Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ревізор порушив правила оцінювання, а Цоцка пред'явила Притулі звинувачення!
<p><strong>Сьогодні на тебе чекає, дійсно, незвичайна програма Страсті за Ревізором: вручення таблички прямо в ефірі, інструктаж перед походом у тату-салон і несподіване звинувачення Наталії Цоцки висунуте Сергію Притулі! Не пропусти!</strong></p><p><br></p><p>У шоу Страсті за Ревізором 2018 випуск 10 від 03.12.2018 біля самого веселого ведучого Нового каналу Сергія Притули поставили мольберт із табличкою. Можливо, сьогодні один із закладів зміг її відвезти в Херсон. Кому могло так пощастити? І де залишилася табличка? Дивись Страсті за Ревізором.</p><p>Власник ресторану «Фазенда» прийшов у студію з претензією: чому Микола Тищенко порушив правила програми та не оцінив його заклад на вагах із білими й чорними кулями. Вперше в системі оцінювання Ревізора знайшли прокол: погане прибирання й несподівані знахідки на кухні унеможливили отримання нагороди від команди; але до розташування, обслуговування й смаку їжі у Тищенка не було претензій. Незвичайний прецедент розбирали експерти ток-шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/strasti/sezon-6" target="_blank">Страсті за Ревізором 6 сезон</a> випуск 10 Херсон.</p><p><br></p><p><strong>Як не стати жертвою тату-салонів?</strong></p><p>Глядач знову зустрівся з веселим майстром тату Андрієм у студії Страсті за Ревізором 2018. Дивись онлайн, чим він пояснить безлад у приміщенні під час перевірки Олени Філонової? Несподівано, але чоловік знає, де пил «повинен бути». Він розповів, ким став для салону Ревізор краси й відкрив завісу професії майстра тату. Виявляється, законодавчо ця діяльність майже не регулюється, за шкідливість немає надбавок, а сам татуювальник не захищений від небезпечних хвороб, як і клієнт.</p><p>В останньому випуску Страсті за Ревізором дізнайся від знаменитості, на що потрібно звертати увагу при виборі салону, де роблять татуювання?</p><p><br></p><p><strong>Дивись онлайн Страсті за Ревізором випуск 10 Херсон від 03.12.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/strasti/sezon-6/vypusk-9" target="_blank"><strong>Страсті за Ревізором 6 сезон 9 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Ревізор порушив правила оцінювання, а Цоцка пред'явила Притулі звинувачення!

Всі випуски | Сезон 6

Ревізор порушив правила оцінювання, а Цоцка пред'явила Притулі звинувачення!

Сьогодні на тебе чекає, дійсно, незвичайна програма Страсті за Ревізором: вручення таблички прямо в ефірі, інструктаж перед походом у тату-салон і несподіване звинувачення Наталії Цоцки висунуте Сергію Притулі! Не пропусти!


У шоу Страсті за Ревізором 2018 випуск 10 від 03.12.2018 біля самого веселого ведучого Нового каналу Сергія Притули поставили мольберт із табличкою. Можливо, сьогодні один із закладів зміг її відвезти в Херсон. Кому могло так пощастити? І де залишилася табличка? Дивись Страсті за Ревізором.

Власник ресторану «Фазенда» прийшов у студію з претензією: чому Микола Тищенко порушив правила програми та не оцінив його заклад на вагах із білими й чорними кулями. Вперше в системі оцінювання Ревізора знайшли прокол: погане прибирання й несподівані знахідки на кухні унеможливили отримання нагороди від команди; але до розташування, обслуговування й смаку їжі у Тищенка не було претензій. Незвичайний прецедент розбирали експерти ток-шоу Страсті за Ревізором 6 сезон випуск 10 Херсон.


Як не стати жертвою тату-салонів?

Глядач знову зустрівся з веселим майстром тату Андрієм у студії Страсті за Ревізором 2018. Дивись онлайн, чим він пояснить безлад у приміщенні під час перевірки Олени Філонової? Несподівано, але чоловік знає, де пил «повинен бути». Він розповів, ким став для салону Ревізор краси й відкрив завісу професії майстра тату. Виявляється, законодавчо ця діяльність майже не регулюється, за шкідливість немає надбавок, а сам татуювальник не захищений від небезпечних хвороб, як і клієнт.

В останньому випуску Страсті за Ревізором дізнайся від знаменитості, на що потрібно звертати увагу при виборі салону, де роблять татуювання?


Дивись онлайн Страсті за Ревізором випуск 10 Херсон від 03.12.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн Страсті за Ревізором 6 сезон 9 випуск.