Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Боулінг – не кухня, але там теж має бути чисто: що потрібно знати гостям про улюблену гру
<p><strong>Як пережив провокацію Страстей за Ревізором ресторан у Кам'янському, який вперше за історію проекту Ревізор отримав усі п'ять білих куль? І як сильно вплинув візит Тищенко на місцевий боулінг?</strong></p><p><br></p><p>До справжнього захоплення гостей шоу Страсті за Ревізором 2018 випуск 11 від 10.12.2018 довів сюжет про перевірку в придорожньому ресторані «Road House» у Кам'янському. Михайло Плотніков, строгий і дотепний кулінар, особисто подякував шеф-кухарю закладу за роботу всього колективу з любов'ю.</p><p>«А поїсти не привезли?» - з надією запитав Михайло.</p><p>Щиро радий був і Микола Тищенко. А ось Сергій Притула, незмінний ведучий Страстей за Ревізором, запідозрив недобре: чому все було настільки ідеально на кухні й у залі закладу під час перевірки? Невже хлопці просто дізналися про приїзд Ревізора та все підготували? Що на звинувачення відповів шеф-кухар? Щоб до чогось все-таки причепитися, у ресторан приїхала професійна провокатор і попросила персонал приготувати відбивні з її власного м'яса.</p><p>Дивись в останньому випуску <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/strasti/sezon-6" target="_blank">Страсті за Ревізором 6 сезон</a>: чи погодилися в ресторані надати таку послугу? І хто виграє 100 грн Тищенко або Притула?</p><p><br></p><p><strong>Обурені жителі Кам'янського приїхали в студію пост-шоу Страсті за Ревізором 2018 випуск 11, щоб захистити улюблений боулінг</strong></p><p>Поки Микола Тищенко був у гостях у їхньому місті, то йому захотілося перевірити єдиний боулінг. Там він знайшов багато бруду, пилу, діряве й із відвертим неприємним запахом взуття. Інна та Микола, постійні гості закладу, вважають, Ревізор занадто чіплявся. Вони ходили грати в гру в Дніпрі та закордоном і бачили боулінги набагато гірші.</p><p>Як же потрібно дотримуватися норм гігієни в місцях розваг, розповів експерт Андрій Дідух. А улюблений таємний покупець Страстей за Ревізором у Кам'янському взяла зразки мікрофлори в кулях. Які результати отримали журналісти?</p><p><br></p><p><strong>Дивись Страсті за Ревізором випуск 11 від 10.12.2018 на сайті Телепортал.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки - переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/strasti/sezon-6/vypusk-10" target="_blank"><strong>Страсті за Ревізором 6 сезон 10 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Боулінг – не кухня, але там теж має бути чисто: що потрібно знати гостям про улюблену гру

Всі випуски | Сезон 6

Боулінг – не кухня, але там теж має бути чисто: що потрібно знати гостям про улюблену гру

Як пережив провокацію Страстей за Ревізором ресторан у Кам'янському, який вперше за історію проекту Ревізор отримав усі п'ять білих куль? І як сильно вплинув візит Тищенко на місцевий боулінг?


До справжнього захоплення гостей шоу Страсті за Ревізором 2018 випуск 11 від 10.12.2018 довів сюжет про перевірку в придорожньому ресторані «Road House» у Кам'янському. Михайло Плотніков, строгий і дотепний кулінар, особисто подякував шеф-кухарю закладу за роботу всього колективу з любов'ю.

«А поїсти не привезли?» - з надією запитав Михайло.

Щиро радий був і Микола Тищенко. А ось Сергій Притула, незмінний ведучий Страстей за Ревізором, запідозрив недобре: чому все було настільки ідеально на кухні й у залі закладу під час перевірки? Невже хлопці просто дізналися про приїзд Ревізора та все підготували? Що на звинувачення відповів шеф-кухар? Щоб до чогось все-таки причепитися, у ресторан приїхала професійна провокатор і попросила персонал приготувати відбивні з її власного м'яса.

Дивись в останньому випуску Страсті за Ревізором 6 сезон: чи погодилися в ресторані надати таку послугу? І хто виграє 100 грн Тищенко або Притула?


Обурені жителі Кам'янського приїхали в студію пост-шоу Страсті за Ревізором 2018 випуск 11, щоб захистити улюблений боулінг

Поки Микола Тищенко був у гостях у їхньому місті, то йому захотілося перевірити єдиний боулінг. Там він знайшов багато бруду, пилу, діряве й із відвертим неприємним запахом взуття. Інна та Микола, постійні гості закладу, вважають, Ревізор занадто чіплявся. Вони ходили грати в гру в Дніпрі та закордоном і бачили боулінги набагато гірші.

Як же потрібно дотримуватися норм гігієни в місцях розваг, розповів експерт Андрій Дідух. А улюблений таємний покупець Страстей за Ревізором у Кам'янському взяла зразки мікрофлори в кулях. Які результати отримали журналісти?


Дивись Страсті за Ревізором випуск 11 від 10.12.2018 на сайті Телепортал.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки - переходь за посиланням і дивись Страсті за Ревізором 6 сезон 10 випуск.