Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Битва поколінь Z і 90-х: Олександр Педан vs Алла Костромічова
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Леся Іванівна Нікітюк у розважальному проєкті <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/shalena-zirka/sezon-1">«Шалена зірка» 1 сезон</a> 14 випуск від 05.12.2019 відмовить усім голлівудським селебрітіз і занесе їх до чорного списку. А винуватцями цього стане нова пара українських зірок – популярний телеведучий <a href="https://teleportal.ua/person/oleksandr-pedan">Олександр Педан</a> і супермодель Алла Костромічова. Цікаво, хто з них найшаленіший? Вирішать п’ять раундів від ведучої шоу «Шалена зірка» (2019).</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Вбивчі групи підтримки!</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У студії Леді Ле буде дуже жарко, адже паралельно із Костромічовою та Педаном їхні групи підтримки змагатимуться між собою. За спиною Алли – енергійна, запальна та непередбачувана MamaRika разом із чоловіком, який кілька років поспіль намагається її приборкати, Сергієм Середою. У 14 випуску музичної програми Нового каналу «Шалена зірка» (05.12.2019) зіркова пара швиденько побачить своїх ворогів – вайнера Diva Olivka та YouTube-блогера Антона Мурафу – і пригрозить їм розправою Дантеса. Гучна заявочка на перемогу… Однак Саша Педан не залишить це просто так і «вистрілить» у них чорним гумором. Що ж, боротьба буде запеклою!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>«Молодняк» проти «старперів»</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Команда Алли Костромічової точно недооцінюватиме Олександра Педана. Попри те, що йому в голову сивина б’є, він у шоу «Шалена зірка» (2019) 14 випуск знатиме всі молодіжні треки: «Полюбэ», «Ніжно», «Опа Опа». А от Костромічова, Середа та MamaRika дуже самовпевнено поводитимуться на першому випробуванні «Танцюю для тебе». Та чи не занадто швидко вони розслабилися? Подробиці – далі!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Дивіться онлайн розважальне шоу «Шалена зірка» 1 сезон 14 випуск від 05.12.2019 на сайті Teleportal.ua та дізнайтеся:</span></strong></p> <ul dir="ltr"> <li role="presentation" style="text-align: justify;"><span>Чому в другому раунді зірки ледь не поб’ють одне одного?</span></li> <li role="presentation" style="text-align: justify;"><span>Чи витримає Педан шалену хореографію від шаленої жінки Лесі Нікітюк?</span></li> <li role="presentation" style="text-align: justify;"><span>Якою піснею <a href="https://teleportal.ua/person/alla-kostromichova">Алла Костромічова</a> «розкатає» Сашка Педана?</span></li> </ul> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/shalena-zirka/sezon-1/vypusk-13">«Шалена зірка» 1 сезон 13 випуск</a>.</span></p>

Битва поколінь Z і 90-х: Олександр Педан vs Алла Костромічова

Всі випуски | Сезон 1

Битва поколінь Z і 90-х: Олександр Педан vs Алла Костромічова

Леся Іванівна Нікітюк у розважальному проєкті «Шалена зірка» 1 сезон 14 випуск від 05.12.2019 відмовить усім голлівудським селебрітіз і занесе їх до чорного списку. А винуватцями цього стане нова пара українських зірок – популярний телеведучий Олександр Педан і супермодель Алла Костромічова. Цікаво, хто з них найшаленіший? Вирішать п’ять раундів від ведучої шоу «Шалена зірка» (2019).

Вбивчі групи підтримки!

У студії Леді Ле буде дуже жарко, адже паралельно із Костромічовою та Педаном їхні групи підтримки змагатимуться між собою. За спиною Алли – енергійна, запальна та непередбачувана MamaRika разом із чоловіком, який кілька років поспіль намагається її приборкати, Сергієм Середою. У 14 випуску музичної програми Нового каналу «Шалена зірка» (05.12.2019) зіркова пара швиденько побачить своїх ворогів – вайнера Diva Olivka та YouTube-блогера Антона Мурафу – і пригрозить їм розправою Дантеса. Гучна заявочка на перемогу… Однак Саша Педан не залишить це просто так і «вистрілить» у них чорним гумором. Що ж, боротьба буде запеклою!

«Молодняк» проти «старперів»

Команда Алли Костромічової точно недооцінюватиме Олександра Педана. Попри те, що йому в голову сивина б’є, він у шоу «Шалена зірка» (2019) 14 випуск знатиме всі молодіжні треки: «Полюбэ», «Ніжно», «Опа Опа». А от Костромічова, Середа та MamaRika дуже самовпевнено поводитимуться на першому випробуванні «Танцюю для тебе». Та чи не занадто швидко вони розслабилися? Подробиці – далі!

Дивіться онлайн розважальне шоу «Шалена зірка» 1 сезон 14 випуск від 05.12.2019 на сайті Teleportal.ua та дізнайтеся:

  • Чому в другому раунді зірки ледь не поб’ють одне одного?
  • Чи витримає Педан шалену хореографію від шаленої жінки Лесі Нікітюк?
  • Якою піснею Алла Костромічова «розкатає» Сашка Педана?

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Шалена зірка» 1 сезон 13 випуск.