Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Вибухова зіркова суміш: Амадор Лопес і Слава Камінська
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Нова пара українських знаменитостей, яка в розважальному проєкті <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/shalena-zirka/sezon-1">«Шалена зірка» 1 сезон</a> 16 випуск від 19.12.2019 вийде на ринг боротьби за світову популярність, здивує вас неочікуваним поєднанням! Співачка Слава Камінська, яка своїм голосом і вродою підкорила всю Україну, і венесуельський танцівник Амадор Лопес сьогодні змагатимуться за віртуальне звання шаленої зірки. Хто ж переможе: врода чи харизма? Покаже 16 випуск музичного шоу Нового каналу «Шалена зірка».</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Шалені команди шалених селебрітіз!</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Амадор Лопес візьме із собою справжню бомбу-гранату:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>чоловіка, який співає і серцем, і душею – саунд-продюсера групи Rumbero's Олега Серафіна;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>спокусницю та дівчину-вогонь – телеведучу та блогерку Вікторію Маремуху.</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>А от Слава Камінська дуже скромно представить свою зіркову підтримку. Вона – головна «развєдьонка» країни, він – головний холостяк країни Нікіта Добринін і просто Аня Алхім. Надзвичайно вибухове поєднання селебрітіз українського шоу-бізнесу! Чи не спалахне студія програми «Шалена зірка» (2019) від епатажних груп підтримки? Відповідь – далі.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Амадор Лопес і Слава Камінська на одній хвилі зі своїми друзями</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Перший раунд покаже, хто зі знаменитостей найбільш винахідливий і пластичний! Адже їм необхідно тілом показати ритм пісні так, щоб групи підтримки вгадали хіт. Професійний танцівник Амадор Лопес у 16 випуску шоу «Шалена зірка» (19.12.19) легко впорається навіть з українськими треками. Але щось піде не так, і він порушить усі правила цього конкурсу! Яким буде вирок комісії Леді Ле? Чи зможе Амадор довести свою правоту?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Слава Камінська вразить своєю сексуальністю не тільки глядачів студії, але й Нікіту Добриніна й Аню Алхім. Ба більше, своїми танцями співачка «нагне» венесуельського танцівника. Та чи допоможе їй професійність отримати перемогу та перший бал? Дізнайтеся просто зараз – дивіться онлайн розважальне шоу «Шалена зірка» 1 сезон 16 випуск від 19.12.2019 на сайті Teleportal.ua</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/shalena-zirka/sezon-1/vypusk-15">«Шалена зірка» 1 сезон 15 випуск</a>.</span></p>

Вибухова зіркова суміш: Амадор Лопес і Слава Камінська

Всі випуски | Сезон 1

Вибухова зіркова суміш: Амадор Лопес і Слава Камінська

Нова пара українських знаменитостей, яка в розважальному проєкті «Шалена зірка» 1 сезон 16 випуск від 19.12.2019 вийде на ринг боротьби за світову популярність, здивує вас неочікуваним поєднанням! Співачка Слава Камінська, яка своїм голосом і вродою підкорила всю Україну, і венесуельський танцівник Амадор Лопес сьогодні змагатимуться за віртуальне звання шаленої зірки. Хто ж переможе: врода чи харизма? Покаже 16 випуск музичного шоу Нового каналу «Шалена зірка».

Шалені команди шалених селебрітіз!

Амадор Лопес візьме із собою справжню бомбу-гранату:

  • чоловіка, який співає і серцем, і душею – саунд-продюсера групи Rumbero's Олега Серафіна;
  • спокусницю та дівчину-вогонь – телеведучу та блогерку Вікторію Маремуху.

А от Слава Камінська дуже скромно представить свою зіркову підтримку. Вона – головна «развєдьонка» країни, він – головний холостяк країни Нікіта Добринін і просто Аня Алхім. Надзвичайно вибухове поєднання селебрітіз українського шоу-бізнесу! Чи не спалахне студія програми «Шалена зірка» (2019) від епатажних груп підтримки? Відповідь – далі.

Амадор Лопес і Слава Камінська на одній хвилі зі своїми друзями

Перший раунд покаже, хто зі знаменитостей найбільш винахідливий і пластичний! Адже їм необхідно тілом показати ритм пісні так, щоб групи підтримки вгадали хіт. Професійний танцівник Амадор Лопес у 16 випуску шоу «Шалена зірка» (19.12.19) легко впорається навіть з українськими треками. Але щось піде не так, і він порушить усі правила цього конкурсу! Яким буде вирок комісії Леді Ле? Чи зможе Амадор довести свою правоту?

Слава Камінська вразить своєю сексуальністю не тільки глядачів студії, але й Нікіту Добриніна й Аню Алхім. Ба більше, своїми танцями співачка «нагне» венесуельського танцівника. Та чи допоможе їй професійність отримати перемогу та перший бал? Дізнайтеся просто зараз – дивіться онлайн розважальне шоу «Шалена зірка» 1 сезон 16 випуск від 19.12.2019 на сайті Teleportal.ua

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Шалена зірка» 1 сезон 15 випуск.