Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: І сміх, і гріх: Лебідь натверкає «Попу как у Ким», а Люлєнов стане Винником
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У музичному проєкті Нового каналу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/shalena-zirka/sezon-1">«Шалена зірка» 1 сезон</a> 17 випуск від 25.12.2019 на світову популярність знову зазіхнуть двоє українських селебрітіз. І, до речі, у них багато спільного: вона виводить аферистів на чисту воду, а він своїми жартами виводить людей із себе! Українська красуня та телеведуча <a href="https://teleportal.ua/person/olena-kristina-lebid">Олена-Крістіна Лебідь</a> і молдавський Челентано Іван Люлєнов сьогодні боротимуться за місце під сонцем шоу-бізнесу. Хто з них найкращий? Вирішить мудра ведуча шоу «Шалена зірка» (2019) <a href="https://teleportal.ua/person/lesya-nikityuk">Леся Нікітюк</a>-Соломон.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Тверк Олени-Крістіни Лебідь і «мєдляк» Івана Люлєнова</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Усі думатимуть, що молдавський красунчик взагалі не знає хітів сучасності. Та, на диво, Люлєнов запалюватиме під популярні треки, як востаннє. Навіть покаже майстер-клас із дискотечного «мєдляку». А от Олена-Крістіна ввімкне всю свою сексуальність і пластичність, щоб перемогти суперника! Ба більше, застосує небезпечну зброю – тверк під NK «Попа как у Ким». Однак українські серебрітіз у 17 випуску розважальної програми «Шалена зірка» так захопляться першим раундом, що не помітять, як порушать усі правила шоу! Що станеться в студії? І чи пробачить зіркам Леді Ле таку нахабність? Залишайтеся з нами, щоб дізнатися більше подробиць.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Хореографія Лесі Нікітюк врятує життя будь-кому!</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Щоб підігріти танцювальне бажання Івана Люлєнова й Олени-Крістіни Лебідь, заслужена богиня ламіната та паркету України в 17 випуску проєкту «Шалена зірка» (25.12.2019) проведе хореографічний урок, де навчить зірок 5 простих рухів. Під час майстер-класу Леді Ле:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>перевірить учасникам зір;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>навчить їздити на велосипеді без сідла;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>познайомить із «вільною касою».</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Далі – більше! Дивіться онлайн розважальну програму «Шалена зірка» 1 сезон 17 випуск від 25.12.2019 на сайті Teleportal.ua, щоб дізнатися результат зіркового змагання.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/shalena-zirka/sezon-1/vypusk-16">«Шалена зірка» 1 сезон 16 випуск</a>.</span></p>

І сміх, і гріх: Лебідь натверкає «Попу как у Ким», а Люлєнов стане Винником

Всі випуски | Сезон 1

І сміх, і гріх: Лебідь натверкає «Попу как у Ким», а Люлєнов стане Винником

У музичному проєкті Нового каналу «Шалена зірка» 1 сезон 17 випуск від 25.12.2019 на світову популярність знову зазіхнуть двоє українських селебрітіз. І, до речі, у них багато спільного: вона виводить аферистів на чисту воду, а він своїми жартами виводить людей із себе! Українська красуня та телеведуча Олена-Крістіна Лебідь і молдавський Челентано Іван Люлєнов сьогодні боротимуться за місце під сонцем шоу-бізнесу. Хто з них найкращий? Вирішить мудра ведуча шоу «Шалена зірка» (2019) Леся Нікітюк-Соломон.

Тверк Олени-Крістіни Лебідь і «мєдляк» Івана Люлєнова

Усі думатимуть, що молдавський красунчик взагалі не знає хітів сучасності. Та, на диво, Люлєнов запалюватиме під популярні треки, як востаннє. Навіть покаже майстер-клас із дискотечного «мєдляку». А от Олена-Крістіна ввімкне всю свою сексуальність і пластичність, щоб перемогти суперника! Ба більше, застосує небезпечну зброю – тверк під NK «Попа как у Ким». Однак українські серебрітіз у 17 випуску розважальної програми «Шалена зірка» так захопляться першим раундом, що не помітять, як порушать усі правила шоу! Що станеться в студії? І чи пробачить зіркам Леді Ле таку нахабність? Залишайтеся з нами, щоб дізнатися більше подробиць.

Хореографія Лесі Нікітюк врятує життя будь-кому!

Щоб підігріти танцювальне бажання Івана Люлєнова й Олени-Крістіни Лебідь, заслужена богиня ламіната та паркету України в 17 випуску проєкту «Шалена зірка» (25.12.2019) проведе хореографічний урок, де навчить зірок 5 простих рухів. Під час майстер-класу Леді Ле:

  • перевірить учасникам зір;
  • навчить їздити на велосипеді без сідла;
  • познайомить із «вільною касою».

Далі – більше! Дивіться онлайн розважальну програму «Шалена зірка» 1 сезон 17 випуск від 25.12.2019 на сайті Teleportal.ua, щоб дізнатися результат зіркового змагання.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Шалена зірка» 1 сезон 16 випуск.