Video: Житомир пережив три покоління ревізорів: хто виявився кращим?
<p><strong>Житомир уже переніс навалу двох ревізорів Ольги Фреймут і Вадима Абрамова. Як у місті відзначився новий ведучий Микола Тищенко, де залишив таблички, а кого викликав на «очну ставку» в студію Страсті за Ревізором – дивись у новому випуску.</strong></p><p>Дивись в шоу Страсті за Ревізором 6 випуск Житомир від 05.11.2018 гарячу дискусію експертів із керуючим пабом Ланселот. Микола Тищенко під час перевірки виявив, що кухня в цьому закладі в жахливому стані. Полиць і робочих поверхонь мало, все: кухонне начиння, сухі продукти та спеції, звалено до купи. Дуже-дуже брудно куди не повернешся – старий жир, пил і крихти. Коли Микола побачив холодильник – вилаявся. Давно Страсті за Ревізором 2018 не бачили такого апокаліпсису на кухні, включаючи тарганів!</p><p>Проте дотепний керуючий впевнений – усе це дрібниці, а він молодець – адже зміг використати програму Ревізор, як хороший інформаційний привід. У «дикому срачі» на кухні чоловік бачить удвічі позитивнішу рекламу!</p><p><strong>На запитання ведучого шоу </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/strasti/sezon-6" target="_blank"><strong>Страсті за Ревізором 6 сезон</strong></a><strong> 6 випуск: як можна було так запустити кухню, управлінець відповів – поступово.</strong></p><p>Дивись Страсті за Ревізором останній випуск і дізнайся, як паб пережив візит провокатора. Журналістка навмисне кинула до своєї страви таргана – як керуючий згладжував цю ситуацію?</p><p>Не пропусти перевірку Олени Філонової місцевого салону краси. Ревізора з рожевої рукавичкою зустріли привітно й погодилися все показати. Напевно, персонал був упевнений у позитивному результаті, але вади прибирання в приміщенні все-таки знайшлися. Головним розчаруванням Філонової стало те, що майстер, яка робила їй пілінг, не мала медичної освіти.</p><p>Чи законно це, розповість Наталя Цоцка в ефірі проекту Страсті за Ревізором 6 випуск.</p><p><strong>Дивись онлайн Страсті за Ревізором випуск 6 у Житомирі від 05.11.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/strasti/sezon-6/vypusk-5" target="_blank"><strong>Страсті за Ревізором 5 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Житомир пережив три покоління ревізорів: хто виявився кращим?

Всі випуски: дивись з початку сезону

Житомир пережив три покоління ревізорів: хто виявився кращим?

Житомир уже переніс навалу двох ревізорів Ольги Фреймут і Вадима Абрамова. Як у місті відзначився новий ведучий Микола Тищенко, де залишив таблички, а кого викликав на «очну ставку» в студію Страсті за Ревізором – дивись у новому випуску.

Дивись в шоу Страсті за Ревізором 6 випуск Житомир від 05.11.2018 гарячу дискусію експертів із керуючим пабом Ланселот. Микола Тищенко під час перевірки виявив, що кухня в цьому закладі в жахливому стані. Полиць і робочих поверхонь мало, все: кухонне начиння, сухі продукти та спеції, звалено до купи. Дуже-дуже брудно куди не повернешся – старий жир, пил і крихти. Коли Микола побачив холодильник – вилаявся. Давно Страсті за Ревізором 2018 не бачили такого апокаліпсису на кухні, включаючи тарганів!

Проте дотепний керуючий впевнений – усе це дрібниці, а він молодець – адже зміг використати програму Ревізор, як хороший інформаційний привід. У «дикому срачі» на кухні чоловік бачить удвічі позитивнішу рекламу!

На запитання ведучого шоу Страсті за Ревізором 6 сезон 6 випуск: як можна було так запустити кухню, управлінець відповів – поступово.

Дивись Страсті за Ревізором останній випуск і дізнайся, як паб пережив візит провокатора. Журналістка навмисне кинула до своєї страви таргана – як керуючий згладжував цю ситуацію?

Не пропусти перевірку Олени Філонової місцевого салону краси. Ревізора з рожевої рукавичкою зустріли привітно й погодилися все показати. Напевно, персонал був упевнений у позитивному результаті, але вади прибирання в приміщенні все-таки знайшлися. Головним розчаруванням Філонової стало те, що майстер, яка робила їй пілінг, не мала медичної освіти.

Чи законно це, розповість Наталя Цоцка в ефірі проекту Страсті за Ревізором 6 випуск.

Дивись онлайн Страсті за Ревізором випуск 6 у Житомирі від 05.11.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Страсті за Ревізором 5 випуск.