревізор із Юлією Панковою» 10 сезон 8 випуск від 25.11.19 на сайті Teleportal.ua!

 

Пропустили перевірку курортного Миргорода? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Ревізор із Юлією Панковою» 10 сезон 7 випуск.