Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Юрій Ткач чи Ілона Гвоздьова: хто кого?
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У розважальному проєкті <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/shalena-zirka/sezon-1">«Шалена зірка» 1 сезон</a> 1 випуск від 05.09.2019 найбільш танцювальна пара знаменитостей боротиметься за популярність і глядацьку любов. Хореографу Ілоні Гвоздьовій та її партнеру по паркету Юрію Ткачу доведеться зняти бальні мешти та взяти в руки мікрофон! Чотири музичних раунди та одне фінальне перевтілення вирішать, хто із селебритіз у 1 випуску отримає звання «Шалена зірка».</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Радіти за перемогу, заспокоювати та плакати від щастя будуть найближчі друзі наших відомих героїв. Вболівальники та запеклі фанати творчості Ілони – фронтмен гурту «Без Обмежень» Сергій Танчинець та популярний телеведучий Дмитро Танкович. А от до команди Юри приєднаються коміки «Ліги сміху» – Владислав Шевченко й Анастасія Ткаченко. Однак чи допоможе учасникам гри «Шалена зірка» (випуск 1) підтримка найрідніших? Відповідь за мить!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Раунд 1: Танцюю для тебе</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Усю свою кар’єру зіркова пара Юри й Ілони танцювали для людей… А в першому конкурсі запалювати румбу, самбу та ча-ча-ча доведеться для групи підтримки! Правила прості: Ткач і Гвоздьова повинні віртуозно, за усіма традиціями «Танці з зірками», рухами відтворити пісню. Найбільше не пощастить їхнім друзям, які відгадуватимуть потік хаотичних рухів. Хто переможе в цьому танцювальному батлі: професійна бальниця Ілона чи вигадливий Юра? Покаже 1 випуск програми Нового каналу «Шалена зірка».</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Раунд 2: Ідеальний слух</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Нове випробування – нові правила! <a href="https://teleportal.ua/person/lesya-nikityuk">Леся Нікітюк</a> приготувала для селебритіз список найдивніших і загадкових звуків: чхання собаки, кашель папуг чи крик чортеняти. У шоу «Шалена зірка» (05.09.19) Ілона та Юрій наввипередки повинні відгадати, яка дія прихована під чудернацьким шумом. Чи не налякають зірок звуки потойбіччя?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивіться онлайн програму «Шалена зірка» 1 сезон 1 випуск від 05.09.2019 і дізнайтеся:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>Які конкурси чекають відчайдушних зірок?</span></li><li style="text-align: justify;"><span>У кого перевтіляться Ілона Гвоздьова та Юрій Ткач?</span></li><li style="text-align: justify;"><span>Хто отримає всенародну любов і титул найкращого?</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Тепер ви маєте змогу дивитися нове розважальне шоу «Шалена зірка» на Teleportal.ua. Усі випуски шукайте на сайті відразу після телеефіру на Новому каналі!</span></p>

Юрій Ткач чи Ілона Гвоздьова: хто кого?

Всі випуски | Сезон 1

Юрій Ткач чи Ілона Гвоздьова: хто кого?

У розважальному проєкті «Шалена зірка» 1 сезон 1 випуск від 05.09.2019 найбільш танцювальна пара знаменитостей боротиметься за популярність і глядацьку любов. Хореографу Ілоні Гвоздьовій та її партнеру по паркету Юрію Ткачу доведеться зняти бальні мешти та взяти в руки мікрофон! Чотири музичних раунди та одне фінальне перевтілення вирішать, хто із селебритіз у 1 випуску отримає звання «Шалена зірка».

Радіти за перемогу, заспокоювати та плакати від щастя будуть найближчі друзі наших відомих героїв. Вболівальники та запеклі фанати творчості Ілони – фронтмен гурту «Без Обмежень» Сергій Танчинець та популярний телеведучий Дмитро Танкович. А от до команди Юри приєднаються коміки «Ліги сміху» – Владислав Шевченко й Анастасія Ткаченко. Однак чи допоможе учасникам гри «Шалена зірка» (випуск 1) підтримка найрідніших? Відповідь за мить!

Раунд 1: Танцюю для тебе

Усю свою кар’єру зіркова пара Юри й Ілони танцювали для людей… А в першому конкурсі запалювати румбу, самбу та ча-ча-ча доведеться для групи підтримки! Правила прості: Ткач і Гвоздьова повинні віртуозно, за усіма традиціями «Танці з зірками», рухами відтворити пісню. Найбільше не пощастить їхнім друзям, які відгадуватимуть потік хаотичних рухів. Хто переможе в цьому танцювальному батлі: професійна бальниця Ілона чи вигадливий Юра? Покаже 1 випуск програми Нового каналу «Шалена зірка».

Раунд 2: Ідеальний слух

Нове випробування – нові правила! Леся Нікітюк приготувала для селебритіз список найдивніших і загадкових звуків: чхання собаки, кашель папуг чи крик чортеняти. У шоу «Шалена зірка» (05.09.19) Ілона та Юрій наввипередки повинні відгадати, яка дія прихована під чудернацьким шумом. Чи не налякають зірок звуки потойбіччя?

Дивіться онлайн програму «Шалена зірка» 1 сезон 1 випуск від 05.09.2019 і дізнайтеся:

  • Які конкурси чекають відчайдушних зірок?
  • У кого перевтіляться Ілона Гвоздьова та Юрій Ткач?
  • Хто отримає всенародну любов і титул найкращого?

Тепер ви маєте змогу дивитися нове розважальне шоу «Шалена зірка» на Teleportal.ua. Усі випуски шукайте на сайті відразу після телеефіру на Новому каналі!