Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Страсті в Одесі: Філонова пішла в аквапарк, де побили Тищенка
<p>Буремна Одеса: у студії Страсті за Ревізором ми нарешті дізнаємося, чи отримав табличку портовий ресторан «di Mare», як пережив провокацію готель «М1» і чи змогла Олена Філонова прорватися там, де побили Тищенка? Не пропусти!</p><p><br></p><p>У шоу Страсті за Ревізором 2018 Одеса випуск 12 від 17.12.2018 Микола Тищенко підводив підсумки перевірок у курортному місті. Ще ні в одному епізоді не залишалося так багато відкритих питань щодо вручення табличок. Сергій Притула обурений: навіщо ревізор перекладає роботу на Страсті? Кулінар Михайло Плотніков взагалі розлютився, він порадив відправити Тищенка назад в Одесу, щоб він там вручав нагороди.</p><p>Як би там не було, а в шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/strasti/sezon-6" target="_blank">Страсті за Ревізором 6 сезон</a> ресторан «di Mare», який знаходиться в морському порту, дізнався остаточний вердикт. Під час перевірки Микола знайшов не дуже багато бруду, але скрізь і потроху: кіптява у витяжці, недомиті сковорідки, у диванах і кріслах у залі крихти й сміття, меблі в павутині, у стоці умивальника наліт... Також у ресторані знайшлася класична проблема зі стікерами та сусідством продуктів у морозилці. Головною темою обговорення в студії Страсті за Ревізором 17.12.2018 стало те, що таємний покупець під час перевірки чекала свою барабулю 50 хвилин! Звичайно, приїзд Ревізора – неймовірний стрес, але як співробітники могли забути про своїх гостей?</p><p>Дивись у 12 випуску Страстей за Ревізором, що змінилося в ресторані після візиту Тищенка? І чи зміг він отримати табличку в студії пост-шоу?</p><p><br></p><p><strong>На пролом у Гаваї</strong></p><p>Найбільш неприємний відкриттям команди Ревізора в Одесі став аквапарк «Hawaii». Комплекс для сім'ї, дітей, радості та відпочинку перетворився на ринг для побоїв. Чи мала охорона право застосовувати до знімальної групи грубу силу? Тільки в шоу Страсті за Ревізором 12 випуск Одеса дивись, як безстрашна Олена Філонова пішла пробиватися там, де не пройшов Тищенко. Вона прикинулася блогером і заплатила за вхід. Чи пустили чарівного ревізора краси на територію? Дізнайся прямо зараз!</p><p><br></p><p><strong>Дивись онлайн Страсті за Ревізором 12 випуск від 17.12.2018 на сайті Телепортал.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/strasti/sezon-6/vypusk-11" target="_blank"><strong>Страсті за Ревізором 6 сезон 11 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Страсті в Одесі: Філонова пішла в аквапарк, де побили Тищенка

Всі випуски: дивись з початку сезону

Страсті в Одесі: Філонова пішла в аквапарк, де побили Тищенка

Буремна Одеса: у студії Страсті за Ревізором ми нарешті дізнаємося, чи отримав табличку портовий ресторан «di Mare», як пережив провокацію готель «М1» і чи змогла Олена Філонова прорватися там, де побили Тищенка? Не пропусти!


У шоу Страсті за Ревізором 2018 Одеса випуск 12 від 17.12.2018 Микола Тищенко підводив підсумки перевірок у курортному місті. Ще ні в одному епізоді не залишалося так багато відкритих питань щодо вручення табличок. Сергій Притула обурений: навіщо ревізор перекладає роботу на Страсті? Кулінар Михайло Плотніков взагалі розлютився, він порадив відправити Тищенка назад в Одесу, щоб він там вручав нагороди.

Як би там не було, а в шоу Страсті за Ревізором 6 сезон ресторан «di Mare», який знаходиться в морському порту, дізнався остаточний вердикт. Під час перевірки Микола знайшов не дуже багато бруду, але скрізь і потроху: кіптява у витяжці, недомиті сковорідки, у диванах і кріслах у залі крихти й сміття, меблі в павутині, у стоці умивальника наліт... Також у ресторані знайшлася класична проблема зі стікерами та сусідством продуктів у морозилці. Головною темою обговорення в студії Страсті за Ревізором 17.12.2018 стало те, що таємний покупець під час перевірки чекала свою барабулю 50 хвилин! Звичайно, приїзд Ревізора – неймовірний стрес, але як співробітники могли забути про своїх гостей?

Дивись у 12 випуску Страстей за Ревізором, що змінилося в ресторані після візиту Тищенка? І чи зміг він отримати табличку в студії пост-шоу?


На пролом у Гаваї

Найбільш неприємний відкриттям команди Ревізора в Одесі став аквапарк «Hawaii». Комплекс для сім'ї, дітей, радості та відпочинку перетворився на ринг для побоїв. Чи мала охорона право застосовувати до знімальної групи грубу силу? Тільки в шоу Страсті за Ревізором 12 випуск Одеса дивись, як безстрашна Олена Філонова пішла пробиватися там, де не пройшов Тищенко. Вона прикинулася блогером і заплатила за вхід. Чи пустили чарівного ревізора краси на територію? Дізнайся прямо зараз!


Дивись онлайн Страсті за Ревізором 12 випуск від 17.12.2018 на сайті Телепортал.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Страсті за Ревізором 6 сезон 11 випуск.