Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: «Pianoбой» і «The Maneken» спробують скинути з п’єдесталу Леді Ле
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>На музичний ринг у програмі Нового каналу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/shalena-zirka/sezon-1">«Шалена зірка» 1 сезон</a> 11 випуск від 14.11.2019 вийдуть ті, хто творить сучасний світ української музики: «Pianoбой» Дмитро Шуров і «The Maneken» Євген Філатов. Обидва співаки – не тільки неймовірно творчі особистості, а й талановиті чоловіки, чий голос торкається найглибших струн душі… Цікаво, яким буде змагання за віртуальне звання «Шалена зірка» (2019)? Дізнайтеся просто зараз!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>І найталановитішим потрібні надійна підтримка та слушна порада. Разом із Дмитром Шуровим у гості до Лесі Нікітюк завітають вічно молодий легендарний український музикант Фагот і секс-символ, надія Instagram Наталя Гаріпова. Перед такими сильними та авторитетними зірковими гостями зможуть встояти тільки вони – молодий фольк-гурт YUKO. Здається, окрім змагання Дмитра та Євгена, в 11 випуску розважального шоу «Шалена зірка» (14.11.19) відбудеться битва легенд і молодих зірок!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Уже на початку гри «Pianoбой» і «The Maneken» не тільки покажуть артистичні вміння, а і спробують своїми танцями затьмарити головного хореографа країни Лесю Іванівну Нікітюк. Думаєте, що музичне змагання в проєкті «Шалена зірка» (2019) випуск 11 почнеться відразу з третього раунду? Насправді, Дмитро та Євген так запалять у першому раунді «Танцюю для тебе», що ніхто в студії не зможе відвести від них погляд. «Дикі танці» від чуттєвого Шурова, сексі jazz-funk Філатова… Гнучкості та експресії співаків позаздрить навіть Леді Ле. Що ж буде далі? Усі подробиці шукайте у відео.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивіться онлайн розважальну програму «Шалена зірка» 1 сезон 11 випуск від 14.11.2019 на сайті Teleportal.ua, щоб дізнатися:</span></p> <ul dir="ltr"> <li role="presentation" style="text-align: justify;"><span>Чи допоможе агресія «Pianoбой» перемогти «The Maneken»?</span></li> <li role="presentation" style="text-align: justify;"><span>Яку танцювальну інквізицію придумає Леді Ле для співаків?</span></li> <li role="presentation" style="text-align: justify;"><span>Для чого Євген Філатов і Дмитро Шуров об’єднаються в музичний дует?</span></li> </ul> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/shalena-zirka/sezon-1/vypusk-10">«Шалена зірка» 1 сезон 10 випуск</a>.</span></p>

«Pianoбой» і «The Maneken» спробують скинути з п’єдесталу Леді Ле

Всі випуски | Сезон 1

«Pianoбой» і «The Maneken» спробують скинути з п’єдесталу Леді Ле

На музичний ринг у програмі Нового каналу «Шалена зірка» 1 сезон 11 випуск від 14.11.2019 вийдуть ті, хто творить сучасний світ української музики: «Pianoбой» Дмитро Шуров і «The Maneken» Євген Філатов. Обидва співаки – не тільки неймовірно творчі особистості, а й талановиті чоловіки, чий голос торкається найглибших струн душі… Цікаво, яким буде змагання за віртуальне звання «Шалена зірка» (2019)? Дізнайтеся просто зараз!

І найталановитішим потрібні надійна підтримка та слушна порада. Разом із Дмитром Шуровим у гості до Лесі Нікітюк завітають вічно молодий легендарний український музикант Фагот і секс-символ, надія Instagram Наталя Гаріпова. Перед такими сильними та авторитетними зірковими гостями зможуть встояти тільки вони – молодий фольк-гурт YUKO. Здається, окрім змагання Дмитра та Євгена, в 11 випуску розважального шоу «Шалена зірка» (14.11.19) відбудеться битва легенд і молодих зірок!

Уже на початку гри «Pianoбой» і «The Maneken» не тільки покажуть артистичні вміння, а і спробують своїми танцями затьмарити головного хореографа країни Лесю Іванівну Нікітюк. Думаєте, що музичне змагання в проєкті «Шалена зірка» (2019) випуск 11 почнеться відразу з третього раунду? Насправді, Дмитро та Євген так запалять у першому раунді «Танцюю для тебе», що ніхто в студії не зможе відвести від них погляд. «Дикі танці» від чуттєвого Шурова, сексі jazz-funk Філатова… Гнучкості та експресії співаків позаздрить навіть Леді Ле. Що ж буде далі? Усі подробиці шукайте у відео.

Дивіться онлайн розважальну програму «Шалена зірка» 1 сезон 11 випуск від 14.11.2019 на сайті Teleportal.ua, щоб дізнатися:

  • Чи допоможе агресія «Pianoбой» перемогти «The Maneken»?
  • Яку танцювальну інквізицію придумає Леді Ле для співаків?
  • Для чого Євген Філатов і Дмитро Шуров об’єднаються в музичний дует?

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Шалена зірка» 1 сезон 10 випуск.