Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Одне шоу в іншому: Євген Кошовий зустрінеться із Ольгою Жуковцовою-Кияшко
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Шалена жінка Леся Іванівна Нікітюк у музичному шоу Нового каналі <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/shalena-zirka/sezon-1">«Шалена зірка» 1 сезон</a> 18 випуск від 26.12.2019 з розпростертими обіймами зустріне ще одну пару українських селебрітіз, яка готова пожертвувати своїм статусом заради голлівудської слави! Майбутнє українського гумору – Євген Кошовий та Ольга Жуковцова-Кияшко – стрибнуть вище своєї голови заради одного: віртуального звання «Шалена зірка» (2019). Хто з коміків його отримає – він чи вона? Покажуть випробування від Леді Ле.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Зіркові гості: гусаки проти богинь!</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Аби стовідсотково отримати перемогу в шоу, Євген Кошовий привів міцних гусаків – учасників команди «Луганська збірна» Ельдара Кабірова та Олександра Еллерта. А от Ольга Жуковцова-Кияшко, на відміну від свого суперника, прийде зі справжніми богинями та музами – співачкою та актрисою Мартою Адамчук і ходячим шпагатом Катериною Нікітіною. У 18 випуску розважального проєкту «Шалена зірка» (2019) дівчата відразу показали, на що вони здатні, й обеззброїли хлопців ідеальним шпагатом. Цікаво, чи не злякається команда Кошового гімнастичних піруетів від конкуренток? Залишайтеся з нами та слідкуйте за історичною битвою чоловіків і жінок!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Від Кошогово та Жуковцової до Білик і Скрябіна один крок</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У першому раунді програми Шалена зірка 18 випуск (26.12.2019) Оля та Женя здивують навіть Лесю Нікітюк своїм талантом! Кошовий пластикою тіла майстерно покаже чуттєву пісню NK Обіцяю, після цього швиденько стане Іриною Білик і вишенька на торті – ледь не переплюне репера Vanilla Ice. А енергійна Жуковцова за п’ять хвилин зможе легко станцювати під Скрябіна, The HARDKISS і Tom Jones. Однак чия група підтримки з одного руху вгадає всі музичні загадки від Леді Ле?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Дивіться онлайн розважальний проєкт «Шалена зірка» 1 сезон 18 випуск від 26.12.2019 на сайті Teleportal.ua та дізнайтеся:</span></strong></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>Який звук доведе зірок до істерики?</span></li><li style="text-align: justify;"><span>Яку унікальну хореографію Леді Ле підготувала для Кошового та Жуковцової?</span></li><li style="text-align: justify;"><span>Хто стане Тіною Кароль, а хто – Little Big?</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/shalena-zirka/sezon-1/vypusk-17">«Шалена зірка» 1 сезон 17 випуск</a>.</span></p>

Одне шоу в іншому: Євген Кошовий зустрінеться із Ольгою Жуковцовою-Кияшко

Всі випуски | Сезон 1

Одне шоу в іншому: Євген Кошовий зустрінеться із Ольгою Жуковцовою-Кияшко

Шалена жінка Леся Іванівна Нікітюк у музичному шоу Нового каналі «Шалена зірка» 1 сезон 18 випуск від 26.12.2019 з розпростертими обіймами зустріне ще одну пару українських селебрітіз, яка готова пожертвувати своїм статусом заради голлівудської слави! Майбутнє українського гумору – Євген Кошовий та Ольга Жуковцова-Кияшко – стрибнуть вище своєї голови заради одного: віртуального звання «Шалена зірка» (2019). Хто з коміків його отримає – він чи вона? Покажуть випробування від Леді Ле.

Зіркові гості: гусаки проти богинь!

Аби стовідсотково отримати перемогу в шоу, Євген Кошовий привів міцних гусаків – учасників команди «Луганська збірна» Ельдара Кабірова та Олександра Еллерта. А от Ольга Жуковцова-Кияшко, на відміну від свого суперника, прийде зі справжніми богинями та музами – співачкою та актрисою Мартою Адамчук і ходячим шпагатом Катериною Нікітіною. У 18 випуску розважального проєкту «Шалена зірка» (2019) дівчата відразу показали, на що вони здатні, й обеззброїли хлопців ідеальним шпагатом. Цікаво, чи не злякається команда Кошового гімнастичних піруетів від конкуренток? Залишайтеся з нами та слідкуйте за історичною битвою чоловіків і жінок!

Від Кошогово та Жуковцової до Білик і Скрябіна один крок

У першому раунді програми Шалена зірка 18 випуск (26.12.2019) Оля та Женя здивують навіть Лесю Нікітюк своїм талантом! Кошовий пластикою тіла майстерно покаже чуттєву пісню NK Обіцяю, після цього швиденько стане Іриною Білик і вишенька на торті – ледь не переплюне репера Vanilla Ice. А енергійна Жуковцова за п’ять хвилин зможе легко станцювати під Скрябіна, The HARDKISS і Tom Jones. Однак чия група підтримки з одного руху вгадає всі музичні загадки від Леді Ле?

Дивіться онлайн розважальний проєкт «Шалена зірка» 1 сезон 18 випуск від 26.12.2019 на сайті Teleportal.ua та дізнайтеся:

  • Який звук доведе зірок до істерики?
  • Яку унікальну хореографію Леді Ле підготувала для Кошового та Жуковцової?
  • Хто стане Тіною Кароль, а хто – Little Big?

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Шалена зірка» 1 сезон 17 випуск.