Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Чи змогла Філонова потрапити на прийом до мера та як пояснили антисанітарію в спа-салоні
<p><strong>Страсті за Ревізором у місті Кропивницькому залучили мерію, щоб навести порядок із нелегальними салонами краси. Як захистити себе та чи варто економити й ходити до майстра додому – дізнайся думку експертів студії. Не пропусти гарячого обговорення перевірки найреспектабельнішого і дорогого ресторану міста, який так і не отримав бажаної таблички!</strong></p><p>До студії шоу Страсті за Ревізором випуск 4 Кропивницький від 22.10.2018 уже вдруге прийшла шеф-кухар місцевого бістро «Смачні традиції». У 2016 році заклад пережив перевірку Вадима Абрамова, який не дав їм нагороди. Але два роки потому Ревізор 2018, як і обіцяв, повернувся з повторною ревізією, щоб дати бістро другий шанс проявити себе.</p><p>Дивись <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/strasti/sezon-6" target="_blank">Страсті за Ревізором сезон 6</a> випуск 4, щоб згадати, які зауваження зробив Абрамов. А зараз перерахуємо кілька пунктів: Вадиму не сподобалося, що великі каструлі стояли на підлозі, на сковорідках не мили старий гар, а риба та м'ясо жили в одному холодильнику. Чи зробив заклад роботу над помилками? І чи зміг заслужити табличку? Дізнайся в новому випуску Страстей по Ревізору.</p><p><strong>Цікаво: хто, на думку шеф-кухаря бістро, виявився більш вимогливим ревізором: Абрамов або Тищенко?</strong></p><p>У проекті Страсті за Ревізором 2018 дивись онлайн сюжет, як Олена Філонова знову домагалася аудієнції міра. Чи змогла вона потрапити на прийом до Андрія Райковича?</p><p>Після перевірки Філонової спа-салону «Ті-Да» в шоу Страсті за Ревізором почалося жваве обговорення. Салон виявився і перукарнею, і спа, і навіть косметологічним кабінетом! Тільки ось ревізору тут зовсім не зраділи: з Оленою відмовилися говорити та заважали їй проводити перевірку. Не дивлячись на це, журналістка змогла побачити старі та вже проржавілі інструменти для стрижки, які лежали в рваному потертому чохлі, креми без назви й дати виготовлення в зламаних ємностях, какао і желатин у робочій шафі, а в мийці для миття волосся – брудний посуд.</p><p>Страсті за Ревізором 4 випуск про Кропивницький показали, як адміністративна влада відреагувала на повідомлення журналістів про безлад у салоні.</p><p><strong>Дивись онлайн Страсті за Ревізором випуск 4 Кропивницький від 22.10.2018 на сайті Teleportal.ua!</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/strasti/sezon-6/vypusk-3" target="_blank"><strong>Страсті за Ревізором сезон 6 випуск 3</strong></a><strong>.</strong></p>

Чи змогла Філонова потрапити на прийом до мера та як пояснили антисанітарію в спа-салоні

Всі випуски | Сезон 6

Чи змогла Філонова потрапити на прийом до мера та як пояснили антисанітарію в спа-салоні

Страсті за Ревізором у місті Кропивницькому залучили мерію, щоб навести порядок із нелегальними салонами краси. Як захистити себе та чи варто економити й ходити до майстра додому – дізнайся думку експертів студії. Не пропусти гарячого обговорення перевірки найреспектабельнішого і дорогого ресторану міста, який так і не отримав бажаної таблички!

До студії шоу Страсті за Ревізором випуск 4 Кропивницький від 22.10.2018 уже вдруге прийшла шеф-кухар місцевого бістро «Смачні традиції». У 2016 році заклад пережив перевірку Вадима Абрамова, який не дав їм нагороди. Але два роки потому Ревізор 2018, як і обіцяв, повернувся з повторною ревізією, щоб дати бістро другий шанс проявити себе.

Дивись Страсті за Ревізором сезон 6 випуск 4, щоб згадати, які зауваження зробив Абрамов. А зараз перерахуємо кілька пунктів: Вадиму не сподобалося, що великі каструлі стояли на підлозі, на сковорідках не мили старий гар, а риба та м'ясо жили в одному холодильнику. Чи зробив заклад роботу над помилками? І чи зміг заслужити табличку? Дізнайся в новому випуску Страстей по Ревізору.

Цікаво: хто, на думку шеф-кухаря бістро, виявився більш вимогливим ревізором: Абрамов або Тищенко?

У проекті Страсті за Ревізором 2018 дивись онлайн сюжет, як Олена Філонова знову домагалася аудієнції міра. Чи змогла вона потрапити на прийом до Андрія Райковича?

Після перевірки Філонової спа-салону «Ті-Да» в шоу Страсті за Ревізором почалося жваве обговорення. Салон виявився і перукарнею, і спа, і навіть косметологічним кабінетом! Тільки ось ревізору тут зовсім не зраділи: з Оленою відмовилися говорити та заважали їй проводити перевірку. Не дивлячись на це, журналістка змогла побачити старі та вже проржавілі інструменти для стрижки, які лежали в рваному потертому чохлі, креми без назви й дати виготовлення в зламаних ємностях, какао і желатин у робочій шафі, а в мийці для миття волосся – брудний посуд.

Страсті за Ревізором 4 випуск про Кропивницький показали, як адміністративна влада відреагувала на повідомлення журналістів про безлад у салоні.

Дивись онлайн Страсті за Ревізором випуск 4 Кропивницький від 22.10.2018 на сайті Teleportal.ua!

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Страсті за Ревізором сезон 6 випуск 3.