Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Сергій Притула віддає борги
<p><strong>Журналісти шоу Страсті за Ревізором встигли сильно нашуміти в цьому році: підкидали сміття в готельні номери та комах у ресторани, псували салати, приносили м'ясо «від бабусі» і благали його приготувати. Тепер пора спокутувати провину за стрес, який пережив персонал.</strong></p> <p> </p> <p>У кінці сезону ток-шоу Страсті за Ревізором 2018 випуск 13 від 24.12.2018 було, як ніколи, смішно, тепло та барвисто. Олена Філонова, фахівець зі спеціальних перевірок салонів краси, згадувала, як вона полювала на мерів: хто проганяв її, хто зустрічав радо, хто був галантним і чарівним, а хто холодним і грубим. Мерам, які вразили дівчину найбільше, вона приготувала приємні новорічні подарунки – щорічні премії мерів від шоу Страсті за Ревізором. Кого Філонова виділила серед всіх і за які заслуги? Дивись у 13 випуску.</p> <p>В ефірі 6 сезону Страсті за Ревізором експерт, грамотний юрист і дуже приємна співрозмовниця Наталія Цоцка показала всій країні кухню власного сімейного пабу, який вона відкрила разом із чоловіком. Технології виробництва її вчили найкращі ресторатори, такі як Олена Столярова. У підсумку вийшло маленьке затишне місце, де можна пограти з дітьми надворі, подивитися кіно на широкоформатному екрані, а також поїсти соковитого, апетитного м'яса прямо з гриля. У проекті Страсті за Ревізором 24.12.2018 дізнайся живий приклад, як можна стати успішним ресторатором, якщо дивитися ток-шоу!</p> <p>У студії обговорили перевірку одного зі столичних салонів краси. У Олени Філонової було багато питань до процесу стерилізації та дезінфекції інструментів. Вона знайшла клієнтку, яка впевнена: персонал пошкодив їй нігтьову пластину та заразив бактеріями. Як захиститися від неприємних наслідків після манікюру і як салонам розвіювати сумніви в чистоті приладів ще до початку процедури, розповіла в шоу Страсті за Ревізором Алла Барановська.</p> <p>Не пропусти підсумків безпрецедентної перевірки ресторану Coin у Страсті за Ревізором! Як Тищенко перевіряв власний заклад? І наскільки чисто на його кухні?</p> <p> </p> <p><strong>Дивись онлайн <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/strasti/sezon-6">Страсті за Ревізором 6 сезон</a> випуск 13 на сайті Teleportal.ua.</strong></p> <p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/strasti/sezon-6/vypusk-12">Страсті за Ревізором 6 сезон 12 випуск</a>.</strong></p>

Сергій Притула віддає борги

Всі випуски | Сезон 6

Сергій Притула віддає борги

Журналісти шоу Страсті за Ревізором встигли сильно нашуміти в цьому році: підкидали сміття в готельні номери та комах у ресторани, псували салати, приносили м'ясо «від бабусі» і благали його приготувати. Тепер пора спокутувати провину за стрес, який пережив персонал.

 

У кінці сезону ток-шоу Страсті за Ревізором 2018 випуск 13 від 24.12.2018 було, як ніколи, смішно, тепло та барвисто. Олена Філонова, фахівець зі спеціальних перевірок салонів краси, згадувала, як вона полювала на мерів: хто проганяв її, хто зустрічав радо, хто був галантним і чарівним, а хто холодним і грубим. Мерам, які вразили дівчину найбільше, вона приготувала приємні новорічні подарунки – щорічні премії мерів від шоу Страсті за Ревізором. Кого Філонова виділила серед всіх і за які заслуги? Дивись у 13 випуску.

В ефірі 6 сезону Страсті за Ревізором експерт, грамотний юрист і дуже приємна співрозмовниця Наталія Цоцка показала всій країні кухню власного сімейного пабу, який вона відкрила разом із чоловіком. Технології виробництва її вчили найкращі ресторатори, такі як Олена Столярова. У підсумку вийшло маленьке затишне місце, де можна пограти з дітьми надворі, подивитися кіно на широкоформатному екрані, а також поїсти соковитого, апетитного м'яса прямо з гриля. У проекті Страсті за Ревізором 24.12.2018 дізнайся живий приклад, як можна стати успішним ресторатором, якщо дивитися ток-шоу!

У студії обговорили перевірку одного зі столичних салонів краси. У Олени Філонової було багато питань до процесу стерилізації та дезінфекції інструментів. Вона знайшла клієнтку, яка впевнена: персонал пошкодив їй нігтьову пластину та заразив бактеріями. Як захиститися від неприємних наслідків після манікюру і як салонам розвіювати сумніви в чистоті приладів ще до початку процедури, розповіла в шоу Страсті за Ревізором Алла Барановська.

Не пропусти підсумків безпрецедентної перевірки ресторану Coin у Страсті за Ревізором! Як Тищенко перевіряв власний заклад? І наскільки чисто на його кухні?

 

Дивись онлайн Страсті за Ревізором 6 сезон випуск 13 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Страсті за Ревізором 6 сезон 12 випуск.