Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Танець кобри від Артема Гагаріна проти підкатів Олександра Пікалова
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У гості до Лесі Нікітюк у розважальну програму Нового каналу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/shalena-zirka/sezon-1">«Шалена зірка» 1 сезон</a> 5 випуск від 03.10.2019 завітали мастодонти українського гумору, актори студії «Квартал 95» Артем Гагарін та Олександр Пікалов. Коміки не просто змагатимуться за звання найкрутішого з Кварталу. У них особистий конфлікт із розряду «хто в будинку господар». Адже Пікалов одружений на сестрі Гагаріна. Просто якась сімейна санта-барбара! Хто кого покладе на лопатки: брутальний Олександр чи милий Артем? Побачимо в 5 випуску гри «Шалена зірка» (2019).</span></p><p style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>А хто в групі підтримки?</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Вірними супутниками Сашка в нелегкій боротьбі з майже родичем стануть прекрасні та талановиті дівчата – найкрасивіша актриса «Жіночого Кварталу» за версією Пікалова Валерія Товстолес і професійна танцівниця Олена Шоптенко. Проти вроди, грації та чарівності в проєкті «Шалена зірка» (випуск 5) наважилися повстати найкращі друзі Артема – просто Вася та просто Олег. Здається, окрім битви за звання шаленої зірки, у шоу відбудеться неоголошена війна фанатів…</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>4 спроби та фінальне перевтілення</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Не знаєте, як рухами та «неперевершеною» пластикою показати «Стиль собачки»? Чи емоційно відтворити «Тримай» Христини Соловій? Експерти імпровізації Саша Пікалов та Артем Гагарін у першому раунді «Танцюю для тебе» за один бал навчать вас це робити! Щоб записатися та пройти курс артистичності, дивіться музичне шоу «Шалена зірка» (03.10.19).</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>А в раунді «Прості рухи» Пікалов і Гагарін запишуться на танцювальний майстер-клас до богині ламінату Лесі Нікітюк. Вона покаже героям п’ять простих рухів, які чоловіки мають бездоганно відтворити. Танець Буратіно, хвіст павича, концерти Іво Бобула… Чи вдалося Артему Гагаріну та Олександру Пікалову повторити надскладну хореографію? Дізнайтеся за мить – дивіться онлайн шоу «Шалена зірка» 1 сезон 5 випуск від 03.10.2019 на сайті Teleportal.ua.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться музичний проєкт <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/shalena-zirka/sezon-1/vypusk-4">«Шалена зірка» 1 сезон 4 випуск</a>.</span></p>

Танець кобри від Артема Гагаріна проти підкатів Олександра Пікалова

Всі випуски | Сезон 1

Танець кобри від Артема Гагаріна проти підкатів Олександра Пікалова

У гості до Лесі Нікітюк у розважальну програму Нового каналу «Шалена зірка» 1 сезон 5 випуск від 03.10.2019 завітали мастодонти українського гумору, актори студії «Квартал 95» Артем Гагарін та Олександр Пікалов. Коміки не просто змагатимуться за звання найкрутішого з Кварталу. У них особистий конфлікт із розряду «хто в будинку господар». Адже Пікалов одружений на сестрі Гагаріна. Просто якась сімейна санта-барбара! Хто кого покладе на лопатки: брутальний Олександр чи милий Артем? Побачимо в 5 випуску гри «Шалена зірка» (2019).

 

А хто в групі підтримки?

Вірними супутниками Сашка в нелегкій боротьбі з майже родичем стануть прекрасні та талановиті дівчата – найкрасивіша актриса «Жіночого Кварталу» за версією Пікалова Валерія Товстолес і професійна танцівниця Олена Шоптенко. Проти вроди, грації та чарівності в проєкті «Шалена зірка» (випуск 5) наважилися повстати найкращі друзі Артема – просто Вася та просто Олег. Здається, окрім битви за звання шаленої зірки, у шоу відбудеться неоголошена війна фанатів…

 

4 спроби та фінальне перевтілення

Не знаєте, як рухами та «неперевершеною» пластикою показати «Стиль собачки»? Чи емоційно відтворити «Тримай» Христини Соловій? Експерти імпровізації Саша Пікалов та Артем Гагарін у першому раунді «Танцюю для тебе» за один бал навчать вас це робити! Щоб записатися та пройти курс артистичності, дивіться музичне шоу «Шалена зірка» (03.10.19).

А в раунді «Прості рухи» Пікалов і Гагарін запишуться на танцювальний майстер-клас до богині ламінату Лесі Нікітюк. Вона покаже героям п’ять простих рухів, які чоловіки мають бездоганно відтворити. Танець Буратіно, хвіст павича, концерти Іво Бобула… Чи вдалося Артему Гагаріну та Олександру Пікалову повторити надскладну хореографію? Дізнайтеся за мить – дивіться онлайн шоу «Шалена зірка» 1 сезон 5 випуск від 03.10.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться музичний проєкт «Шалена зірка» 1 сезон 4 випуск.