Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Чому в Харкові за 2 тижні знали про візит Ревізора?
<p><strong>Не пропусти в студії Страсті за Ревізором обговорення результатів чергової хвилі перевірок у Харкові. Чи пустять до елітного ресторану продавчиню з ринку та чи можна на ковзанці отримати шкарпетки в подарунок? А також чим закінчиться сенсаційний візит Геннадія Кернеса? Дивись прямо зараз.</strong></p><p>У шоу Страсті за Ревізором випуск 2: Харків від 08.10.2018 адміністратор одного з найдорожчих ресторанів міста спробувала спростувати зауваження Миколи Тищенка під час перевірки. Заклад отримав свою табличку, але команді Ревізора дуже не сподобалися високі ціни й відсутність у меню інформації про вихідну вагу страв. Щоб відновити справедливість журналісти пост-шоу Страсті за Ревізором 2018 влаштували ще дві додаткові перевірки: таємним покупцем і провокатором.</p><p><strong>За один стейк у цьому ресторані потрібно заплатити в середньому 1000 грн.</strong> Дивись <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/strasti/sezon-6" target="_blank">Страсті по Ревізору 6 сезон</a> 2 випуск і разом із ведучим Сергієм Притулою дізнайся, що впливає на цінову політику цього закладу? «Чому качка коштує косар?» І який родовід у цього птаха?</p><p>Під час таємної ревізії Страстей за Ревізором 6 сезон 2 випуск Новий канал виявив, що в ресторані ще й обважують? Чи це так? Сторону закладу несподівано прийняв Володимир Дантес – запрошений експерт проекту.</p><p><strong>Не пропусти провокацію журналістів Страсті за Ревізором 2018 у готелі, у якому три роки тому другий ведучий Ревізора Вадим Абрамов так і не залишив таблички. </strong>Як швидко прибрали сміття, залишене в номері, і як персонал подбав про здоровий сон псевдо клієнта? Менеджер готелю у 2 випуску Страсті за Ревізором заявила, що в них немає генеральних прибирань. Чи це законно?</p><p><strong>Дивись онлайн Страсті за Ревізором 2018 випуск 2 від 08.10.2018</strong> та дізнайся, як можна захистити себе від грибка на громадській ковзанці?</p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/strasti/sezon-6/vypusk-1" target="_blank"><strong>Страсті за Ревізором 1 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Чому в Харкові за 2 тижні знали про візит Ревізора?

Всі випуски | Сезон 6

Чому в Харкові за 2 тижні знали про візит Ревізора?

Не пропусти в студії Страсті за Ревізором обговорення результатів чергової хвилі перевірок у Харкові. Чи пустять до елітного ресторану продавчиню з ринку та чи можна на ковзанці отримати шкарпетки в подарунок? А також чим закінчиться сенсаційний візит Геннадія Кернеса? Дивись прямо зараз.

У шоу Страсті за Ревізором випуск 2: Харків від 08.10.2018 адміністратор одного з найдорожчих ресторанів міста спробувала спростувати зауваження Миколи Тищенка під час перевірки. Заклад отримав свою табличку, але команді Ревізора дуже не сподобалися високі ціни й відсутність у меню інформації про вихідну вагу страв. Щоб відновити справедливість журналісти пост-шоу Страсті за Ревізором 2018 влаштували ще дві додаткові перевірки: таємним покупцем і провокатором.

За один стейк у цьому ресторані потрібно заплатити в середньому 1000 грн. Дивись Страсті по Ревізору 6 сезон 2 випуск і разом із ведучим Сергієм Притулою дізнайся, що впливає на цінову політику цього закладу? «Чому качка коштує косар?» І який родовід у цього птаха?

Під час таємної ревізії Страстей за Ревізором 6 сезон 2 випуск Новий канал виявив, що в ресторані ще й обважують? Чи це так? Сторону закладу несподівано прийняв Володимир Дантес – запрошений експерт проекту.

Не пропусти провокацію журналістів Страсті за Ревізором 2018 у готелі, у якому три роки тому другий ведучий Ревізора Вадим Абрамов так і не залишив таблички. Як швидко прибрали сміття, залишене в номері, і як персонал подбав про здоровий сон псевдо клієнта? Менеджер готелю у 2 випуску Страсті за Ревізором заявила, що в них немає генеральних прибирань. Чи це законно?

Дивись онлайн Страсті за Ревізором 2018 випуск 2 від 08.10.2018 та дізнайся, як можна захистити себе від грибка на громадській ковзанці?

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Страсті за Ревізором 1 випуск.