Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Слава Соломка станцює стриптиз, а Іра Сопонару здивує таємними талантами
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У музичному шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/shalena-zirka/sezon-1">«Шалена зірка» 1 сезон</a> 4 випуск від 26.09.2019 розпочнеться не тільки боротьба за звання майже народного артиста, а ще й битва розуму та краси! Молодий і відомий телеведучий В’ячеслав Соломка вже встиг довести теорему Піфагора, а його супутниця, актриса гумористичного проєкту «Жіночий квартал» Ірина Сопонару, переконала всю Україну: блондинки мають чудове почуття гумору. Та цього недостатньо для Лесі Нікітюк! Тому для селебрітіз українського шоу-бізнесу ведуча проєкту «Шалена зірка» (2019) приготувала особливі випробування.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Найближчі люди завжди поруч!</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Учасники не будуть складати зірковий іспит на самоті. Щоб полегшити життя Славі Соломці й Ірині Сопонару, <a href="https://teleportal.ua/person/lesya-nikityuk">Леся Нікітюк</a> дозволила захопити із собою найближчих людей. Вболівати за В’ячеслава в 4 випуску шоу «Шалена зірка» (26.09.19) будуть люди, з якими він знайомий ще зі студентських років, – актори Олексій Тритенко та Катерина Кістень. З Ірою прийдуть її найкращі друзі та колеги: актор, найвідоміший дільничний України, Олександр Теренчук і артистка, сексі-мама, Анна Саліванчук. Однак сподіватися тільки на допомогу групи підтримки – це погана тактика! Чи ні? Дізнаємося вже за мить!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Селебрітіз приміряють на себе незвичні образи</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Де, як не в 1 раунді розважальної програми «Шалена зірка»(2019) 4 випуск, ви зможете побачити Славу Соломку в образі британського рок-музиканта Деймона Албарна! Або ж виконання шлягеру LP «Lost On You» від Ірини Сопонару. Ба більше, просто в студії шоу В’ячеслав станцює стриптиз для своїх друзів під пісню Joe Cocker «You Can Leave Your Hat On». І це тільки початок! Що ж буде далі? Не гайте часу – дивіться онлайн проєкт «Шалена зірка» 1 сезон 4 випуск від 26.09.2019 на сайті Teleportal.ua.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/shalena-zirka/sezon-1/vypusk-3">«Шалена зірка» 1 сезон 3 випуск</a>.</span></p>

Слава Соломка станцює стриптиз, а Іра Сопонару здивує таємними талантами

Всі випуски | Сезон 1

Слава Соломка станцює стриптиз, а Іра Сопонару здивує таємними талантами

У музичному шоу «Шалена зірка» 1 сезон 4 випуск від 26.09.2019 розпочнеться не тільки боротьба за звання майже народного артиста, а ще й битва розуму та краси! Молодий і відомий телеведучий В’ячеслав Соломка вже встиг довести теорему Піфагора, а його супутниця, актриса гумористичного проєкту «Жіночий квартал» Ірина Сопонару, переконала всю Україну: блондинки мають чудове почуття гумору. Та цього недостатньо для Лесі Нікітюк! Тому для селебрітіз українського шоу-бізнесу ведуча проєкту «Шалена зірка» (2019) приготувала особливі випробування.

 

Найближчі люди завжди поруч!

Учасники не будуть складати зірковий іспит на самоті. Щоб полегшити життя Славі Соломці й Ірині Сопонару, Леся Нікітюк дозволила захопити із собою найближчих людей. Вболівати за В’ячеслава в 4 випуску шоу «Шалена зірка» (26.09.19) будуть люди, з якими він знайомий ще зі студентських років, – актори Олексій Тритенко та Катерина Кістень. З Ірою прийдуть її найкращі друзі та колеги: актор, найвідоміший дільничний України, Олександр Теренчук і артистка, сексі-мама, Анна Саліванчук. Однак сподіватися тільки на допомогу групи підтримки – це погана тактика! Чи ні? Дізнаємося вже за мить!

 

Селебрітіз приміряють на себе незвичні образи

Де, як не в 1 раунді розважальної програми «Шалена зірка»(2019) 4 випуск, ви зможете побачити Славу Соломку в образі британського рок-музиканта Деймона Албарна! Або ж виконання шлягеру LP «Lost On You» від Ірини Сопонару. Ба більше, просто в студії шоу В’ячеслав станцює стриптиз для своїх друзів під пісню Joe Cocker «You Can Leave Your Hat On». І це тільки початок! Що ж буде далі? Не гайте часу – дивіться онлайн проєкт «Шалена зірка» 1 сезон 4 випуск від 26.09.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Шалена зірка» 1 сезон 3 випуск.