Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Страсті за Ревізором

Сезон 7
Вибрати сезон
Сезон 7
Сезон 6

Керівники ресторанів та готелів, ображені підсумками перевірок, хочуть справедливого суду. Його роль виконують глядачі, експерти пост-шоу «Страсті за Ревізором» і дотепний ведучий Сергій Притула.

Страсті за Ревізором

Керівники ресторанів та готелів, ображені підсумками перевірок, хочуть справедливого суду. Його роль виконують глядачі, експерти пост-шоу «Страсті за Ревізором» і дотепний ведучий Сергій Притула.


Пост-шоу «Страсті за Ревізором» (Новий канал) — унікальний проект, який дає шанс на виправдання тим закладам і готелям, які під час перевірки в «Ревізорі» показали себе не з кращої сторони. Команда пост-шоу переконана: у готельно-ресторанному бізнесі людський чинник вирішальний, тому право на помилку є в усіх. У студії команда професійних експертів «Страстей за Ревізором», готельєрів і рестораторів, вислухують точки зору власників і працівників закладів громадського харчування та дають їм цінні поради щодо управління, графіку прибирання та техніки безпеки. Проте не кожен керівник може визнати недоліки та виправити їх.


Дивіться онлайн «Страсті за Ревізором» (Новий канал): шоу, де кожен має право на захист

Знімальна група проекту впевнена: у ресторанах, кафе, готелях, розважальних закладах теж бувають дні, коли дорогу перебігає чорний кіт. Тому пост-шоу «Страсті за Ревізором» лояльно ставиться до виправдань:

  • ревізор прийшов «не в той день»;
  • повна посадка в ресторані/кафе;
  • недбале керівництво, а не персонал;
  • команда «Ревізора» дуже прискіплива;
  • в українців поганий менталітет;
  • в Україні недосконала законодавча система.

Під час бурхливих дискусій, суперечок, доводів експерти повинні відповісти на декілька питань: чи варто судити про якість закладу результатами швидкої перевірки? І головне: чи можна довіряти думці однієї людини, попри те, що вона є експертною?


Хто ведучий?

Згладжувати гострі кути в скандальних ситуаціях допомагає шарм і тернопільський гумор незмінного ведучого пост-шоу «Страсті за Ревізором» Сергія Притули. На проекті гуморист виконує роль царя Соломона — виваженого і справедливого експерта. Саме Сергій Притула має змогу повернути втрачений трофей будь-якого закладу — бажану табличку ревізора! Ба більше, після доведення несправедливості першої перевірки, може нагородити організацію найвищою відзнакою.


Що відбувається в студії проекту «Страсті за Ревізором» (Новий канал)

Для обговорення команда програми обирає одіозні заклади чи готелі, що провалили перевірку. Крім того, трапляються й такі, які несправедливо засуджені авторитетною думкою поважного ревізора. Найкращі експерти у сфері готельно-ресторанного бізнесу об’єктивно оцінюють ситуацію в закладі й разом із керівниками продумують план покращення рівня обслуговування.

Для того, щоб зважити всі «за» і «проти» й винести остаточний вердикт, знімальна група «Страстей за Ревізором» на чолі з незмінним ведучим Сергієм Притулою проводить:

  • повторні перевірки закладів журналістами і таємними ревізорами;
  • тестування страв чи послуг;
  • хитрі провокації.

Студія пост-шоу «Страсті за Ревізором» — вільний простір для думок ведучого, експертів, ревізора, глядачів і «винних у святі» — керівників перевірених закладів.


Щоб вибрати хороше місце відпочинку й не зіпсувати собі вихідний чи відпустку, дивіться онлайн «Страсті за Ревізором» — усі випуски найлояльнішого шоу вже на сайті Teleportal.ua. Захистіть себе і своїх близьких від недобросовісного персоналу ресторанів, кафе, готелів і розважальних комплексів!