Video: Перевірено на собі: Анна Жижа робить пірсинг прямо в студії!
<p><strong>Сьогодні в ефірі Страсті за Ревізором Сергій Притула та експерти обговорювали серію перевірок в Умані. Дізнайся за мить, як Філонова брала чергову мерію, і не пропусти гарячих суперечок навколо ревізії бістро, у якому знайшли тарганів!</strong></p><p>У студії шоу Страсті за Ревізором випуск 5 Умань від 29.10.2018 згадували перевірку незвичайного гібрида ресторану-бістро Пан Кабан. Ревізор прийшов до цього закладу вдруге – три роки тому Вадим Абрамов залишив тут табличку, але в інтернеті за цей час з'явилося занадто багато нарікань на тутешній сервіс. Анна Жижа вже з новим ведучим Миколою Тищенко прийшла подивитися, наскільки гідно бістро носить відзнаку програми.</p><p><strong>Страсті за Ревізором 2018 покажуть, як шеф-редактор плакала під час перевірки, тому що не могла витримати той жах, який побачила знімальна група.</strong></p><p>На кухні було дуже брудно, жир капав із витяжки, а гар вкривала плиту. Замість ганчірок кухарам служили старі футболки й навіть ковдри! Сире м'ясо лежало поруч із приготованими стравами. І найголовніше – на кухні пустували таргани!!</p><p>Страсті за Ревізором в останньому випуску спробували дізнатися, зробили в закладі роботу над помилками чи ні. Як заклад громадського харчування може бути одночасно і рестораном, і бістро, якщо готують на одній кухні, одні й ті самі люди та з тих самих продуктів. Кулінар Михайло Плотніков і ресторатор Олена Столярова в шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/strasti/sezon-6" target="_blank">Страсті за Ревізором 6 сезон</a> 5 випуск в Умані були обурені тим, що бістро бере гроші за обслуговування й живу музику. Чому гостям не залишають шансу самим вирішувати, скільки чайових вони залишать, і наскільки жива музика грає в бістро? Не пропусти!</p><p><strong>Дивись Страсті за Ревізором 2018 і довідайся, як Олена Філонова пробивалася на прийом до мера. </strong>Біля адміністрації міста дороги виявилися такими ж розбитими, як на трасі Е95, яку перевірив ревізор Микола Тищенко. А Леночка прийшла до мера на підборах!</p><p>Новий ревізор із рожевою рукавичкою встигла прибігти не тільки до мера, але й зайти до салону краси Сова. Укладка Олені сподобалася, та й персонал виявився не таким уже й поганим, тільки ось інструменти дівчатка стерилізували прямо біля унітазу! А засіб для стерилізації чомусь зберігали в пляшці з-під мінеральної води. У студії Страсті за Ревізором власниця перукарні розповість, чому не згодна з Філоновою та що змінилося в закладі сьогодні.</p><p><strong>Дивись онлайн Страсті за Ревізором 5 випуск в Умані від 29.10.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/strasti/sezon-6/vypusk-4" target="_blank"><strong>Страсті за Ревізором 4 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Перевірено на собі: Анна Жижа робить пірсинг прямо в студії!

Всі випуски: дивись з початку сезону

Перевірено на собі: Анна Жижа робить пірсинг прямо в студії!

Сьогодні в ефірі Страсті за Ревізором Сергій Притула та експерти обговорювали серію перевірок в Умані. Дізнайся за мить, як Філонова брала чергову мерію, і не пропусти гарячих суперечок навколо ревізії бістро, у якому знайшли тарганів!

У студії шоу Страсті за Ревізором випуск 5 Умань від 29.10.2018 згадували перевірку незвичайного гібрида ресторану-бістро Пан Кабан. Ревізор прийшов до цього закладу вдруге – три роки тому Вадим Абрамов залишив тут табличку, але в інтернеті за цей час з'явилося занадто багато нарікань на тутешній сервіс. Анна Жижа вже з новим ведучим Миколою Тищенко прийшла подивитися, наскільки гідно бістро носить відзнаку програми.

Страсті за Ревізором 2018 покажуть, як шеф-редактор плакала під час перевірки, тому що не могла витримати той жах, який побачила знімальна група.

На кухні було дуже брудно, жир капав із витяжки, а гар вкривала плиту. Замість ганчірок кухарам служили старі футболки й навіть ковдри! Сире м'ясо лежало поруч із приготованими стравами. І найголовніше – на кухні пустували таргани!!

Страсті за Ревізором в останньому випуску спробували дізнатися, зробили в закладі роботу над помилками чи ні. Як заклад громадського харчування може бути одночасно і рестораном, і бістро, якщо готують на одній кухні, одні й ті самі люди та з тих самих продуктів. Кулінар Михайло Плотніков і ресторатор Олена Столярова в шоу Страсті за Ревізором 6 сезон 5 випуск в Умані були обурені тим, що бістро бере гроші за обслуговування й живу музику. Чому гостям не залишають шансу самим вирішувати, скільки чайових вони залишать, і наскільки жива музика грає в бістро? Не пропусти!

Дивись Страсті за Ревізором 2018 і довідайся, як Олена Філонова пробивалася на прийом до мера. Біля адміністрації міста дороги виявилися такими ж розбитими, як на трасі Е95, яку перевірив ревізор Микола Тищенко. А Леночка прийшла до мера на підборах!

Новий ревізор із рожевою рукавичкою встигла прибігти не тільки до мера, але й зайти до салону краси Сова. Укладка Олені сподобалася, та й персонал виявився не таким уже й поганим, тільки ось інструменти дівчатка стерилізували прямо біля унітазу! А засіб для стерилізації чомусь зберігали в пляшці з-під мінеральної води. У студії Страсті за Ревізором власниця перукарні розповість, чому не згодна з Філоновою та що змінилося в закладі сьогодні.

Дивись онлайн Страсті за Ревізором 5 випуск в Умані від 29.10.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Страсті за Ревізором 4 випуск.