Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Іраклі вперше почув Олега Винника, а NANA сіла на шпагат
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Іраклі Макацарія та DJ NANA в проєкті Нового каналу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/shalena-zirka/sezon-1">«Шалена зірка» 1 сезон</a> 3 випуск від 19.09.2019 кинули виклик одне одному! А все для того, щоб нарешті зрозуміти: хто з них мегапопулярна знаменитість? Той, хто зводить жінок із розуму, чи та, хто зводить треки? Суперечку селебритіз зможе вирішити музичне шоу «Шалена зірка» 3 випуск.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Щоб хоч трохи додати впевненості та налаштувати знаменитостей на правильну хвилю, <a href="https://teleportal.ua/person/lesya-nikityuk">Леся Нікітюк</a> запросила їхніх найкращих друзів, людей, з якими Іраклі та NANA почуватимуться легко та розкуто на музичному рингу! Команда підтримки прекрасної диджейки – теле- та радіоведуча, жінка-свято Міла Єремеєва, а також стендапер і просто заможний чоловік Френк. А популярного холостяка в розважальній програмі «Шалена зірка» (19.09.19) як завжди оточили прекрасні та звабливі жінки – хореограф Яна Заєць і телеведуча Роза Аль-Намрі. Подивимось, чи допоможе героям бонус-плюс від Леді Ле!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Герої змінюються, а правила для всіх однакові. Знаменитості повинні пройти 4 конкурси та фінальне перевтілення. У кожному раунді зірки змагаються не просто так, а за омріяний бал, який може стати вирішальним! А у фіналі зіркова кар’єра Іраклі Макацарії та DJ NANA буде в руках найсуворіших критиків – глядачів студії. Дивіться 3 випуск «Шалена зірка» (2019), щоб на власні очі побачити батл знаменитостей!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Щоб отримати титул шаленої зірки, селебритіз доведеться:</span></p> <ul dir="ltr"> <li style="text-align: justify;"><span>на 45 секунд перетворитися на наркоманів із городу Братів Гадюкіних і відчути себе «На небі» від Океану Ельзи;</span></li> <li style="text-align: justify;"><span>відгадати крик наляканого їжачка та звук скакалки;</span></li> <li style="text-align: justify;"><span>станцювати бездоганну хореографію богині ламінату Лесі Нікітюк;</span></li> <li style="text-align: justify;"><span>зійти на вершину хіт-параду разом з Олегом Винником і Mozgi;</span></li> <li style="text-align: justify;"><span>пройти випробування славою та перевтілитися в зірок світового масштабу.</span></li> </ul> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Хочете побачити більше? Тоді дивіться онлайн розважальне шоу «Шалена зірка» 1 сезон 3 випуск від 19.09.2019 на сайті Teleportal.ua. З нами ви зможете весело провести вечір четверга!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/shalena-zirka/sezon-1/vypusk-2">«Шалена зірка» 1 сезон 2 випуск</a>.</span></p>

Іраклі вперше почув Олега Винника, а NANA сіла на шпагат

Всі випуски | Сезон 1

Іраклі вперше почув Олега Винника, а NANA сіла на шпагат

Іраклі Макацарія та DJ NANA в проєкті Нового каналу «Шалена зірка» 1 сезон 3 випуск від 19.09.2019 кинули виклик одне одному! А все для того, щоб нарешті зрозуміти: хто з них мегапопулярна знаменитість? Той, хто зводить жінок із розуму, чи та, хто зводить треки? Суперечку селебритіз зможе вирішити музичне шоу «Шалена зірка» 3 випуск.

Щоб хоч трохи додати впевненості та налаштувати знаменитостей на правильну хвилю, Леся Нікітюк запросила їхніх найкращих друзів, людей, з якими Іраклі та NANA почуватимуться легко та розкуто на музичному рингу! Команда підтримки прекрасної диджейки – теле- та радіоведуча, жінка-свято Міла Єремеєва, а також стендапер і просто заможний чоловік Френк. А популярного холостяка в розважальній програмі «Шалена зірка» (19.09.19) як завжди оточили прекрасні та звабливі жінки – хореограф Яна Заєць і телеведуча Роза Аль-Намрі. Подивимось, чи допоможе героям бонус-плюс від Леді Ле!

Герої змінюються, а правила для всіх однакові. Знаменитості повинні пройти 4 конкурси та фінальне перевтілення. У кожному раунді зірки змагаються не просто так, а за омріяний бал, який може стати вирішальним! А у фіналі зіркова кар’єра Іраклі Макацарії та DJ NANA буде в руках найсуворіших критиків – глядачів студії. Дивіться 3 випуск «Шалена зірка» (2019), щоб на власні очі побачити батл знаменитостей!

Щоб отримати титул шаленої зірки, селебритіз доведеться:

  • на 45 секунд перетворитися на наркоманів із городу Братів Гадюкіних і відчути себе «На небі» від Океану Ельзи;
  • відгадати крик наляканого їжачка та звук скакалки;
  • станцювати бездоганну хореографію богині ламінату Лесі Нікітюк;
  • зійти на вершину хіт-параду разом з Олегом Винником і Mozgi;
  • пройти випробування славою та перевтілитися в зірок світового масштабу.

Хочете побачити більше? Тоді дивіться онлайн розважальне шоу «Шалена зірка» 1 сезон 3 випуск від 19.09.2019 на сайті Teleportal.ua. З нами ви зможете весело провести вечір четверга!

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Шалена зірка» 1 сезон 2 випуск.