Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як не підхопити ВІЛ і гепатит у сервісах швидкого манікюру?
<p><strong>Уперше Миколу Тищенка спіймали на відверто упередженій оцінці кафе! Прямо в студії шоу Страсті за Ревізором він гнівно лаявся з експертами студії, щоб довести свою думку. Хто мав рацію?</strong></p><p>У проекті <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/strasti/sezon-6" target="_blank">Страсті за Ревізором 6 сезон</a> випуск 3 від 15.10.2018 підбили підсумки перевірки на батьківщині Івана Котляревського – у Полтаві. Під час ревізії команда Нового каналу прийшла в гості в кафе, яке виграло престижний конкурс на кращий дизайн закладу громадського харчування в Європі! Микола Тищенко дав чорну кулю за дуже маленьку кухню та робоче приміщення, яке використовували і як мийку, і як роздягальню, і як склад!</p><p><strong>Під час перегляду сюжету Страстей за Ревізором у Полтаві власниця бургерної заявила, що бруд на підлозі нанесла знімальна група, а відвертий безлад на робочих поверхнях – це робочий процес.</strong></p><p>Жінка була впевнена, що Тищенко приїхав «розбомбити» її ресторан, тому що заздрить нагороді! Дійсно, навіть в ефірі Страстей за Ревізором 2018 Микола був обурений дизайнерською стилізацією фаршу на стелі закладу і тим, що цей збірник пилу нависає над їжею! Він навіть засумнівався в професіоналізмі дорогого дизайнера, який придумав цю концепцію! Не зрозуміло й те, за що Ревізор дав чорну кулю офіціантові, який дозволив собі почервоніти від переживань.</p><p><strong>Експерти шоу Страсті за Ревізором випуск 3 заступилися за бургерну. Столярова Олена заявила, що заклад на правильному шляху. А Плотніков пожартував: єдине, що Тищенко зробив правильно в цій ревізії – правильно з'їв бургер.</strong></p><p>На чиєму боці правда?</p><p>Дивись в останньому випуску Страсті за Ревізором цінні поради про те, як убезпечити себе від гепатиту або ВІЛ під час простого манікюру. Які 4 стадії очищення повинні проходити робочі інструменти майстрів і як клієнтові зрозуміти, чи стерилізовані вони?</p><p><strong>Дивись онлайн Страсті за Ревізором випуск 3 від 15.10.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/strasti/sezon-6/vypusk-2" target="_blank"><strong>Страсті за Ревізором випуск 2</strong></a><strong>.</strong></p>

Як не підхопити ВІЛ і гепатит у сервісах швидкого манікюру?

Всі випуски | Сезон 6

Як не підхопити ВІЛ і гепатит у сервісах швидкого манікюру?

Уперше Миколу Тищенка спіймали на відверто упередженій оцінці кафе! Прямо в студії шоу Страсті за Ревізором він гнівно лаявся з експертами студії, щоб довести свою думку. Хто мав рацію?

У проекті Страсті за Ревізором 6 сезон випуск 3 від 15.10.2018 підбили підсумки перевірки на батьківщині Івана Котляревського – у Полтаві. Під час ревізії команда Нового каналу прийшла в гості в кафе, яке виграло престижний конкурс на кращий дизайн закладу громадського харчування в Європі! Микола Тищенко дав чорну кулю за дуже маленьку кухню та робоче приміщення, яке використовували і як мийку, і як роздягальню, і як склад!

Під час перегляду сюжету Страстей за Ревізором у Полтаві власниця бургерної заявила, що бруд на підлозі нанесла знімальна група, а відвертий безлад на робочих поверхнях – це робочий процес.

Жінка була впевнена, що Тищенко приїхав «розбомбити» її ресторан, тому що заздрить нагороді! Дійсно, навіть в ефірі Страстей за Ревізором 2018 Микола був обурений дизайнерською стилізацією фаршу на стелі закладу і тим, що цей збірник пилу нависає над їжею! Він навіть засумнівався в професіоналізмі дорогого дизайнера, який придумав цю концепцію! Не зрозуміло й те, за що Ревізор дав чорну кулю офіціантові, який дозволив собі почервоніти від переживань.

Експерти шоу Страсті за Ревізором випуск 3 заступилися за бургерну. Столярова Олена заявила, що заклад на правильному шляху. А Плотніков пожартував: єдине, що Тищенко зробив правильно в цій ревізії – правильно з'їв бургер.

На чиєму боці правда?

Дивись в останньому випуску Страсті за Ревізором цінні поради про те, як убезпечити себе від гепатиту або ВІЛ під час простого манікюру. Які 4 стадії очищення повинні проходити робочі інструменти майстрів і як клієнтові зрозуміти, чи стерилізовані вони?

Дивись онлайн Страсті за Ревізором випуск 3 від 15.10.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Страсті за Ревізором випуск 2.